Зручна опція «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги та її особливості

59 0 Новини високих технологій

Поряд з послугами, значно спрощують користування номером і оптимізують витрати на зв'язок у своєму регіоні, існує ряд цікавих та вигідних пропозицій для роумінгу від компанії «МТС». «Скрізь як вдома» (опис послуги буде наведено далі) актуальна для тих клієнтів, яким часто доводиться виїжджати в різні міста країни. Для тих клієнтів, які планують подорож або ділову поїздку за кордон, вона не підійде. Рекомендуємо у цьому разі переглянути ряд опцій оператора, що дозволяють заощадити за кордоном, наприклад на офіційному сайті. Про те, як управляти опцією «Скрізь як вдома» («МТС»): підключити, деактивувати послугу, а також про те, які умови її використання – ми розповімо в цій статті.

Зручна опція «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги та її особливості

Загальна інформація

Розглянута нами опція має дві версії: до 6 листопада 2014 року припинила дію перша. Оновлення умов послуги ніяк не вплинуло на тих абонентів «МТС», які активували її до цієї дати – величина абонентських платежів і надаються бонуси залишилися незмінними. При цьому оператор дає можливість опцію «Скрізь як вдома» («МТС») підключити на нових умовах. Щоб це зробити, досить скористатися будь-яким варіантом активації з запропонованих нижче. Варто звернути увагу, що повернути попередній варіант не вийде.

Пропозиція для роумінгу по країні від «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги

Ні для кого не секрет, що як тільки абонент залишає домашній регіон, тарифікація на послуги зв'язку істотно збільшується. Безумовно, для тих клієнтів, хто виїжджає на недовгий час і не планує активно використовувати мобільний телефон для дзвінків, надсилання повідомлень, дана пропозиція може бути не особливо цікаво. Однак рекомендуємо прочитати для опції «Скрізь як вдома» («МТС») умови використання. Можливо, вони зацікавлять майбутніх мандрівників по країні. Послуга діє при знаходженні в будь-якому регіоні країни без винятку.

Зручна опція «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги та її особливості

Опція «Скрізь як вдома» («МТС»): умови

Активувати вигідний для застосування в роумінгу пакет можна всього за тридцять рублів. Дана вартість актуальна для першого і наступних підключень. Надалі кожен день буде обходитися в 7 рублів. Відмова від опції та її виключення зі списку послуг номери не тарифікуються. Що ж саме клієнт отримає від активації послуги «Скрізь як вдома», які бонуси і можливості?

Тарифікація

Після активації опції всі вхідні дзвінки з будь-якого номера) будуть безкоштовними для абонентського номера «МТС». «Скрізь як вдома» (опис послуги читайте далі) - дуже вигідну пропозицію. Отже, воно характеризується таким набором можливостей:
 • Можна зателефонувати на номери будь-якого регіону країни (як на стаціонарний телефон, так і на номер будь-якого стільникового оператора) за фіксованою ціною – три рубля за хвилину спілкування. Дана тарифікація встановлюється на весь період дії послуги, не передбачає якихось обмежень на тривалість спілкування.
 • Відправлення текстових повідомлень на номери будь-яких операторів країни здійснюється безкоштовно (в тому випадку, якщо в день відправлено не більше 100 СМС). У разі відправлення більшої кількості повідомлень, вартість кожного з них буде дорівнює вартості СМС згідно тарифного плану.
 • Зручна опція «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги та її особливості

  Підключення опції

  Для абонентів, які задаються питанням про те, як перейти на «Скрізь як вдома» («МТС»), пояснюємо, що опція є додатковою і активується «поверх» тарифного плану. Не змінюючи його. Як правило, підключення послуги здійснюється на деякий термін – на період поїздок по країні. По приїзді в домашній регіон необхідно її відключати, так як списання коштів з балансу в рахунок абон. плати будуть продовжуватися. Як можна підключити послугу?
 • Набрати запит наступного виду на своєму мобільному пристрої, з яким планується залишити домашній регіон: *111*3333#.
 • Стати користувачем інтернету і скористатися функціоналом на офіційному порталі оператора.
 • Здійснити відправку повідомлення на короткий сервісний номер 111. В змісті повідомлення слід проставити чотири трійки.
 • У першому і третьому випадку про результати активації опції клієнт буде повідомлений за допомогою повідомлення. Звертаємо увагу, що після виконання відповідного запиту на підключення відразу списується тридцять рублів. У разі відсутності на балансі сім-карти даної суми підключити вигідну пропозицію для внутрішньомережевого роумінгу не вдасться.

  Зручна опція «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги та її особливості

  Відключення опції

  Після повернення в свою область (в якій була зареєстрована сім-карта) «Скрізь як вдома» («МТС», Росія) слід відключити, щоб виключити зайві списання з номера. Зверніть увагу, що самостійно опція не буде відключена. Управління нею здійснює тільки абонент. Можна скористатися декількома способами для відключення послуги:
 • використовувати функціонал USSD: введення запиту *111*3333# (дана команда використовується для підключення, так і для деактивації послуги);
 • надсилання текстового повідомлення з вмістом 3330 на номер 111;
 • натиснути кнопку «Вимкнути» в списку активованих на номері опцій в особистому веб-кабінеті.
 • Зручна опція «МТС» - «Скрізь як вдома»: опис послуги та її особливості

  Висновок

  У даній статті ми розглянули одне з найбільш цікавих і вигідних пропозицій для внутрішнього роумінгу «МТС» - «Скрізь як вдома». Опис послуги, команди для управління, фінансові умови – все це наведено вище. Підключивши обрану опцію, можна істотно заощадити, вирушаючи у відрядження або на відпочинок в будь-яке місто нашої країни. Достатньо домовитися зі своїми друзями і знайомими, щоб вони виступили ініціаторами дзвінків, і тоді можна буде поспілкуватися скоєно безкоштовно (для абонента «МТС»). Також звертаємо увагу, що розцінки, наведені раніше, актуальні для Московського регіону.