Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad: повне проходження

34 0 Новини високих технологій

Гра Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad не входить в число гостросюжетних шутерів. Цей проект спрямований на прояв у гравця тактичних навичок в ході динамічних бойових дій. Користувач візьме участь в облозі Сталінграда 1943 року і спробує захопити його або звільнити. Місії нелінійні, дають можливість самостійно вибирати рішення, і в цьому полягає головна заковика проходження.

Перша глава (гра за німців)

Спочатку потрібно пройти навчання, щоб ознайомитись з основними аспектами управління в Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad. Ніяких складнощів немає, потрібно тільки слідувати вказівкам на екрані. Далі гравця відправляють на першу місію, де сказано захопити церкву.
Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad: повне проходження
Зробити це можна, пробігшись по окопах до першого кварталу, прибрати звідти снайперів і захопити його. Далі те ж саме проробляйте з наступним, поки не підійдете впритул до будівлі сільської ради. Головним завданням будуть кулеметні розрахунки у вікнах. Якщо їх вдасться знищити, завдання можна вважати виконаним. Далі в темряві захопіть склад і зачистіть в ньому всі поверхи. Звідти проберитесь в школу политактива, а далі в госпіталь. З тильної сторони відкрито вікно, і ударом з тилу будівля зачищається за пару хвилин.

Початок за СРСР

Тут навчання вже немає, і гра Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad відразу пропонує відправитися на першу місію. Перед героями поставлена зворотна завдання по захисту церкви. Відбити її потрібно всіма способами, інакше доведеться відступати до житлових кварталах, де оборонятися буде набагато важче. Останнім пунктом закріплення стане сільська рада, де за допомогою кулеметів можна чудово тримати захист.
Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad: повне проходження
Після знищення всіх хвиль атаки переходьте на штурм казарм. Найлегшим шляхом буде рухатися від будівлі на південно-сході і звідти в госпіталь. Атака на казарми буде йти під прицільним вогнем нацистської армії. Якщо ж вдасться це зробити, тоді з флангу організовуйте наступ на школу политактива і переходьте до останньої точки – складу, звідки почався наступ. Голова на цьому не закінчується, адже попереду ще захищати центральний вокзал в Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad. Огляд найкращий буде близько депо, але якщо там притиснуть, тоді варто відступити за барикади в центральному будинку. Якщо ж німці дійдуть до південної частини, тоді доведеться перегравати завдання.

Продовження

Варто відзначити, що кожна глава двох кампаній переплітається між собою. Одні і ті ж об'єкти кожної голови в Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad необхідно захоплювати нацистською армією і обороняти солдатами червоної гвардії.
Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad: повне проходження
У другій главі першої кампанії гравця роблять керівником німецького відділення. З'явиться можливість пройти навчання і командувати загонами при облозі вищезазначеного центрального вокзалу. Необхідно буде відбити депо і зачистити північний міст з окопу. Після тривалої оборони піднімайтеся на третій поверх і звідти з центрального будівлі найлегше взяти під контроль північну частину вокзалу. Далі в Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad проходження за обидві сторони зводиться до атаки/захисту елеватора. Першим пунктом стане КПП, яке стоїть біля входу. Нападати краще збоку, а оборону організовувати так, щоб бачити центр і сторони. Надалі бої перейдуть в чотириповерхову будівлю, де кордоном стане кімната під дахом. Туди необхідно дістатися й утримати або захопити її.
Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad: повне проходження

Загальні поради

Уважні користувачі могли помітити, що в Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad голови проходять за схожими сценаріями. Група солдат намагається утримати ділянку, а в іншій кампанії ви вже в особі німецьких солдатів намагаєтеся взяти його під свій контроль. У таких місіях головне завжди стежити за розташуванням своїх союзників і ворогів. Як тільки бачите, що вогонь йде з верхніх поверхів, ховайтеся за найближчі барикади або в окопи. Звідти легше знімати супротивників зброєю і велика ймовірність вижити.
Командування загоном піхоти або бронетехніки полягає в грамотному занятті позиції. Якщо місцевість відкрита, тоді рассредоточьте бійців, щоб прицільний вогонь із засідки всіх не вразив. Найчастіше кожна місія у всіх розділах має оптимальний шлях для вирішення. В атаці це обхідний маневр з тилу, а в обороні - правильний вибір точки обстрілу. Тактичні шутери не люблять поспішних дій. Коли виникає перед очима міст, не слід бігти туди зі своїм загоном, інакше поразки не уникнути. В атаці і обороні краще почекати, поки ворог не зробить перший крок. Якщо такого не відбувається, тоді є час обдумати свої дії і винайти правильний план.