Як відключити контент на «Білайні»: від оператора і сторонніх компаній

55 0 Новини високих технологій

Абонентам усіх мобільних операторів доводиться стикатися з проблемою списання грошових засобів з балансу через наявність на номері додаткових підписок. Виявити їх вчасно і уникнути витрачання коштів з рахунку досить складно, і деколи на це просто не вистачає часу. Однак якщо на номер періодично надходять тематичні повідомлення інформаційного характеру і регулярно пропадають гроші з рахунку, то рекомендується дізнатися, які опції або підписки активовані на сім-карті.

Як відключити контент на «Білайні»: від оператора і сторонніх компаній
Як відключити контент на «Білайні» самостійно і убезпечити себе від підключення непотрібних послуг? Ці питання будуть розглянуті в даній статті.

Види додаткового контенту

В глобальному сенсі весь контент для мобільних гаджетів, одержуваний за допомогою стільникової мережі, можна розділити на дві категорії:
 • від оператора;
 • від сторонніх організацій.
 • Давайте розглянемо, що за послуга – контент на «Білайні? Про те, яка функція присутня на номері, дізнатися можна кількома способами. Про це докладніше буде розказано далі.


  Варіанти замовлення контенту

  Найчастіше від клієнтів можна почути, що ніякі послуги та інформаційні розсилки вони не підключали на свою сім-карту. Так це чи ні – встановити складно. Адже замовити контент можна найпростішими способами:
 • через сервіс «Хамелеон»;
 • за допомогою меню сім-карти;
 • через різноманітні інформаційні, розважальні портали, ввівши номер мобільного телефону.
 • Як відключити контент на «Білайні»: від оператора і сторонніх компаній
  У перших двох випадках мова йде про послуги оператора зв'язку. Опція «Хамелеон» на кожній сім-карті. Її дія полягає у відображенні на екрані мобільного гаджета якоїсь інформації, як правило, рекламного або інформаційного характеру. Сама по собі вона не є платною. Але як тільки користувач зацікавиться повідомленням на дисплеї або випадково торкнеться його, то відбудеться списання з рахунку, і буде відправлена відповідна інформація через текстове повідомлення. Як відключити платний контент на «Білайні» в кожному з цих випадків?


  Перевірка наявних послуг

  Перевірка активованих на номері послуг здійснюється наступними способами:
 • набрати запит *110*09# (відомості про тих опціях, які є на номері, будуть відправлені абоненту в текстовому повідомленні, причому там будуть міститися лише додаткові послуги, по яким списується абонентська плата);
 • перейти в меню сім-карти, потім в розділ зі списком послуг;
 • через персональний веб-інтерфейс, доступний на ресурсі оператора (при цьому є ймовірність, що дані про наявність підписки тут не будуть відображені).
 • Як відключити контент на «Білайні»: від оператора і сторонніх компаній
  Крім цього, завжди можна зателефонувати оператору, звернувшись на лінію підтримки, і уточнити, як відключити контент на «Білайні». Що стосується операторської контенту, то питання вирішується за кілька хвилин. У випадку з наявністю передплат, наданих сторонніми компаніями, співробітник служби підтримки оператора допомогти не зможе. Відключення здійснюється тільки абонентом.

  Як відключити контент на «Білайні», що надається оператором?

 • Використовувати сервіс USSD – ввести запит виду *110*20#.
 • Відвідати меню сім-карти (додаток «Білайн Інфо») – деактивувати наявні підписки.
 • Набрати комбінацію символів 06747220 і клавішу виклику.
 • Як відключити платний контент на «Білайні» від сторонніх організацій?

  Для того щоб відмовитися від отримання різного контенту, наданого іншими організаціями, ніж оператор зв'язку, слід сформувати текстове повідомлення. В змісті потрібно прописати слово «СТОП» і відправити його на той номер, з якого цей контент надходить. Про те, чи вдалося виконати операцію по відключенню, абонент дізнається, отримавши відповідне повідомлення у відповідь.
  Як відключити контент на «Білайні»: від оператора і сторонніх компаній

  Як убезпечити свій номер від підключення непотрібних послуг та замовлення контенту

  Щоб не стикатися з питанням про те, як відключити контент на «Білайні», і не витрачати гроші на отримання непотрібної інформації на своєму мобільному гаджеті, слід дотримуватися простих рекомендацій:
 • Перш ніж зробити замовлення будь-якого контенту, відправивши якийсь запит на короткий номер, слід уточнити, в яку суму обійдеться це дія. Дізнатися це можна, направивши знак питання в змісті повідомлення, на той номер, за яким здійснюється запит інформації. Така відправлення не є запитом і не тарифікується. У відповідному повідомленні клієнт стільникового оператора зможе подивитися, яка ціна цікавить його послуги.
 • Утриматися від введення свого номера на різних розважальних або інформаційних ресурсах. Перш ніж залишити свій номер на подібних сайтах, слід детально вивчити інформацію, ознайомившись з усіма умовами, і тільки після цього підтверджувати свої дії.
 • Як відключити контент на «Білайні»: від оператора і сторонніх компаній
 • Як відключити замовлення контенту на «Білайні» при підключеній послузі «Хамелеон»? Якщо проблема списання грошей з рахунку безпосередньо пов'язана з запитом через цей сервіс, то єдиним правильним рішенням буде його відключити. Зробити це можна через сім-меню. При виникненні труднощів рекомендується звертатися в офіс. У деяких випадках, щоб позбавити клієнта від нав'язливого сервісу, який активується на кожній сім-карті за замовчуванням, доводиться замінювати сім-карту.
 • Висновок

  У даній статті ми розглянули, як відключити послугу контент на «Білайні» в тому випадку, якщо вона надається оператором або іншими компаніями. Всім абонентам рекомендується бути пильними, користуючись подібними сервісами, і уважно вивчати інформацію перед їх активацією. Якщо абонент зіткнувся з реальним випадком шахрайства, то слід зателефонувати відразу ж оператора, повідомити подробиці. Ця інформація дозволить співробітникам «Білайн» убезпечити своїх клієнтів в майбутньому від подібних випадків.