Як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція

398 0 Новини високих технологій

Абоненти "Лайфу" можуть користуватися послугою переказу коштів зі свого балансу на інший. Вона є дуже корисною, адже коли вам потрібно терміново комусь подзвонити, а на балансі недостатньо коштів, ви можете попросити свого знайомого вам скинути частину його грошей. У цій статті ми поговоримо про те, як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф". Будуть розглянуті всі відомі способи. Крім цього, так як оператор "Лайф" обслуговує одразу дві країни - Україну та Білорусь, ми розглянемо способи для кожної з країн.


Як перевести гроші в Україні через USSD-запит (перший спосіб)

Як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
На території України у абонентів "Лайфу" є цілих три способи того, як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф", на відміну від Білорусі, де лише один. Зараз ми розглянемо перший спосіб, суть якого полягає у відправці відповідного USSD-запиту. Для того щоб перевести гроші, вам необхідно зробити виклик, набравши номер *111*номер одержувача*відправляється сума#. Для наочності давайте наведемо приклад. Розглянемо випадок, коли ви хочете переслати 100 гривень на номер 380621234567. У цьому випадку ви повинні будете зробити виклик за номером: *111*380621234567*100#. Після цього вам у відповідь прийде повідомлення для підтвердження операції. Слідуючи інструкції, зробіть це. Врахуйте, що ціна за послугу складає 3 гривні, а залишок не повинен бути менше 10 гривень. Тобто, щоб відправити 100 гривень, у вас на рахунку повинно бути мінімум 113 гривень.

Як перевести гроші в Україні через USSD-запит (другий спосіб)

Як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
Це був перший приклад, який демонструє те, як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф" за допомогою USSD-запиту, але є ще один. Він може здатися дуже простим, на відміну від першого, тому давайте його розглянемо.


Замість довгої комбінації символів, як у минулому прикладі, вам необхідно буде набрати всього лише *124#. Після того як ви це зробите, на екрані телефону побачите спеціальне меню, де здійснюється переказ коштів. Вам потрібно буде перейти в розділ під назвою Perevod balansa. Вас попросять ввести номер абонента, якому адресуються гроші і безпосередньо саму суму коштів. Як і минулого разу, після цього ви повинні будете підтвердити операцію. Плата за послугу складає також 3 гривні, а залишок повинен бути не менше 10 гривень.

Як перевести гроші в Україні за допомогою СМС-повідомлення

Отже, ми вже розглянули два варіанти відповіді на питання про те, як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф" на Україні. Але існує ще один. Його суть полягає надсилання відповідного СМС-повідомлення. Давайте розглянемо дану грошову операцію. Створіть нове повідомлення, в якому впишіть наступне: "PEREVOD номер одержувача, сума платежу". Всі ці дані необхідно буде відправити на номер 124. Для більшої наочності давайте наведемо приклад. Якщо ви хочете відіслати 100 гривень на номер 380621234567 то текст повідомлення повинен бути таким: "PEREVOD 380621234567100". Все досить просто. Після цього вам також надійде повідомлення з підтвердженням операції, як тільки ви це зробите, гроші будуть відправлені. Це був останній спосіб, що дозволяє відповісти на питання про те, як перекинути гроші на "Лайф" на Україні. Зараз давайте перейдемо до Білорусі.

Як перевести гроші в Білорусі

Як перевести гроші з "Лайфу" на "Лайф": докладна інструкція
Отже, як можна здогадатися, дії для переказу коштів з балансу "Лайф" на Україні і Білорусі різні, хоча здійснюються вони схоже. Так, зараз ми розглянемо, як на "Лайфі" перевести гроші в Білорусі з допомогою USSD-запиту. На території цієї країни є спеціальна послуга, називається вона "Переказ балансу". Її суть полягає в тому, щоб відправити запит, набравши номер *120*1#. Далі вам потрібно буде просто слідувати зрозумілих інструкцій, за підсумком у вас вийде перевести свої кошти іншому абоненту. Як можна помітити, спосіб дуже схожий на розглянутий нами раніше. Що стосується обмежень, то вони присутні. Наприклад, власники тарифу "Супер life:)" не зможуть здійснювати переклад, вони здатні лише брати.