Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

24 0 Новини високих технологій

Відома фінська компанія пропонує в своєму асортименті телефон Nokia 3250 XpressMusic. Він оснащений камерою на 2 Мп, встановлено радіоприймач. Працює на операційній системі Symbian 9.1. Телефон підтримує карти пам'яті. А також до нього продається велика кількість різноманітних аксесуарів. Кілька років тому компанія «Нокіа» була однією з кращих у очах любителів музики. Більше того, її воліли багато досить вибагливі покупці, адже товари бренду викликали у них непідробне захоплення. Телефон був створений для того, щоб замінити застарілу модель 3230. Клавіатура і зовнішній вигляд цих двох апаратів схожі. Телефон Nokia 3250 був зібраний за принципом «взяти від кожної вже створеної моделі кращі риси». Даний гаджет в момент випуску став справжнім хітом за гранично короткий час.

Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

Аксесуари

У комплектацію телефону входять наступні аксесуари:
 • Сам пристрій.
 • Акумулятор.
 • Зарядка.
 • USB-кабель.
 • Гарнітура.
 • Зовнішній накопичувач.
 • Установчий диск для підключення до ПК.
 • Перехідник.
 • Інструкція.
 • У комплектацію входить цілком адекватний набір, який зараз не поставляється навіть з найбільш дорогими апаратами. Варто зауважити, що підібрати до Nokia 3250 запчастини буде досить легко. Для цього необхідно звернутися в сервісний центр або ж заглянути в інтернет-магазин. Наприклад, кнопка включення обійдеться в 40-50 рублів.
  Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

  Колірні рішення і розміри

  За відгуками споживачів, цей телефон виглядає масивно. І справді, вага 115 грам і розміри 104 х 5 x 2 см не дають описуваного пристрою бути компактним. Іншими словами, можна сказати, що телефон Nokia 3250 не є тим гаджетом, якій з легкістю поміститься в будь-яку кишеню.

  Найбільш популярним колірним оформленням став рожевий відтінок. Якщо споживачеві таке несолидний тон не підійде, то можна вибрати між чорним, зеленим і сріблястим.

  Архітектура телефону

  Споживачі відзначають, що якість збірки на хорошому рівні. Всі деталі з'єднані між собою чудово, навіть при падінні телефон не розіб'ється. Серед апаратів, які мають подібну захист, це вважається одним з лідерів. Бічна частина телефону зроблена з металу. Завдяки такій техніці збірки апарат пошкодити випадково неможливо. Це є плюсом, так і мінусом. Чому цей аспект багато називають недоліком? Тому що телефон досить складно розібрати, якщо раптом в цьому з'являється необхідність.

  Те, що так сильно виділяється на металевому тлі, - ковпачок, роз'єм для зарядки і засувки. Кришка телефону зроблена з міцної гуми, на ній нанесено логотип компанії. Закріплена вона неякісно, тому багато споживачі називають це негативною стороною Nokia 3250. Характеристики роз'єм для зарядного пристрою і навушників також обов'язково розглянемо в цьому огляді. З-за того, що телефон є музичної моделлю, все ж виробник повинен був передбачити наступне: споживач буде часто користуватися гарнітурою. Однак відгуки говорять про те, що через певний час використання порт навушників перестає їх бачити. Задня кришка телефону з-за поганих засувок може не закриватися. Якщо її зняти, споживач побачить акумулятор. Він літій-полімерний. За заявою компанії, телефон пропрацює 245 годин у режимі очікування 180 – розмови. Потужність акумулятора становить 1100 маг. Зарядний пристрій відновлює батарею за 80 хвилин. Завдяки перехіднику, телефон можна «підживлювати» з іншої техніки, наприклад, за допомогою ноутбука.
  Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

  Дисплей

  Екран трохи відрізняється від попередньої моделі телефону Nokia 3250. Дисплей здатний відображати близько 260 тис. квітів. Дозвіл – 176 x 208 пікселів. Якщо порівнювати модель з різними апаратами «Нокіа», то можна сказати, що з подібних вона єдина отримала новий шрифт, більшу кількість іконок і деякі інші інновації.

  Управління

  Під дисплеєм розташувалася клавіатура, яка дозволяє управляти телефоном. Там знаходяться не тільки контекстні клавіші і пара з зелених, червоних кнопок (вони контролюють прийняття та відхилення виклику), але і деякі ключі. Приміром, один з них дозволяє увійти в головне меню і активувати менеджер. Олівець необхідний для роботи з буфером обміну, якщо у ньому щось знаходиться. Основним елементом, який забезпечує керування телефоном Nokia 3250 є джойстик. Він – срібного кольору. Для того щоб працювати з ним, необхідно в налаштуваннях позначити, яка сторона джойстика за що відповідає. Відгуки споживачів говорять про те, що звикнути до управління досить важко. З-за того, що більшість клавіш занадто маленькі, на них з легкістю можна натиснути випадково. Іноді трапляється так, що в результаті тапа на неправильну кнопку або після затиснення декількох одночасно клавіш телефон зависає.
  Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

  Інновації

  Клавіатура телефону Nokia 3250 вважається однією з найпривабливіших деталей у пристрої. У асортименті компанії «Нокіа» довгий час лише один апарат мав поворотну конструкцію. Фото, які можна побачити в статті, відмінно демонструють процес зміни положення клавіатури.
  У порівнянні з усіма конкуруючими моделями цієї ж компанії даний телефон відзначився 2 Мп камерою, клавішами керування музичного програвача (їх всього чотири). В одну із сторін клавіатура здатна повертатися лише на 90 градусів, в іншу – на 180°. Для того щоб переконатися в фіксації цієї деталі, потрібно почути характерне клацання. Багатьом споживачам телефон чимось нагадує кубик Рубіка.
  Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

  Клавіатура

  Клавіатуру Nokia 3250 заслуговує більш детального огляду. Її клавіші працюють максимально добре. За рахунок наявності гумового шару адгезія між пальцями і кнопками відмінна. Клавіатура зручна, техніка його складання дозволила багатьом користувачам максимально швидко набирати тексти. Всі кнопки отримали підсвічування. Вона – приємного білого відтінку. Але іноді створюється відчуття, що одна з частин клавіатури підсвічується більше, ніж друга. Але навіть з цим, не можна назвати її мінусом цього телефону. Це, швидше, додаткова «фішка» для примхливих споживачів. Якщо розгорнути клавіатуру до себе, то можна побачити об'єктив камери. Для того щоб відобразити автопортрет, власники вважають розташування максимально зручним. Камеру включити можна з головного меню телефону. Якщо повернути клавіатуру повністю від себе, то матриця активується самостійно. Це можна назвати плюсом. Крім цього, при повороті на 360 градусів людина замість клавіатури бачить панель керування музичним плеєром. Вони мають функцію освітлення.
  Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

  Несумісне забезпечення

  Телефон дійсно має безліч незаперечних плюсів, чого не можна не помітити навіть при побіжному знайомстві. Проте все ж є і ложка дьогтю. Хоч пристрій і отримало велику кількість інноваційних технологій, які роблять його краще, але при установці багатьох забезпечень приходить повідомлення: «Скачування неможливо провести». З-за цього розробникам довелося випускати додаткові версії своїх програм для даного телефону. Рішення таких проблем займає багато часу, а споживач за цей термін просто підбере собі інший смартфон, який дозволить встановлювати софт зі сторонніх сайтів. Ця недоробка може призвести до втрати великої кількості потенційних покупців. При погляді на дисплей відразу впадає в очі те, що в центрі розташований активний режим очікування. У ньому дозволяється встановити до шести вікон додатків. Налаштовувати їх розташування має сам користувач. Нижче вікон знаходиться календар. Тут же можна встановити відображення кількість незавершених завдань, ім'я музичного файлу, який відтворюється, радіоканал. Всі ці програми є активними, тобто якщо перейти в них з режиму очікування, то вони виявляться запущеними і працездатними. Однак є невеликий недолік. Всі задачі, які знаходяться в режимі очікування, управляються за допомогою джойстика. Його функціональність обмежена. Якщо завдання відключити, то програми не будуть запускатися, а режим очікування деактивується.

  Меню

  Основне меню відображається з допомогою іконок додатків. Телефон Nokia 3250 огляд якого представлений у статті, має ознаки 4 x 3 матриці. Рядків – 4 штуки, сегментів – 3. При бажанні можна зробити так, щоб меню відображатися у вигляді списку. Найбільш використовувані програми завжди будуть знаходитися вище всіх інших.
  Телефон Nokia 3250: характеристики, огляд, опис та відгуки

  Повідомлення

  Коли споживач уводить на екран повідомлення, відображається на дисплеї номер одержувача, а також 6 рядків. На кожній з них міститься близько 25 символів. Підтвердження про доставку працює відмінно. Його лише необхідно активувати в налаштуваннях. Всі звіти будуть зберігатися в окремій папці. Період доставки можна змінювати від години. Мелодія, сповіщаючи про прихід SMS і MMS однакова, проте поміняти її не складе праці. Для створення повідомлень є спеціальні шаблони. Якщо натиснути на олівець, то можна активувати/вимкнути числовий режим або T9 .

  Підсумки і враження споживачів

  В якості недорогого і функціонального телефону йому можна пробачити невеликі огріхи. Наприклад, те, що у Nokia 3250 корпус занадто габаритний, а камера не відповідає сучасним запитам покупців. Якщо ж споживач бажає отримати просунутий і, знову-таки, недорогий апарат, то варто придивитися вже точно не до описуваної моделі. Вона більше розрахована на покупців, які цінують музичні «навички» телефону, а вони тут реалізовані найкращим чином. В цілому відгуки споживачів хороші. Всі недоліки, які можна відзначити, більшою мірою є не більш ніж причіпками. Середня вартість описаного смартфона в багатьох інтернет-магазинах становить близько 5 тис. рублів.