Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки

68 0 Новини високих технологій

Інтернет потрібен кожному. Немає людини, яка могла б зараз уявити своє життя без Мережі, в якій він може абсолютно все: від отримання інформації та на відвідування улюблених сайтів до повної оплати послуг ЖКГ та замовлення їжі додому. Світ не стоїть на місці, прогрес рухається величезними кроками. Із зростаючими потребами людей з'являється все більше необхідності в користуванні Мережею з необмеженій трафіком, адже хтось дивиться в Інтернеті фільми, ТБ-канали, викачує величезні файли торрента і т. д.

Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки

Мобільні оператори намагаються зробити якість Інтернету як можна краще, а ціну - як можна більш доступною. Розглянемо, які ж тарифи по безлімітному Інтернету пропонує нам "МТС".

Як вибрати тариф?

Своїм клієнтам оператор пропонує не тільки тарифи, але і опції, які дозволяють, не змінюючи і не заточуючи тариф конкретно під певний трафік Інтернету, за невелику плату вибрати собі безлімітний Інтернет на МТС, який необхідний абоненту на місяць, день і т. д.


Опція "БІТ"

Для користувачів Мережі, яким необхідний щоденний доступ в Інтернет, але при цьому обсяг трафіку споживається не дуже великий, відмінно підійде дана опція.
Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки
Цей МТС безлімітний Інтернет на телефон дає можливість абоненту отримати 75 мегабайт на добу за 130 рублів на місяць. Такого трафіку може цілком вистачити, щоб відвідувати потрібні сайти і користуватися соціальними мережами, наприклад. Для телефону це досить зручна та вигідна опція для використання Інтернету протягом дня, кажуть відгуки.


Опція "СуперБИТ"

Безлімітний Інтернет на МТС в рамках даної опції надається об'ємом 3 гб на місяць. В цьому випадку на відміну від попередньої опції споживання визначається місячною нормою трафіку.
Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки
Відповідно, в день ніяких обмежень немає, і в цьому випадку можна дозволити собі більше відвідувань різних сайтів, активне відвідування соціальних мереж зі смартфона, однак якщо поділити 3 гб на 30 днів, отримаємо приблизно 100 Мбайт у день, що ненабагато більше опції "БІТ". Згідно відгуками даний тариф дозволяє користуватися мережею в вільному режимі, на хорошій швидкості.

Опція "МТС планшет"

За назвою стає зрозуміло, що безлімітний Інтернет на МТС для планшетів підійде в рамках саме цієї опції. Планшет надає більше можливостей відвідування сайтів, в ньому більш зручно працювати, велика частина сайтів оптимізована для роботи на планшетних пристроях. Відповідно, тут потрібна споживання обсягу трафіку, що перевищує той, що надавався у двох інших опціях. Безлімітний Інтернет від МТС тут - це 5 гігабайт трафіку в місяць, та всього за 300 рублів. По суті, це вигідно і зручно. У рамках опції надається безлімітне мобільне ТБ від МТС, що може істотно заощадити основний трафік. Так як з планшета деякі користувачі воліють дивитися або переглядати улюблені передачі, завдяки такій опції тут з'являється можливість дивитися телеканали в прямому ефірі без обмежень.
Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки
Трафік, що надається для користування Інтернетом, досить об'ємний, його цілком вистачить для відвідування соціальних мереж і перегляд там відеороликів, а також користування Мережею у вільному режимі, як свідчать відгуки. Якщо планшет необхідний вам для роботи, яка пов'язана з частим виходом в Інтернет або вимагає від вас постійно бути на зв'язку, то дана опція ідеально підійде для такого типу користувачів.

Опція "Інтернет Mini"

Плавно ми підходимо до опцій, які можуть надавати більший обсяг трафіку від МТС. Безлімітний Інтернет для модему, наприклад, можна взяти з опцією "Інтернет Mini". Він надає 8 гігабайт трафіку в місяць. У різних регіонах ціна за дану опцію може трохи відрізнятися, але в цілому вона буде становити близько 350-400 рублів за місяць. Недорого, враховуючи, що ви отримаєте безлімітний 4G Інтернет МТС.
Для планшета дана опція відкриває широкі можливості, так як з таким об'ємом трафіку можна активно користуватися мережею Інтернет, соціальними мережами, переглядати ролики з YouTube і при цьому не переживати, що трафіку може не вистачити. Проте, якщо скористатися цією опцією на модемі, Інтернету буде чимало, але тільки не для активного користування.
Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки

Споживання трафіку з комп'ютера буде більше, ніж з телефону або планшета, і мегабайти будуть летіти швидше, кажуть відгуки. Якщо вийти в Мережу потрібно по необхідності, зрідка, то дана опція підійде для всіх пристроїв. За допомогою функції "Єдиний Інтернет" можна підключити можливість роздавати Інтернет зі свого смартфона на кілька пристроїв відразу, тоді відпадає необхідність у покупці модему.

"Інтернет-Maxi"

Тепер безпосередньо розглянемо МТС безлімітний Інтернет для модему. Тарифи бувають різні, у багатьох закладений безлімітний Інтернет з певним трафіком, але в першу чергу тариф призначений для спілкування за допомогою дзвінків і повідомлень. Саме тариф "Інтернет-Maxi" дозволяє користуватися Мережею у великих обсягах, в першу чергу призначений для модемів і планшетів. Тут невигідно буде здійснювати дзвінки, зате обсяг трафіку дозволяє повноцінно користуватися Інтернетом. 15 гігабайт - такий обсяг надає МТС для своїх абонентів в рамках даного тарифу. Для планшета такий тариф буде ідеальний, можна навіть сказати, що користування Інтернетом у рамках такого трафіку більше підходить для модему. Так як з планшета навіть при активному користуванні не можна вичерпати весь пакет.
Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки
Інша справа, якщо користуватися модемом або роутером, який буде поширювати Інтернет на інші пристрої. Даної кількості гігабайт, згідно з відгуками, вистачить не тільки для перегляду сайтів і роликів на YouTube, але і певних онлайн-трансляцій. Однак для модему назвати такий тариф оптимальним складно, потрібно проаналізувати, скільки вам доводиться споживати інтернет-трафіку. У даного тарифу є важлива особливість, він дозволяє вам користуватися Інтернетом в нічний час необмежено. Виходить, при необхідності можна скачувати фільми і великі файли з торрент-ресурсів. У нічний час поставити їх на завантаження і не турбуватися про те, що трафік може витратити. Виходячи з отриманих даних, вибрати безлімітний Інтернет на МТС буде нескладно.

"Інтернет-VIP"

Останній з тарифів для модемів і планшетів безлімітний Інтернет на МТС, який дозволяє брати від Мережі по максимуму. Безліміт Інтернету в нічний час і 30 гігабайт трафіку вдень - такий обсяг надає безлімітний Інтернет від МТС для модему. Тарифи, описані вище, відрізняються від цього об'ємом трафіку і ціною, в іншому вони дуже схожі, особливо з тарифом "Інтернет Maxi". Даний тариф однозначно підходить для модему, так як обсяг трафіку досить великий. Згідно відгуками, якщо не проводити весь день в комп'ютері за скачуванням фільмів, ігор і перегляду ТБ-каналів у Мережі, як у телевізорі, то денного трафіку цілком вистачить на місяць, а враховуючи, що вночі надається безліміт, можна розподілити обсяг трафіку так, щоб удень протягом місяця його цілком вистачало, а вночі залишати безлімітний трафік на інші потреби.


Різні послуги та опції

Безлімітний Інтернет МТС на телефон дає вам багато можливостей. З каждийм роком зона покриття високошвидкісним Інтернетом поширюється в мережі МТС. 4G-тарифи, безлімітний Інтернет, що надається в рамках різних опцій, що дозволяє за секунду прогружать відео, переглядати новини і т. д.
Безлімітний Інтернет на МТС: опис, тарифи та відгуки
Крім всіх перерахованих вище опцій і тарифів є різні інші послуги у додаток до тарифу, який підключений на телефон. Так, наприклад, для смартфону можна підключити послугу "Соціальні мережі", яка дозволяє необмежено користуватися популярними "ВКонтакте", "Однокласники" і "Facebook". З опцією "Турбокнопка" у абонента з'являється можливість продовжити високошвидкісний Інтернет на смартфоні, в залежності від бажаного об'єму трафіку ціна буде відрізнятися. Опція "МиниБит" дозволяє платити за Інтернет за фактом. Якщо в абонента немає необхідності сидіти в Мережі часто, а з'являється він лише зрідка, дана опція дозволить заплатити за невеликий обсяг трафіку певну суму. Важливо відзначити, що в кожному регіоні ціни на тарифи та опції можуть відрізнятися, повний спектр послуг, що надається компанією, можна знайти на офіційному сайті компанії, потрібно лише вибрати ваш регіон.