Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

142 0 Новини високих технологій

Кілька років тому багато відомих на весь світ і початківці компанії почали масово виробляти мобільні колонки. Досить несподівано, проте ця техніка досить швидко здобула високу популярність. Колонки виявилися зручними. Їх асортимент дійсно величезний, що дозволяє підібрати пристрій на свій смак. У статті представлений огляд портативних колонок, які отримали найвищі оцінки від споживачів.

Основні характеристики

Мова піде про потужності і форматі колонок. Як правило, перший показник виробник вказує досить рідко, так і споживачів ця інформація ніколи не цікавить. Перед тим як визначитися з моделлю, краще звернути увагу на те, скільки використовується динаміків, а також настільки вони великі. Якщо ж пристрій має ВЧ-головки або ж басові, воно буде значно краще, ніж те, де встановлено лише один широкосмугового джерело звуку. Огляд портативних колонок дозволить зрозуміти, у якого із запропонованих варіантів найбільш потужне відтворення, тому переживати не варто.


Про розміри забувати також не потрібно. На фотографіях, які представлені на інтернет-ресурсах, системи можуть здатися однаковими, проте в реальності їх габарити помітно різняться. У тому випадку, якщо колонку покупець збирається носити скрізь з собою, то краще віддати перевагу модель вагою 300-500 р. Більш важкі, як правило, призначаються для настільного пристрою вдома або в офісі. Саме так їх раціональніше використовувати.

Зовнішній вигляд (оформлення)

Більша частина запропонованих пристроїв з величезного асортименту підключається до джерел звуку з допомогою блютуз-модуля. Перед тим як купити колонку, найкраще уточнити, скільки міток в пам'яті вона зберігає. Якщо їх кілька, то переключення з планшета на телефон буде відбуватися моментально. Інакше ж доведеться кожен раз перенастроювати і підключати динамік.


В інтернеті представлені великі огляди портативних Bluetooth-колонок. Популярність легко пояснюється їх функціональністю. Тому краще всього при виборі звернути увагу саме на такий тип пристроїв. Якщо споживачеві більше цікава техніка від Apple, то йому варто віддати перевагу моделям, які підключаються за допомогою AirPlay. Вони безпроблемно і моментально з'єднаються з необхідним пристроєм, що не може не радувати. У тому випадку, якщо колонка буде працювати у «співпраці» з комп'ютером або ноутбуком, то зручніше вибирати пристрої з лінійним входом. Це допоможе не тільки збільшити комфортабельність користування, але і зробити більше експлуатаційний період без підзарядки.

Спікерфон

Огляд портативних колонок включає в себе і опис тих моделей, які мають мікрофон. В такому випадку використовувати їх можна в режимі спікерфона. Що це означає? Таке рішення дозволяє піднімати трубку і спілкуватися зі співрозмовником через колонку. Однак зручності це не викликає. Доведеться щільно придвигаться до колонки, щоб людина чув те, що говорить власник техніки. Більш дорогі моделі отримали хороші мікрофони і системи шумозаглушення, тому завдяки їм спілкуватися буде набагато комфортніше.

Beats Pill 2.0

Огляд портативних колонок слід почати з однією з найкращих. Мова піде про Beats Pill 2.0. На жаль, наскільки б не була популярна ця фірма, товари з інших сегментів споживачі не люблять. Більшість вважає, що вони отримали широку популярність за рахунок досить впертого маркетингу. Однак такого про колонках сказати не можна. Вони дійсно працюють на відмінному рівні, примушуючи споживачів писати позитивні відгуки.
Від відомої версії Pill нова 2.0 нічим практично не відрізняється. Виглядає вона актуально, залучаючи великий відсоток споживачів, може заряджати смартфон, при необхідності. Важить всього 310 грамів, так що його легко транспортувати. Має кілька широкосмугових динаміків – звук на вищому рівні.

Sony SRS XB3

Необхідно обов'язково зазначити, розглядаючи портативні колонки, Sony SRS XB3. Огляд цього пристрою показує, що воно відповідає сучасним вимогам і свою вартість (близько 12 тис. рублів) повністю виправдовує. Звук цікавий, особливо якщо включати електронну музику. Зовнішній вигляд вражає, він ненудний і неконсервативний, що притаманне багатьом відомим моделям колонок. Чому необхідно звернути увагу саме на цю модель? Вона славиться тривалою роботою від автономної батареї. Якщо споживач слухає переважно спокійні жанри і стилі в музиці, то звук колонки, безсумнівно, його порадує. З часом ціна на пристрій знизиться, і воно отримає високі відгуки від споживачів. А поки їх бентежить вартість.
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

Harman/Kardon Esquire

Продукція від виробника Harman/Kardon вже давно мітить у преміум-товари. Насправді, останнім часом в дизайні проглядаються деталі оформлення продукції від інших компаній. Однак потрібно зазначити, що поєднання всіх елементів дійсно вражаюче. Збірка і використовувані матеріали заслуговують похвали, адже вони на вищому рівні. Модель отримала приємний і просунутий звуковий ефект. Він детальний, повний, а низькі частоти чути як не можна краще. На батареї модель здатна пропрацювати близько 10 годин. Завдяки наявності мікрофона, її можна використовувати як спікерфон. При виборі цієї моделі варто звернути увагу, що вона за своїми габаритами більше є настільною колонкою, а не переносний. Важить вона близько 1 кг, що не всім припаде до душі. За сучасними мірками переносних пристроїв цей показник занадто великий.

Interstep SBS 100

Портативна колонка Interstep SBS 100 огляд якої показує її незаперечна перевага, підходить тим споживачам, відповідально ставляться до якості одержуваного звуку. Основними конкурентами цього пристрою можна назвати деякі прилади від JBL. Цінова категорія в них практично однакова, а от характеристики злегка відрізняються. У обох верхні частоти відчуваються на «ура». Але практичною моделлю споживачі все ж називають SBS 100. Матеріали на дотик приємні, зручний корпус. Кидати прилад небажано, але легкі механічні пошкодження нестрашні. Кнопки відмінні, натискати на них одне задоволення, при «натисканні» чути характерне клацання. В цілому отримує хороші відгуки портативна колонка Interstep SBS 100. Огляд моделі повинен містити інформацію про те, що залучає додатковий відсоток споживачів. Головною особливістю цього приладу є можливість використовувати флеш-карту. Відповідно, колонка в такому випадку виступає в якості плеєра.
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

JBL Pulse

На ринку вже давно міцно закріпився виробник, відомий під ім'ям JBL. Огляд портативних колонок JBL і навіть не один можна знайти в інтернеті. Тут же розглянемо лише дві видатні моделі – Pulse і GO. Пристрій отримало динамічне підсвічування, яка приваблює все більше споживачів. Воно недороге і має досить пристойний зовнішній вигляд, повністю відповідний цінової категорії (8 тис. рублів). На ринку зустрічається велика кількість колонок, які світяться в усі сторони яскравими квітами. У цій моделі всі відтінки не тиснуть на очі, приємні, також в ній є можливість вибирати режим роботи підсвічування. Збірка якісна, звук дійсно відмінний. На жаль, є недолік у вигляді 5 годин роботи від батареї, однак для деяких це зовсім не проблема.
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

JBL GO

Ця модель підходить багатьом споживачам. Чому? Простота в управлінні, зручність при експлуатації, якісний звук і мобільність – це все притаманне такого пристрою, як портативна колонка JBL GO. Короткий огляд можна прочитати нижче. Аудіосистема має крім своїх незаперечних достоїнств ще й приємну цінову категорію. Завдяки низькій вартості вона доступна навіть для небагатих споживачів. Зараз на російському ринку ця модель дійсно вважається найбільш якісною і недорогою. Кому буде шкода 2500 рублів на подібну техніку?
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker і Xiaomi Box Square

Далі проведемо огляд портативних колонок Xiaomi. Потрібно зауважити, компанія чудово розуміє, що необхідно споживачам. Тому вся продукція, включаючи запропоновані колонки, добре поєднує в собі якість і вартість. Системи не мають видатного зовнішнього вигляду або безліч додаткових функцій, проте вони характеризуються вражаючим звуком. Недоліком можна назвати тільки те, що на високій гучності з'являються шуми. Що подобається споживачам в Xiaomi Square Box? Прийнятне звучання, відмінне співвідношення ціни та якості, невеликі розміри, тривалість роботи в автономному режимі, мінімалістичне оформлення. До мінусів споживачі відносять відсутність кабелю для зарядки у комплекті, а також якість звучання при високому рівні гучності. Xiaomi Mi Bluetooth Speaker радує металевим корпусом, відмінною складанням і матеріалами, невеликими розмірами, звуком, функцією відтворення з карти пам'яті, а також можливістю підключення як через бездротовий модуль, так і за допомогою кабелю, крім цього, радує тривалість роботи від акумулятора. До мінусів цієї колонки можна віднести жахливий за характеристиками мікрофон, китайську озвучку усіх повідомлень і необхідність купувати кабель для зарядки окремо.
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

Портативна колонка MS 148BT

Огляд пристрою буде коротким. Хоч вона і вважається переносний, однак такої назвати її складно. Важить трохи більше 1 кг. Є можливість відтворювати музику з карти пам'яті і за допомогою кабелю підключатися до ноутбука або комп'ютера. Динаміки мають вбудовану підсвітку, а також система працює з блютуз-модулем.
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель

Sven SPS 721

Розглядаючи портативні колонки Sven SPS 721 огляд яких дозволить зрозуміти, що вони гідний варіант, можна зробити однозначний висновок – вони заслужено користуються увагою покупців. Ця бюджетна система продається всього за 6-7 тис. рублів, що вважається невисокою вартістю. У комплекті поставляється дві колонки, пульт, гарантійний талон і кабель для зарядки. Зовнішній вигляд пристрою вражаючий. Він мінімалістичний, зайвих ноток немає, проте все одно є незабутнім. Ззаду можна помітити наявність слота під карту пам'яті, вхід для гарнітури (стандартний «джек») і роз'єм для USB-кабель. Управління дуже просте. Підключити колонки буде легко, проблеми не виникнуть ні в якому разі. З'єднати прилад з джерелом звуку можна як за допомогою дроту, так і задіюючи блютуз-модуль. На самих колонках є кнопки, які дозволяють змінювати гучність, регулювати налаштування еквалайзера. Крім цього, вбудована спеціальна клавіша, за допомогою неї можна змінювати джерело відтворення. Для більш зручного управління розробники створили пульт, який робить ті ж дії.
Огляд портативних колонок: вибираємо найкращу бездротову модель
З недоліків споживачі відзначають відсутність хоча б невеликого дисплея. Він би допоміг розібратися з тим, яка музика грає або підключена до чого техніка. Музика відтворюється досить добре, чого багато хто не очікували. Іноді виникають проблеми зі звучанням верхніх частот, з-за чого доводиться зменшувати гучність. Найчастіше в якості портативної ця система не використовується. Її вага – 5 кг Свою вартість динаміки повністю відпрацьовують, що підтверджує кожен покупець. При особливому бажанні, причепитися можна лише трохи заплутаним управління, проте бюджетна модель, тому цей нюанс несуттєвий.