Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки

60 0 Новини високих технологій

Logitech M185 – бездротова миша, покликана забезпечити надійність проводового з'єднання, залишаючи користувачеві свободу переміщення в радіусі 10 м від USB-наноприемника. Розміри останнього дозволяють забути про його відключенні ноутбука при перенесенні.

Системні вимоги

Миша бездротова Logitech M185 підтримується такими операційними системами, як Windows 1087 Vista, Mac OS X 10.5 і старше, ядром Linux 2.6+ і Chrome OS. Звичайно, необхідний USB-порт. Пристрій введення поставляється з обмеженою 3-річною гарантією на устаткування, специфіка якої буде варіюватися в залежності від місця розташування покупця.


Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки

Упаковка

Упаковка прозора, щоб продукт можна було уважно розглянути, і її дизайн дозволяє повісити блістер за гачок або скласти в стопку на полицю. Зі зворотного боку можна прочитати основну інформацію про миші, у тому числі про її сумісності і функціональних можливостях. В упаковці зроблений зубчастий виріз для того, щоб її було зручно відкрити. Тому після її розтину вона вже ніколи не буде мати колишній вигляд – просто спробувати пристрій і повернути його назад вже не вийде. Прямо з упаковки у цій миші є «хвіст», який насправді є частиною стрічки, що відокремлює батарею від контакту. Також наноприймач, крихітне USB-пристрій, який потрібно підключити до ноутбука.


Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки

Дизайн

Зверху відкривається вид на звичайний пристрій вводу з лівою і правою кнопками і колесом прокрутки. Корпус зроблений із звичайного пластика. Хоча на дотик він не зовсім дешевий, покриття або фарби немає, тому бездротова миша Logitech M185 напевно буде виглядати і давати відчуття приналежності до дешевого сегменту ринку. Знизу можна побачити лінзу оптичного датчика, наклейку з інформацією про виробника і вимикач живлення. Останній зроблений якісно, перемикається без праці, але занадто маленького розміру. На вигляд неможливо визначити, включена миша чи ні. Просто перевернути її і подивитися, чи світиться датчик, тепер марно, так як в цій моделі використана «невидима оптика». З-за цього власникам хотілося б мати який-небудь світлодіодний індикатор, так як єдиним способом повідомити про те, що батарея розряджена, є припинення роботи пристрою. Рішенням даної проблеми є установка програми Logitech Options з сайту виробника, завдяки якому можна відстежувати статус заряду.
Logitech M185 проводиться в трьох кольорах: сірому, синьому і червоному.
Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки

Характеристики

Logitech M185 має розміри 60 х 99 x 39 мм і масу (включаючи батарею) 752 р. У користувачів з нормальним розміром долоні тільки верхня її частина буде стосуватися миші. Також можна буде комфортно управляти нею одними кінчиками пальців. Але повністю взяти її в руку зможе лише маленька дитина. Перевагою малого ваги моделі є відсутність втоми в кінці довгого робочого дня за комп'ютером. Мишу можна покласти в кишеню і забути про її існування – настільки вона легка. Її ідеально симетрична форма дає можливість користуватися нею як правшам, так і лівшам.


Розміри приймача – 144 х 187 x 61 мм. Він такий маленький, що його не потрібно постійно витягувати з ноутбука або ПК кожен раз при відключенні миші. Наноприймач може підключатися до будь-якого USB-роз'єму стандарту 2.0 або 3.0. Там він може залишатися постійно і буде зовсім непомітний, що, здається, неможливо зробити з іншими бездротовими приймачами, розміри яких відповідають величині флеш-накопичувачів. Компанія Logitech використовує технологію оптичного відстеження. Ця система складається з невидимого джерела світла, необхідного для позиціонування миші, але виробник не уточнює, якого він типу. Датчик пристрою введення володіє роздільною здатністю 1000 т/дюйм. Це досить мало порівняно з ігровими пристроями, але ідеально підходить для ноутбука або для використання в системах домашнього кінотеатру.
Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки

Продуктивність

Так як Logitech M185 є офісної мишею, то особливими функціональними можливостями вона володіє. Перш за все, у неї є лише три базові кнопки: ліва, права і середня, вбудований в колесо прокрутки. Це не дуже вражає, так як сучасні офісні миші забезпечуються додатковими клавішами, які можна використовувати, наприклад, для гортання вперед і назад у веб-браузері. Користувачі не дуже вражені роботою Logitech М185. По-перше, дозвіл датчика, рівну 1000 т/дюйм, приблизно відповідає характеристикам старих офісних мишей. Але так як дозвіл екранів зростає, то і даний параметр повинен збільшуватися. Для тих, хто не знає, одиниця виміру «т/дюйм» розшифровується як кількість точок на дюйм і служить мірою опису чутливості пристрою введення. Чим вище значення цього параметра, тим далі курсор рухатися по екрану щодо того, наскільки далеко перемістилася миша. На ноутбуках з низьким дозволом екрану Logitech M185 Grey працює дуже добре, але пристрій стає дуже повільним при спробі перемістити курсор на більш щільному QHD-дисплеї в конфігурації з декількома моніторами. А якщо використовується 4K, то проблема буде тільки посилюватися. Загальні характеристики миші також трохи сумнівні. Часто М185 просто не реагує на деякі руху, навіть на однотонному чорному килимку. А на глянсовому столі М185 стає повністю непридатним до експлуатації, що є ганьбою, враховуючи величезний досвід компанії Logitech у створенні сенсорів, дружніх до скла. Це не критично, і миша свою роботу виконує, але час від часу неточна трасування має місце.
Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки
Що ще? По всій видимості, не так багато. Єдиною реальною додатковою можливістю є опціональне скачування з сайту виробника програмного забезпечення Logitech Options, яке дозволяє стежити за статусом заряду батареї, настроювати кнопки і параметри покажчика і прокручування. Це додаток зовсім не нагадує для ігрових пристроїв, але воно і не повинно бути таким. Програма доступна для ОС Windows і Mac, але миша підтримує також пристрої під управлінням Chrome OS.

Бездротове з'єднання

В цілому робота миші задовільна. Вона бездротова і підключається до комп'ютера або ноутбука за допомогою USB-приймача, що працює на частоті 24 ГГц. Зв'язок встановлюється на відстані до 10 м. За відгуками користувачів, пристрій введення відмінно працює на 5 м, а велика дистанція, ймовірно, залишиться незатребуваною. З'єднання з приймачем стійке, про випадкових відключення власники не повідомляють, так що якість зв'язку, як видається, досить пристойне.
Бездротова миша Logitech M185: опис, технічні характеристики та відгуки

Харчування

В комплект входить дешева одноразова лужна батарея типу АА. Виробник стверджує, що миша Logitech M185 Wireless може працювати до одного року, якщо вимикати живлення і включати режим сну. Тільки час допоможе перевірити цю обіцянку. Приємно, що виробники досі використовують змінні батареї, так як користувачі не дуже задоволені тенденцією до інтеграції акумуляторів, що викликає необхідність викидати пристрій при вичерпання ресурсу джерела живлення. На підставі миші Logitech M185 є місце для зберігання наноприемника при транспортуванні. Це набагато безпечніше, ніж якщо б він залишився підключеним до ноутбука в сумці.

Оцінка роботи

За відгуками власників, робота з мишею Mouse Logitech M185 дає відчуття надійності і комфорту (наскільки пристрій введення для ноутбука взагалі здатне бути комфортним). Хоча вона здається легкою, відчувається, що високий рівень виробництва. Діапазон робочих відстаней (до 10 м) очікувано відповідає заявленим. Кнопки дуже тактильни, з дуже виразним клацанням при натисканні. Єдине зауваження стосується того, що фіксація колеса прокрутки слабка і не так помітна при його обертанні. Але це суб'єктивні переваги.

Висновок

Бездротова миша Logitech М185 доступна у різних рітейлерів за ціною від 12 до 1749 $. Користувачі рекомендують купувати її для ноутбуків або HTPC-систем, так як вона перевершує за якістю і характеристиками такі пристрої, як Microsoft Mobile 1000 Verbatim Nano і Genius DX-1700. Logitech M185 портативна, мобільна, легка, має тривалий термін служби елемента живлення, хороший робочий діапазон і доступну ціну. Недоліками є занадто гучні клацання, невеликий розмір вимикача, який не підходить для всіх рук, а також малі габарити самої миші.