Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

30 0 Новини високих технологій

Смартфон бюджетного класу з типовими технічними характеристиками і дуже скромною ціною - це “ Ленів А319". Відгуки про це девайсі початкового рівня, його специфікації і можливості будуть далі детально та поетапно розглянуто.

Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

На який сегмент ринку націлений девайс?

Типовим представником пристроїв початкового рівня є « Ленів А319». Характеристики, відгуки, ціна і специфікації, пов'язані з ним, це лише підтверджують. Це і невелика діагональ екрану (4“ ), це і зовсім скромний за нинішніми мірками центральний процесор, це і дуже маленька підсистема пам'яті. Тому чекати чогось надприродного від розглянутого мобільного гаджета не доводиться. Але якщо терміново потрібен смартфон початкового класу з дуже скромною вартістю і типовими для цієї ніші специфікаціями, то саме А319 може стати гідним вибором.


Комплектація

Просто типовою комплектацією може похвалитися «Леново А319». Відгуки при цьому вказують на її достатність. Тобто відразу після покупки можна починати користуватися гаджетом без додаткових вкладень. В іншому ж новоспечений власник такого мобільного апарату отримує в своє розпорядження наступне:
 • Смартфон.
 • Зарядний адаптер.
 • Шнур інтерфейсний.
 • Керівництво користувача.
 • Гарантійний талон.
 • Звичайно, відразу після придбання мобільного пристрою буде доцільно доповнити раніше наведений перелік чохлом і захисною плівкою для лицьовій панелі. Це дозволить захистити у процесі використання корпус гаджета від можливих пошкоджень. Ще один важливий компонент, який теж необхідно відразу після покупки придбати, — це карта пам'яті. Як було зазначено раніше, підсистема у цього девайса досить скромна - без такого аксесуара повністю розкрити потенціал його буде досить проблематично.


  Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

  Процесор. Оперативна пам'ять. Інтегрований накопичувач. Можливості розширення підсистеми пам'яті

  Дуже скромний по продуктивності і досить застарілий процесор лежить в основі «Леново А319». Характеристики, відгуки і його специфікації це зайвий раз тільки підтверджують. Його модель - МТ6572 а він розроблений компанією «Медіатек». Виробляється цей напівпровідниковий кристал за нормами 28нм техпроцесу. Його тактова частота дорівнює 13 ГГц, а включає він всього лише два блоку обробки даних і програмного коду на основі енергоефективної архітектури «А7». Але ось з швидкодією в цьому випадку вже точно виникають проблеми. На цьому смартфоні можна лише запускати найбільш простий прикладної софт. Об'єм оперативної пам'яті складає всього лише 512 Мб. При цьому користувач після запуску може розраховувати лише на 200 Мб. Решту ОЗП займає системний софт. Ємність вбудованого накопичувача дорівнює 4 Гб. Половину інтегрованого накопичувача займає операційна система та інший передвстановлений софт. Іншу ж частину в 2 Гб користувач може використовувати на свій розсуд. Є також слот для карти пам'яті. Її максимальний розмір може досягати 32 Гб. Саме встановлення такого аксесуара дозволить власникові смартфона забути про можливі проблеми, пов'язані з нестачею пам'яті.

  Батарея і автономність

  Досить непогано складається ситуація і з автономністю в « Ленів А319». Відгуки власників вказують на те, що на одній зарядці акумулятора ємністю 1500 маг він може протягнути стабільно 2-3 дні. Причому у подібної автономності є цілком логічне пояснення. В першу чергу, це компактний екран. Його доповнює енергоефективний процесор і програмне забезпечення. В останньому випадку необхідно додати те, що лише досить простим і не вимогливим прикладним софтом можна скористатися на цьому девайсі. У режимі найбільшого навантаження цей смартфон може протягнути 1-15 дня. Ну а в режимі найсуворішої економії цей «розумний» телефон може функціонувати на одній зарядці акумуляторної батареї до 5 днів.


  Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

  Екран

  Безумовно, до сильних сторін можна віднести екран в «Леново А319». Відгуки дійсно акцентують увагу на його досить скромних технічних специфікаціях. Матриця його проводиться за найменш передової технології — TN+Film. Ключовою її недолік — це відносно невеликі кути огляду, значення яких, як правило, одно 150-160 0 . Але ось до плюсів такого інженерного рішення можна віднести те, що ціна на таку матрицю мінімально можлива. У сегменті бюджетних рішень на перший план виходить вартість пристрою, і такий підхід фахівців «Леново» цілком виправданий. Дозвіл екрану в даному випадку дорівнює 800х480. З урахуванням діагоналі сенсорного дисплея 4“ цього цілком достатньо для виведення якісного зображення, яке не буде зернистим. Тобто окремий піксель у цьому випадку звичайним оком неможливо розрізнити.
  Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

  Камери

  Як і годиться, відразу 2 камери є в розглянутому мобільному апараті. Сенсор основний з них має розрядність у 5Мп. При нормальному рівні освітленості цього значення буде цілком достатньо для отримання якісного фото. Системи автофокуса в цьому випадку немає, і це один з основних недоліків, на якому власники смартфона акцентують увагу. Також і відео в цьому випадку буде отримано в посередньої якості. Більш скромний чутливий елемент на 2Мп використовується у фронтальній камері. Для відеодзвінків наведеного значення буде цілком достатньо. Але ось «селфи» посередньої якості в цьому випадку буде складно отримати навіть при відмінному освітленні. Але при цьому необхідно робити поправку на те, що бюджетний телефон, чекати високої якості фото та відео в цьому випадку спочатку не доводиться.
  Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

  Список способів підключення

  Всі самі необхідні і найбільш затребувані інтерфейси реалізовані в розглянутому мобільному пристрої. У цей список входить наступне:
 • Основний бездротовий комунікаційний інтерфейс — це вай-фай. З його допомогою можна навіть файли великого розміру закачувати на даний девайс. Також і швидкість в цьому випадку може досягати 100 Мбіт/сек.
 • Присутня підтримка мереж стільникового зв'язку 2-го і навіть 3-го покоління. У першому випадку швидкість передачі даних обмежена лише 500 кб/сек. У другому ж випадку теоретично можна отримати 42 Мбіт/с, і це дозволяє навіть переглядати відео в онлайні. На жаль, підтримкою 4 G цей пристрій не може похвалитися. Основний обмежуючий фактор у даному разі — це застаріла модель центрального процесора, яка не може похвалитися підтримкою цього передового стандарту стільникового зв'язку.
 • Доповнює цей список «Блютуз». Цей бездротовий стандарт незамінний в тих випадках, коли потрібно підключити бездротову стереогарнітуру або обмінятися даними з аналогічним пристроєм поблизу.
 • Ще один системоутворюючий бездротовий стандарт — це GPS. З його допомогою можна перетворити цей смартфон повноцінний GPS - навігатор.
 • Головний дротовий інтерфейс в цьому випадку — це мікро-USB. Він дозволяє заряджати акумуляторну батарею. Також з його застосуванням можна здійснити синхронізацію будь-якого ПК і даної моделі мобільного пристрою.
 • Ще один провідний спосіб передачі інформації — це 35-мм аудіоджек. Він дозволяє підключити до смартфону зовнішню звукову систему і виводити на неї музичні композиції, наприклад.
 • Можна відзначити те, що повним набором всіх необхідних комунікаційних способів отримання і відправки даних може похвалитися «Леново А319». Ціна, відгуки та інші нюанси, пов'язані з ним, вказують на те, що у цього китайського виробника вийшов черговий «хіт» в ніші гаджетів початкового рівня.
  Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

  Ціна мобільного пристрою

  За ціною 1700-2000 рублів зараз можна придбати смартфон «Леново А319». Відгуки власників дійсно вказують на його доступність. В даній ніші і з такими специфікаціями можна ще знайти аналогічні мобільні пристрої, але от тільки менш іменитих виробників. Тому по суті в цій частині ринку смартфонів розглянуте рішення вже точно поза конкуренцією.

  Відгуки

  Практично ідеальним вийшов смартфон початкового рівня «Леново А319». Відгуки виділяють його відмінну автономність, відмінну функціональність і доступну вартість. Будь-який з цих пунктів дійсно нарікань не викликає у власників цього мобільного пристрою. А от недоліки у нього такі: низький рівень продуктивності центрального процесора, скромна організація підсистеми пам'яті і посередня якість фото і відео. Для бюджетного устрою на перший план виходить його вартість і лише потім слідують специфікації. Тому процесор і пам'ять теж відходять на другий план. Щодо підсистеми пам'яті можна відзначити те, що її обсяг можна суттєво збільшити. Принаймні, ємність вбудованого накопичувача можна зробити більше за рахунок встановлення додаткової карти пам'яті.
  Смартфон "Леново А319": відгуки власників, технічні характеристики та особливості

  Підсумки

  Гармонійно збалансованим рішенням початкового рівня вийшов «Леново А319». Відгуки при цьому виділяють повну відповідність його технічних характеристик, автономності і ціни. Це дійсно гідний представник сегмента смартфонів початкового рівня від іменитого виробника. За подібною ціною придбати мобільний гаджет, та ще й під таким брендом, вже точно неможливо.