Що таке ММС? Розшифровка абревіатури

211 0 Новини високих технологій

У сучасному світі такі технології, як СМС і ММС, завоювали велику популярність. Варто більш детально розібратися, що ж являє собою послуга ММС в телефонному апараті, яка її роль. Що таке ММС, ви дізнаєтесь, коли прочитаєте цей матеріал.

Ознайомлення з функцією "ММС-повідомлення"

Що означає ця абревіатура? Як користуватися такою послугою? ММС - що це таке? Розшифровка пояснює, що це мультимедійне повідомлення (Multimedia Messaging Service). Передача цих повідомлень відбувається в мережі стільникового зв'язку. Їх особливістю є те, що вони відправляються не тільки на мобільний телефон, але і на поштову скриньку e-mail. Дана опція відрізняється від СМС тим, що не має обмежувальними рамками по виду і розміру переданої інформації. З допомогою таких повідомлень можна відправляти різні мультимедійні файли (музику, голосові повідомлення, відеозапису, різні фото і т. д.).


А як ж розшифровується СМС?

У цій статті ми розглянемо не тільки послугу ММС (розшифровка абревіатури наведена вище), але і СМС (SMS), яка позначає службу передачі коротких повідомлень. Дана технологія дозволяє відправляти, а також приймати невеликі текстові повідомлення на свій мобільний апарат.
Що таке ММС? Розшифровка абревіатури

Функціональні властивості

Функції даного типу обміну повідомленнями ширше, ніж нам здається. Можливості цих повідомлень можна розділити на кілька типів груп, які буквально і пояснюють нам те, що таке ММС:
 • Обмін повідомленнями. Послання, які не вміщуються в одне або більше СМС, можна компактно оформити в ММС. Наприклад, хочеться надіслати вітання на день народження другу, а воно містить великий обсяг інформації, який не влазить в СМС. Можна просто відправити голосове повідомлення з привітаннями - так буде навіть більш реалістично і приємно.
 • Послуги інформації, то є великі можливості при оформленні повідомлень.
 • Послуги у сфері бізнесу. Ця технологія розширює можливості для ділових особистостей. Наприклад, користувач може отримати на свій телефон біржові відомості, їх графіки та гістограми стабільності за вибраний проміжок часу.
 • Розважальна сторона. Британські вчені з'ясували, що більше 70 % ММС в Англії містять інформацію спортивного або романтичного характеру. Крім цього, у оператора є можливість запропонувати своїм користувачам інші цікаві сервіси, наприклад чат, ігри або знайомства і багато іншого.
 • Що таке ММС? Розшифровка абревіатури  Користування повідомленнями

  Дізнатися, що таке ММС і як цим користуватися, нам допоможуть налаштування даної функції передачі/відправки повідомлень. Де взяти ці налаштування? Щоб їх отримати, необхідно звернутися в спеціальну службу підтримки стільникового зв'язку та оповістити фахівця про те, щоб вислали потрібні налаштування. Після отримання потрібно зберігати ці налаштування. Якщо мобільний телефон не підтримує цю функцію, то пришлють посилання, яка буде відображатися звичайним повідомленням. Передачами і обробленням даних повідомлень управляє комутаційний центр. Цей центр також має зв'язок з іншими операторами стільникового зв'язку. Якщо відправити ММС з нашого телефону на e-mail, то на вказану поштову адресу воно прийде у вигляді звичайного повідомлення. Є ще пристосування, з допомогою яких можна відправити лист, і воно надійде на власний мобільний апарат.

  ММС-ящик

  Якщо часто користуватися цією послугою, то пізніше може виникнути питання про те, де зберігати особисті повідомлення. Варіант з телефонної пам'яттю відразу ж відпадає.
  Що таке ММС? Розшифровка абревіатури
  Дана проблема вирішується наступним чином: оператор мобільного зв'язку створює спеціальну базу інформації, яка носить назву «мультимедійний ящик». Ця база дозволяє користувачеві зберігати особисті повідомлення в деякого проміжку часу. Крім усього цього, у користувача є можливість посилати і формувати повідомлення без попередньо завантаженої інформації в мобільний телефон. Для цього абонент відправляє в спеціалізований центр послуг повідомлення, яке містить інформацію про одержувача і вкладеннях, далі центр підтримки в автоматичному режимі робить подцепку з мультимедійного скриньки користувача. А також у абонента є можливість отримати доступ до своїх повідомлень через Всесвітню павутину.

  Спеціальний альбом повідомлень

  Щоб наповнити повідомлення власною інформацією, оператор формує спеціальну базу, яку називають «мультимедійним альбомом». Ця інформаційна база має розташування на спеціальному сервері і зберігає відео/аудіо файли, фотографії, які користувач може у вільному доступі завантажити для написання повідомлення.

  Є максимальний розмір ММС-повідомлення?

  Розмір даного типу повідомлень не має обмеження. Це було здійснено для того, щоб не було проблем, з якими стикалися в СМС за межі 160 текстових знаків. Для того щоб уточнити, що таке ММС, потрібно вказати, що його величина в загальних рисах залежна від технологій зв'язку, при цьому ще має залежність від оператора стільникового зв'язку, який має право вказати стандартну величину повідомлення для розрахунку його вартості.
  Що таке ММС? Розшифровка абревіатури

  Можна відправити ММС на телефон без підтримки функції "ММС-повідомлення"?

  Передача ММС на такі види мобільних телефонів підтримує шлюз TGW (Terminal Gateway). Дана система обчислює тип мобільного апарату, який приймає повідомлення, і, не відправляючи повідомлення, зберігає його на web-сторінку. Потім на мобільний телефон відправляється СМС-повідомлення, в якому вказано посилання на сторінку інтернет ресурсу.

  Які зміни вносяться в мережу для роботи ММС?

  Буває ймовірність, що телефонний апарат, який приймає повідомлення, буде вимкнений або знаходиться поза зоною дії мережі. Тому для зберігання даних повідомлень до часу прийому бажано звернутися до новітнього елементу мережі - MMSC. Також MMSC володіє такими можливостями, як з'єднання з мережами і функціями з управління програмами забезпечення працездатності інших різноманітних послуг.
  Що таке ММС? Розшифровка абревіатури

  Чи можливо відправити ММС на телефон з монохромним дисплеєм?

  Головним типажем є кольорове зображення. Виходячи з цього, для повної працездатності потрібна різнобарвна система телефону. Але є і кілька підходів для відтворення кольорового зображення на чорно-білих моделях телефонів. Якщо мобільний апарат з чорно-білої системою підтримує ММС-повідомлення, то, з точки зору теорії, він має можливість отримувати медіафайли, зображення в різних тонах можна буде переглянути на чорно-білому екрані.

  Підключення ММС стільникового зв'язку "Білайн"

  Щоб підключити ММС і GPRS-WAP, по-іншому називається «Пакет трьох послуг», необхідно виконати наступні дії:
 • Зателефонувати на номер 06709181.
 • Набрати на мобільному телефоні *101*181#.
 • Після підключення даної послуги потрібно перезапустити мобільний апарат. Після цього необхідно змінити настройки. Потрібно замовити їх на офіційному порталі «Білайн» або ж у службі підтримки абонента з даного питання. Потім, коли налаштування прийдуть у вигляді СМС-повідомлення, їх треба зберегти і перезапустити мобільний апарат, щоб зареєструватися в ММС-системі. І в кінцевому підсумку відправити мультимедійну послугу з будь-якою інформацією на номер 000 дочекатися текстового повідомлення про підтвердження остаточної активації пакету послуг. У цій статті ми розповіли вам докладно, що позначає розшифровка СМС і ММС. Такі знання потрібні кожній людині, яка користується інтернетом і стільниковим зв'язком. Також ви тепер знаєте, як відправити ММС.