Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників

303 0 Новини високих технологій

У 2010 році відбулася презентація нової моделі «Рено-Латитьюд». Це п'ятимісний седан, що відноситься до класу Е. він є перелицьованим варіантом седана, відомого в Південній Кореї як «Самсунг-СМ5».

Зовнішній огляд

«Рено-Латитьюд» (фото нижче) незмінно притягує погляди оточуючих. Впадає в очі решітка радіатора, покрита хромом. В її центрі красується емблема автовиробника.
Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
Фари витягнуті по горизонталі. Вони злегка заходять на передні крила. Встановлені протитуманні фари приховані в глибоких отворах прямокутної форми. Це додало автомобілю якийсь штрих агресивності, роблячи її більш потужною. Сам бампер трохи виступає вперед.


Цікавим є виконання даху. Вона виконана зі скла. Шар тонування робить її зовні практично чорної.

Основні розміри автомобіля

«Рено-Латитьюд» складно назвати маленьким автомобілем. Його габарити вражають. Довжина становить 488 сантиметрів, ширина – 183 сантиметри. Висота ж автомобіля дорівнює 148 сантиметрам.
Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
Розмір колісної бази - 276 сантиметрів. Шини встановлюються у двох варіантах: радіусом R16 (215/55 і 215/60) або «сімнадцяті» 225/50. Вага автомобіля залежить від встановленого варіанти силового агрегату. Бензинова модифікація з двигуном 20 л важить 1495 кілограмів. Встановлений мотор 25 л підвищує споряджену масу всього авто до 1600 кілограмів.

Оздоблення салону

Інтер'єр з першого моменту підтверджує приналежність до бізнес-класу автомобіля «Рено-Латитьюд». Відгуки користувачів стверджують, що для нього підходять тільки два визначення: вишуканий і елегантний. Що ж, з цим важко не погодитися, адже це насправді так. Салон оброблений шкірою. Є елементи, покриті хромом. У більш дорогих комплектаціях зустрічається натуральне дерево.
Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
Поряд з важелем коробки передач розміщено два блоку управління. Вони дозволяють користуватися навігацією і підключати мобільний телефон. Стильний салон є ще і зручним. Сидіння першого ряду мають регулювання, що дозволяють змінювати положення у всіх напрямках. Більш дорогі версії «Рено-Латитьюд» укомплектовані масажем і пам'яттю для сидінь.


Задній ряд сидінь дозволяє з комфортом розміститися трьом пасажирам. Але більш зручно там перебувати двом пасажирам. У цьому випадку у середині сидіння можна відкрити столик з тримачами для склянок, який захований в спинці.

Комплектація

Для «Рено-Латитьюд» комплектація характерна наступна. Топові версії автомобіля оснащені функцією масажу і пам'яті водійського сидіння. Воно має п'ять пневматичних валиків, які працюють в наступних режимах:
 • сильний;
 • м'який;
 • постійний;
 • змінний.
 • Така функція буде дуже до речі під час тривалого перебування за кермом. Приміром, під час далекої поїздки, міських пробок.
  Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
  Є система тризонного клімат-контролю. Вона дозволяє встановити окремий режим для кожного з пасажирів. Крім того, є система іонізації повітря. Він очищає повітря, позбавляє від алергенів, наповнює салон корисними іонами.

  Аудіосистема з можливістю підключення електроніки, характерна для базової комплектації «Рено-Латитьюд», в більш дорогих варіаціях доопрацьована новими функціями. До основних шести динаміків додається ще два. З'являється система, яка збільшує коло підключаються приладів, в тому числі і iPod. На додаток до вже описаних функцій можна додати:
 • Датчик дощу.
 • Датчик світла.
 • Систему стійкості.
 • Навігацію.
 • Камеру заднього виду.
 • Парктронік.
 • Комплектації автомобіля відрізняються функціональністю, яка обов'язково стане в нагоді в дорозі.

  Безпека руху

  Розглянутий автомобіль має досить хороші показники безпеки. Він укомплектований різними системами активної і пасивної захисту.
  Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
  Базові версії забезпечуються лише самими основними способами:
 • Подушками безпеки.
 • Ременями (міцними і трьохточковими).
 • Антиблокувальною системою.
 • Системою екстреного гальмування.
 • Якщо з першими трьома вся зрозуміло, то про останню варто трохи розповісти. Як правило, під час різкого гальмування водії відчувають певні незручності через положення рульової колонки. Розробники «Рено-Латитьюд» змінили кут нахилу колеса. Вони зробили його трохи пологим, щоб уникнути небезпеки під час екстреного гальмування.

  «Рено-Латитьюд»: двигуни та характеристики першого покоління

  Дана модель є класичним чотирьохдверним седаном від французького автовиробника. Перше його покоління проводилося в період з 2010 по 2014 рік.
  За технічні характеристики автомобіля відповідають силові агрегати двох видів:
 • Бензиновий двигун з робочим об'ємом 1997 сантиметрів кубічних з переднім поперечним розташуванням. Його потужність - 139 кінських сил при шести тисячах оборов в хвилину. Це чотирициліндровий рядний мотор. На кожному циліндрі знаходиться по чотири клапани. Паливо подається розподільним уприскуванням без наддуву. Середня витрата в змішаному циклі - 83 літра на сто кілометрів. При цьому в міському режимі витрачається 11 літрів, а при русі за містом – 7 літрів на сто кілометрів. Максимально допустима швидкість - 186 кілометрів на годину. На розгін до ста кілометрів на годину необхідно 119 секунди.
 • Бензиновий моторчик з об'ємом 2495 сантиметрів кубічних, розташований спереду поперечно. Його потужність становить 177 кінських сил при 6 тисячах обертів на хвилину. Це V-подібний двигун з шістьма циліндрами, на кожному з яких розташовано по чотири клапани. Розподільчий впорскування палива також без наддуву. У змішаному циклі витрата пального становить 97 літра на сто кілометрів шляху. Для міста цей показник дорівнює 134 літра, на трасі – 77 літра. Найбільша швидкість, яку може розвинути автомобіль, – 209 кілометрів на годину. При цьому до ста кілометрів на годину розганяється за 107 секунди.
 • Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
  Ці характеристики однакових для двох варіантів силових агрегатів:
 • Передній привід.
 • Шестиступінчаста автоматична коробка передач або клиноремінний варіатор.
 • Підвіска спереду незалежна пружинна.
 • Ззаду – багатоважільна незалежна з пружинами.
 • Гальма дискові і спереду, і ззаду.
 • Гідравлічний підсилювач керма.
 • Об'єм паливного баку 70 літрів.
 • Новий «Рено-Латитьюд» з'явився в 2014 році після рестайлінгу.

  Друге покоління

  У 2014 році почалося виробництво другого покоління автомобіля. Його зовнішність чудово підходить для ділових людей. Кожна лінія вивірена і знаходиться на своєму місці. Немає ніяких яскравих і помітних плям. Тільки стиль і елегантність. Якісний і функціональний салон не поступається своїм аналогам і конкурентам.

  Автомобіль «Рено-Латитьюд»: фото, комплектація, відгуки власників
  Силові агрегати рестайлінгових моделей залишилися колишніми. Це бензинові двигуни 20 і 25 л з потужністю 139 і 177 кінських сил відповідно. Перший варіант розганяється до ста кілометрів на годину за 119 секунди. Другий – за 107 секунди. Коробка переда автоматична. Привід передній. Модельний ряд автомобілів включає чотири комплектації. Їх технічні характеристики наведено в таблиці нижче.

  Комплектація  Expression  Dynamique  Dynamique Confort  Privilege  Об'єм двигуна, літрів  20  20  20  25  20  25  Потужність двигуна, кінських сил  139  139  139  177  139  177  Розгін до ста кілометрів у годину, секунд  119  119  119  107  119  107  Максимальна швидкість, кілометрів у годину  186  186  186  209  186  209  Витрата на сто кілометрів в міському режимі, літрів  110  110  110  134  110  134  Витрата на сто кілометрів по шосе, літрів  70  70  70  77  70  77  Витрата на сто кілометрів в змішаному режимі, літрів  83  73  73  97  83  97  Вартість, мільйонів рублів  109  119  125  147  131  153

  «Рено-Латитьюд»: відгуки власників

  Багато автолюбителів купують автомобіль, ґрунтуючись на позитивних відгуках на адресу даного авто. Сучасне обладнання, багата комплектація функцій навіть в базовій версії привертає увагу покупців. Штатна аудіосистема задовольняє потреби навіть любителів гучної музики з басами.
  З позитивних моментів також виділяють зручний багажник, хороше освітлення, непогану ізоляцію від сторонніх шумів і звуків з вулиці. З скляного даху відкривається прекрасний вид, на який не можна не звернути увагу. За технічним елементам автомобіль характеризується як надійний, динамічний, прохідний і економічний.

  Популярі новини
  Загрузка...