Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників

47 0 Новини високих технологій

Від німецького виробника аудіотехніки Sennheiser любителі якісного звучання цілком виправдано очікують приємних сюрпризів з оригінальними рішеннями. Якщо більша частина іменитих конкурентів фірми всі головні козирі залишає для преміального сегмента з флагманськими моделями, то німецькі розробники і до бюджетного класу ставляться серйозно. Це не означає, що за скромні гроші від них можна отримати високотехнологічну продукцію, але базовий запас якості за основними характеристиками буде забезпечений. Це відноситься і до моделі Sennheiser HD 180 у якій є чимало слабких місць, але свою основну функцію навушники виконують як мінімум на четвірку. Втім, це той випадок, коли від однозначних висновків краще утриматися і розглянути модель в найдрібніших подробицях.

Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників

Загальні відомості про моделі

В даному випадку Sennheiser пропонує версію досить поширеною концепції закритих моніторних навушників недорогого класу. З одного боку, чекати від пристрою бюджетного рівня особливих експлуатаційних якостей не варто, але з іншого – навіть найвибагливіші меломани можуть звернути на цю модифікацію увагу з кількох причин. По-перше, навушники цієї марки традиційно мають якісну зборку і непогану ергономіку, що говорить про їх практичності. А по-друге, це універсальна модель, яку можна з легкістю застосовувати і в зв'язці зі смартфоном, і для прослуховування музики від більш ґрунтовного джерела. А тепер варто ближче ознайомитися з розробкою Sennheiser HD 180 огляд якої наведено нижче.

Конструкція і зручність застосування

Форми і дизайн моделі виконані гідно і збалансовано. Інженери компанії добре знайомі з правилами організації фізичного контакту між головою, вухами і навушниками, тому саме конструкційно ця модель є чи не еталонною – звичайно, за мірками початкового класу. Зокрема, заслуговує високих оцінок форма масивної дужки з регулятором і кут позиції чашок. Пристрій комфортно і не доставляє проблем у маніпуляціях. Але є й образливі недоліки, якими засмучують моніторні навушники Sennheiser HD 180 в плані фізичної реалізації. Матеріали виготовлення, мабуть, якраз і виявилися тим пунктом, на якому були змушені економити творці все-таки бюджетного устрою. І амбушюри, виконані зі штучної шкіри, і пластик середньої якості не викликають позитивних вражень – але, знову ж таки, за преміальними матеріалами варто звертатися зовсім до іншого сегменту.

Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників

Технічні характеристики

За стандартами навіть середнього рівня робочі показники моделі виглядають більш ніж привабливо. Але до цього можна додати і той факт, що навушники Sennheiser HD 180 повністю реалізує потенціал, закладений в офіційних характеристиках, які представлені нижче:
 • Тип навушників – повнорозмірні динамічні.
 • Спектр робочих частот – від 21 до 18000 Гц.
 • Показник чутливості мембрани – 108 дБ.
 • Величина опору – 24 Ом.
 • Підключення проводу – двостороннє.
 • Довжина проводу – 3 м.
 • Типовий перехідник – 63 мм.
 • Спосіб фіксації – через наголов'я.
 • Роз'єм для підключення кабелю – формат mini jack з типорозміром 35 мм.
 • Якість звучання

  Здатність відтворення звуку даної моделі можна охарактеризувати як збалансовану. Якщо розглядати звучання в усереднених умовах, наприклад, в режимі оптимальної гучності, то виявиться цілком прийнятний верхній спектр і стриманий, але глибокий і дзвінкий нижній діапазон. В середині частотного коридору модель Sennheiser HD 180 демонструє найкраще звучання, проявляючи деталізацію, чіткість і навіть природність, що вже точно не властиво дешевим навушникам.
  Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників
  Недоліки відтворення, безумовно, теж виявляються. Їх можна помітити при перемиканнях гучності. Особливо грішить верхній рівень, коли частоти замикаються на басах. Верхній діапазон на великій гучності втрачає чіткість і стає розпливчастим. Зате є шумопоглащение одним з основних плюсів пристрою. Як вже говорилося, навушники Sennheiser HD 180 не відзначилися якісними матеріалами амбушюрів, однак функція ізоляції була заповнена за рахунок правильно розрахованої притискної сили дуги.

  Позитивні відгуки

  На перше місце в списку переваг модифікації HD 180 багато власники ставлять саме звучання і ергономіку. При всіх вадах в обох параметрах з урахуванням приналежності навушників до нижнього цінового діапазону користувачі в цілому прихильно ставляться до моделі. До цього додаються деякі дрібниці на кшталт перехідники в комплекті і довгого кабелю на 3 м. Є і стримані, але теж, скоріше, позитивні відгуки про навушники Sennheiser HD 180 в плані стилістичного виконання. Справа в тому, що дизайнерські вишукування не відносяться до сильних сторін фірми, причому консервативний підхід розробники обрали цілком усвідомлено і не прагнуть його міняти. Але дана модель як раз вибивається з цієї концепції, хоча, звичайно, назвати зовнішній вигляд яскравим і незабутнім теж не можна. Він, скоріше, строгий, трохи нудний, але також і солідний.

  Негативні відгуки

  Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників
  Поряд з позитивними відгуками про звучанні моделі, існують і згадки про недоліки в цьому показнику. Власне, ті ж користувачі відзначають завали деяких частот при високій гучності. Конструкційне виконання теж не відноситься до переваг навушників – принаймні, якщо оцінювати якість збірки і характеристики матеріалів як таких. За словами власників, модель Sennheiser HD 180 є крихкою у своїй пластиковій основі і до того ж забезпечується кволим тонким дротом. До речі, кабель викликає суперечливі думки у тому числі з-за своєї довжини. Все-таки 3 м є нестандартним форматом, тому це рішення заноситься як у плюс, так і мінус. Досить сказати, що провід не дозволить з комфортом використовувати модель на вулиці. Можна відзначити й інше протиріччя в характеристиках. Справа в тому, що якісна ізоляція від шуму сама по собі так і просить взяти модель на прогулянку, але цього буде перешкоджати не тільки довгий шнур, але і масивні чашечки. Якщо перебувають на голові навушники не доставляють проблем, то в підвішеному стані на шиї їх дуже незручно утримувати. Особливо якщо мова йде саме про прогулянці, так як в процесі руху чашечки можуть упиратися в підборіддя. Тут вже можна дорікати творців у відмові від ідеї конструкційного мінімалізму, яка теж стає все актуальнішою в даному сегменті.

  Скільки коштує модель?

  Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників
  Вартість є багато в чому виправдовує фактором, який компенсує цілий ряд недоліків моделі. Треба сказати, що застосування більш якісних матеріалів корпусу, вирівнювання частотного діапазону і підвищення гучності дало б всі підстави вписати пристрій в середній сегмент. Але і з наявними характеристиками можна говорити про гідному представленні модифікації Sennheiser HD 180 ціни якої варіюються в межах 1000-1200 руб. За ці гроші практично неможливо знайти варіант, який при тих же експлуатаційних якостях міг би конкурувати з цією моделлю. Звичайно, якщо проводити аналогію з продукцією від компаній того ж рівня. Можна зустріти чимало пропозицій в межах 1000 руб. з більш привабливим дизайном та якісним пластиком в обробці, але звучання навряд чи буде краще.

  Кому підійдуть навушники Sennheiser HD 180?

  Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників
  При всіх позитивних властивостях навушників, вони ні в якому вигляді не придатні для професійного та студійного використання. Асоціації з таким призначенням виникають у багатьох шанувальників марки, так як в її лінійці чимало цікавих варіантів саме для спеціалізованого застосування. Але в даному випадку варто говорити про іншому характері експлуатації. Мабуть, домашнє застосування є оптимальним рішенням для Sennheiser HD 180. Навушники, відгуки та огляди про яких відзначають баланс ергономіки, шумоізоляції і звучання, найкращим чином підходять на роль універсального інструменту відтворення. Модель однаково проявляє свої кращі сторони і транслятором ігрових ефектів, і в зв'язці з повноформатної апаратурою, а також у складі домашнього кінотеатру. До речі, недоліки тих же амбушюрів зовсім не скасовують їх анатомічної ергономіки, тому процес прослуховування цілком може тривати годинами, не доставляючи фізичних незручностей.

  Висновок

  Навушники Sennheiser HD 180: огляд, характеристики і відгуки власників
  Німецька компанія в черговий раз підтвердила, що і недорогий продукт може бути якісним. Безумовно, є кілька параметрів, якими довелося пожертвувати розробникам даної моделі, але вони не є пріоритетними з точки зору користувача. Це підтверджують і самі власники навушників Sennheiser HD 180. Відгуки та ціни в даному випадку взаємопов'язані і власники вказують, що за 1200 руб. можна змиритися з окремими вадами в технічному пристрої. Головне, що разом з цим недоліком забезпечується цілком прийнятне збалансоване звучання. Якщо ж говорити про унікальні рішення, які були використані в цих навушниках, то вони здебільшого виявилися в ізоляції. Шумозаглушення рідко приділяється особлива увага в бюджетному сегменті, але творцям модифікації HD 180 багато в чому завдяки продуманій захисту від шуму вдалося вирішити чимало негативних чинників зовнішнього впливу.