Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки

57 0 Новини високих технологій

Концерн "Йокогама" - найбільший і найстаріший виробник шин для автомобілів. Для кросоверів і позашляховиків японська компанія випускає лінійку шин "Йокогама Геолендер". Висока якість і новітні технології забезпечують комфорт і прохідність, низький коефіцієнт зносу і захист від механічних і фізичних впливів. Шини "Йокогама Геолендер" представлені в трьох варіантах: шосейні, поза - і вседорожниє. Ця гума є дуже популярною у автолюбителів, повсюдно продається в спеціалізованих магазинах і шинних центрах, тому вибрати потрібний комплект не становить праці.

Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки

Особливості шин "Йокогама Геолендер"

Гума «Йокогама Геолендер» володіє наступними корисними характеристиками:
 • забезпечує безпеку водіння в будь-яку погоду;
 • завдяки укріпленому каркаса покришки витримує великі навантаження на дорогах і протистоїть бічних порізів;
 • за рахунок додавання органіки до складу покришки збільшується зносостійкість і зчеплення з дорожнім покриттям;
 • додаткове посилення боків покришки робить їх незамінними в умовах великого міста, можна не побоюватися бордюрів, залізних і бетонних виїмок на дорогах;
 • збільшується стійкість до високих і низьких температур;
 • незважаючи на глибокі канавки і потужний протектор на покришці, рівень шуму майже не змінюється;
 • дозволяють проїхати в самих важких дорожніх умовах.
 • Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки
  Шини "Йокогама Геолендер" задовольнять самий вимогливий смак автолюбителів за доступною ціною. З усіх варіантів гуми для позашляховиків ці шини виділяються своєрідним малюнком, оформленням протектора, потужними бічними стінками.

  Шини "Геолендер" H/T G056

  Це всесезонна шосейна гума, випускається з 2014 року. За цей час ніхто з конкурентів не зміг домогтися таких вражаючих властивостей шин для позашляховиків. Каркас покришки складається з трьох шарів гумової субстанції із застосуванням діоксиду кремнію і апельсинового масла, що в рази подовжує життя шини, її зносостійкість і забезпечує краще зчеплення з дорогою, підвищує комфортність їзди і знижує витрату палива. Поздовжні канавки і множинні насічки на плечах покришки швидко витісняють воду в місці контакту з дорогою і забезпечують хороше зчеплення в дощ і сніг, безпеку руху і керованість машиною.

  Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки
  Дизайн протектора продуманий таким чином, щоб забезпечити рівномірний знос гуми, знизити рівень шуму та підвищити позашляхові властивості автомобіля. Шини «Йокогама Геолендер» H/T G056 продаються в різних варіаціях ширини і діаметра. Можна підібрати комплект для будь-якого позашляховика. Гарантія якості, надана виробником, становить 100 тисяч кілометрів. У автолюбителів, які використовували шини "Йокогама Геолендер", відгуки про них високо позитивні. Багато здивовані відмінній якості і позашляховим якостям гуми. Доступна ціна, довговічність і всесезонність відрізняють шини «Йокогама Геолендер» H/T G056 від конкурентів.

  Шини "Геолендер" A/T G015

  Новинка 2016 року пройшла активні випробування на гоночних трасах і суворого бездоріжжя. Це всесезонна гума. Ненаправлений малюнок протектора з великими блоками і глибокими поперечними насічками. "Йокогама Геолендер АТ" показують хороші якості на сухому і мокрому асфальті, в умовах відсутності дороги, в сніговій каші і під проливним дощем. Посилене бортове кільце, плече і боковина покришки, діоксид кремнію і апельсинове масло допомагають справлятися з великими навантаженнями під час їзди, забезпечують рівномірний знос і підвищують стійкість до механічних впливів.
  Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки
  По всій ширині покришки розташовані великі гумові блоки, які забезпечують стійкість і керованість автомобіля в поворотах і на великих швидкостях. Цей вид шин дуже популярний. Багато автолюбителів віддають перевагу "Йокогама Геолендер". Відгуки водіїв, обувших свої позашляховики в цю новинку сезону, кажуть, що це ідеальна гума на всі випадки життя.

  Шини "Геолендер" SUV

  Всесезонна гума для кросоверів з відмінними характеристиками стійкості і безпеки. Поздовжні канавки протектора і поперечні насічки на великих блоках швидко витісняють воду і сніжну кашу з місця контакту з дорогою. Безшумна і стійка на швидкостях резина забезпечує підвищений рівень комфорту в машині.
  Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки
  Шини сконструйовані з застосуванням сучасних технологій: добавка діоксиду кремнію і апельсинового масла поліпшують зчеплення з дорогою, посилений корпус покришки забезпечує її довговічність і стійкість до стирання і механічної деформації. Тверда конструкція покращує накат автомобіля і знижує споживання палива.


  Сучасні комфортні шини "Йокогама Геолендер" прикрасять ваш автомобіль і подбають про безпеку.

  Шини "Геолендер" H/T-S

  Гума призначена для машин з повним приводом. М'яка і майже безшумна, вона забезпечує комфортну їзду. Орнамент протектора прекрасно справляється з витісненням води і снігу в зоні контакту з дорогою, "проковтує" дрібні нерівності дорожнього полотна, забезпечує стійкість і керованість машини на трасі і бездоріжжя.
  Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки
  На сухому і мокрому асфальті показує чудеса гальмування, але на обледенілій дорозі втрачає всі свої позитивні якості. Є всі розміри для кросоверів. Стоять адекватно. Якість шин відмінне. Один раз переобув гуму, три-чотири сезони можна не замислюватися про заміну. А якщо машина експлуатується дбайливо, ці покришки прослужать більше двох років.

  Шини "Геолендер" М/Т+

  Це всесезонна гума для бездоріжжя. Добре себе показує в сніговій каші і бруду. Висока прохідність і стійкість на трасі - основні відмінності від конкурентів. Інноваційний склад гуми. Суміш хімічних та органічних сполук у складі покришки підвищує її зносостійкість і термін експлуатації. Жорсткий каркас в плечах шини та подвоєний елемент захисту боковини збільшують накат автомобіля і перешкоджають проколів. Потужні блоки протектора, розділені канавками різної глибини, забезпечують міцне зчеплення з дорогою, витісняють воду з плями контакту з покриттям, швидко очищаються від прилиплого бруду і снігу.
  "Йокогама Геолендер" МТ відмінно справляються з перешкод як в місті, так і за його межами. Для водіїв, що віддають перевагу активний відпочинок в будь яку пору року, ця гума стане практичним і потрібним придбанням.

  Шини "Геолендер" I/T

  Застосовуються для повнопривідних позашляховиків. Це зимова гума без шипів. Орнамент протектора забезпечує відмінне зчеплення з дорогою у сніговій каші і на льоду. Великі блоки спрямованого малюнка розділені поздовжніми і поперечними канавками для кращої евакуації води і снігу в місці контакту колеса з покриттям. Канавки різної глибини допомагають очищати протектор від снігу та бруду. Поперечні насічки по краю шини забезпечують стійкість і керованість у заметі і крутому повороті.
  Автомобільні шини "Йокогама Геолендер": огляд, характеристики і відгуки
  Шум, створюваний шиною при їзді, у міру набору швидкості зникає. Це вигідно відрізняє "Геолендер I/T" від шин інших компаній. Діоксид кремнію і апельсинове масло в складі покришки роблять її м'якою, що важливо взимку, і витривалою. Ви не будете відчувати тверді удари автомобіля при попаданні в ямки. Посилений каркас, ободочное кільце і подвоєні стрічки з боків шини захищають від проколів, деформацій, допомагають не вийти покришці з диска при їзді в колії.

  Відгуки автовласників про шинах "Йокогама Геолендер"

  Шини для кросоверів і позашляховиків "Йокогама Геолендер" по-різному ведуть себе на дорожньому покритті залежно від сезону. Всесезонні покришки вирішать цю проблему. За відгуками власників автомобілів, "Йокогама Геолендер" - ідеальне поєднання ціни та якості для тих, хто хоче швидко їздити і не звертати уваги на пори року. М'які, комфортні і стійкі шини забезпечать керованість, безпека, прохідність і економію палива. Дуже радують водіїв посилені борту покришок "Йокогама". Цей факт нерідко рятував від проколів і порізів. Економію палива помітили понад 80% автовласників. При використанні шин "Йокогама Геолендер" з'являвся хороший накат у машин, який раніше не спостерігався. Ціна на покришки не низька, але тривалий термін служби з лишком покриває цей єдиний недолік.