Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців

89 0 Новини високих технологій

Якщо раніше копіювальна техніка була прерогативою офісів, то в даний час принтери, сканери, копіювальні агрегати можна зустріти в звичайних квартирах. Сам сьогоднішній життєвий стиль змушує нас відчувати необхідність купувати подібну техніку для дому. Школярам потрібно роздруковувати реферати і доповіді, вчителям - готуватися до відкритих урокам. Сімейні пари потребують парі-трійці нових барвистих фотографій для своєї домашньої колекції, які також дешевше, швидше і вигідніше друкувати на власному принтері.

Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців
І ось ми відправляємося в магазин техніки, щоб зробити вдалу покупку. Але який краще принтер-сканер-копір для дому? Який саме копіювального або скануючої техніці віддати перевагу? А може бути, придбати популярні нині БФП? Сьогодні ми поділимося з вами порадами щодо вибору і підкажемо, на яких моделях краще зупинити свою увагу, прийшовши в спеціалізований магазин.


Багатофункціональні пристрої

Чому багато фахівців радять для дому купувати саме БФП? По-перше, техніка, яка поєднує в собі кілька підвидів, дуже зручна в експлуатації. Деколи в БФП є не тільки копір, сканер і принтер, але навіть і факс, що буде зручно для невеликих компаній, де за день друкується мала кількість документації, але вона часто відправляється в інші фірми по факсу. По-друге, коли ви точно не знаєте, що хочете, то просто вибирайте кращий принтер-сканер-копір для будинку і насолоджуйтеся. Крім того, багатофункціональні пристрої коштують на порядок дешевше. Якщо ви б купували окремо принтер для друку документів, сканер для перенесення улюбленої книжки в електронний формат, копіювальну машину, ви б заплатили окремо за кожний агрегат купу грошей. А так можна обійтися, як то кажуть, малою кров'ю.
Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців

Критерії вибору

Як і перед будь-якою іншою покупкою складної побутової техніки, слід заздалегідь визначитися з деякими моментами, які можуть зіграти істотну роль у придбанні. Отже, давайте розбиратися, який краще принтер-сканер-копір для будинку вибрати і за якими критеріями його слід відбирати з тієї величезної маси пропозицій, що ми знаходимо в сучасних магазинах.


Функціонал

Для початку визначіться, які саме функції ви хотіли б бачити в пристрої. Може бути, воно повинне добре робити фотографії. Може бути, потрібна швидка і якісна чорно-білий друк документації. Чи важлива для вас швидкість роботи машини? Всі ці нюанси будуть впливати на вибір.

Ціна

Йдемо далі. Звичайно ж, дуже важливим аспектом буде вартість техніки. Деколи ми точно знаємо, який вибрати принтер-сканер-копір для будинку, але, на жаль, не вкладаємося в планований бюджет. Перед походом в магазин простудіюйте сайти, визначтеся з видом техніки і подивіться, «потягне» на таку покупку ваш гаманець.
Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців

Вид

І останній критерій – вид МФУ. Дуже важливо знати, на якому принципі роботи повинен бути заснований ваш принтер. Це може бути лазерне МФУ або струминне. Вони мають ряд суттєвих відмінностей, про які ми поговоримо трохи пізніше. Також вони будуть відрізнятися і за ціною, так що це теж потрібно враховувати.

Струминне МФУ

Як правило, у струменевих багатофункціональних пристроях використовуються спеціальні картриджі, що складаються з декількох колірних відсіків. Це можуть бути три або чотири кольори. Якщо ви плануєте заготовлювати багато фотографій, то краще взяти такий пристрій, де буде більше кольорів. Якщо техніка потрібна тільки для друку чорно-білої документації, то можна трохи заощадити і купити принтер з трибарвним картриджем. Що стосується переваг і недоліків. Струменевий варіант, скажемо прямо, буде коштувати на порядок дешевше, ніж лазерний. Це його величезний плюс. Також струменевий друк хороша для тих, хто багато працює з кольором. Фотографії, які зробив струминне МФУ, будуть на порядок яскравіше і якісніше.


Що ж стосується недоліків, то працює таке МФУ трохи повільніше, і витратні матеріали будуть коштувати трохи дорожче. В деяких моделях – далеко не «трохи». Крім того, після друку деякий час стоїть дуже дбайливо ставитися до віддрукованим документами та фотографіями. Така печатка злякається води і підвищення вологості, не просохнув, фото розмажеться. Про це варто пам'ятати.
Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців

Лазерне МФУ

Принцип дії цього агрегату дещо відрізняється від попереднього. Тут фарба не розбризкується струменем на аркуш паперу, а барвник просто запечатується на ньому. Багато хто вважає, що для друку фото (нехай і трохи постраждає якість) краще вибирати лазерний принтер-сканер-копір для дому. Відгуки кажуть, що картинка з-під такого принтера не боїться вологи, можна навіть залити її водою відразу після друку, нічого з зображенням не трапиться.
Що стосується швидкості роботи. Тут також можна лазерні пристрої відверто похвалити. Вони на порядок швидше надрукують вам купу улюблених фотографій, ніж це зробить струменевий варіант тієї ж техніки. Єдиний мінус – «кусюча» ціна. Варто принтер-сканер-копір лазерний для будинку дорожче, ніж струменевий. Але якщо ціна вас влаштує, то не зволікайте, купуйте те МФУ, яке буде зручно, швидко в роботі і здатне подарувати приємні емоції від високоякісних фотографій.

Чорно-білі варіанти

Ви вибираєте, який краще принтер-сканер-копір для дому. Знаєте точно, що фотографії друкувати не будете. Який вибрати? Звичайно ж, чорно-білий варіант. Це буде ідеальним і економічним вибором. Чорно-біла техніка для дому буває струменевого або лазерної, так само як і кольорова. Принцип роботи цієї техніки полягає в наступних етапах: • По-перше, техніка створює просторове зображення. • Далі вступає в роботу лазер, який потрапляє на спеціальний заряджений електрикою барабан. • Коли аркуш паперу прокочується по цьому барабану, то лазер наносить на нього необхідне зображення. • Після всіх цих маніпуляцій папір нагрівається, і зображення намертво запечатується на ній. Як ми вже говорили, після роботи лазерного пристрою папері не страшні ні вода, ні перепади вологості.
Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців

Що краще

Це питання мучить, мабуть, кожного покупця, який вирішив придбати багатофункціональний, але недорогий принтер-сканер-копір для дому. Тут думки розходяться, і однозначної відповіді вам ніхто не дасть. З одного боку, лазерні МФУ стоять на порядок дорожче, але зате працюють набагато швидше, ніж струменеві варіанти. З іншого боку, струменевий БФП коштує недорого, добре друкує яскраві кольорові фотографії, але обслуговування такого пристрою стане в копієчку. Який краще принтер-сканер-копір для будинку вибирати? Вирішувати вам і вашому бюджету.
Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців

Загальні поради щодо вибору МФУ для дому

Фахівці в області копіювальної техніки виділили кілька простих і корисних порад, які допоможуть усім новачкам зрозуміти, як вибрати принтер-сканер-копір для домашнього користування. • Намагайтеся купувати не так звані домашні моделі, а нормальну офісну техніку. Вона буде коштувати трохи дорожче, але прослужить довше і працювати буде якісніше. • Якщо ви будете друкувати не більше десяти сторінок в день, то не женіться за популярністю тієї або іншої моделі. Беріть те, що дешевше, адже «ганяти» техніку, як у великому офісі, ви не будете. А навіщо тоді переплачувати? • Якщо ви не відчуваєте великої необхідності друку кольорових зображень (документів або фотографій), то вибирайте чорно-білий варіант. Він дешевше, економічніше, швидше працює, і не потрібно витрачатися на дорогу заміну кольорових картриджів.
Який краще принтер, сканер, копір для дому? Поради щодо вибору, відгуки покупців
• Також не радять вибирати дуже дешеві варіанти. Вони прослужать недовго, турбот по ремонту та експлуатації принесуть купу, а в результаті ви все одно підете й купите інше МФУ. Скупий, як відомо, один раз ніколи не платить. • Коли ви будете вибирати принтер-сканер-копір для будинку, то завжди оцінюйте необхідність тієї або іншої функції. Є необхідність у кольорового друку – купуйте струминне МФУ. Потрібно лише надрукувати декілька документів за день і надіслати їх факсом – купуйте лазерний чорно-білий варіант.