Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

63 0 Новини високих технологій

Відмінним пристроєм середнього класу по праву вважається телевізор LG 40LF570V. Відгуки про цей товар, його технічні характеристики і можливості надалі будуть досить детально описані.

Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

Ніша телевізора

Для початку необхідно звернути увагу на те, скільки коштує телевізор даній моделі. Ціна на нього коливається в діапазоні від 18000 до 20000 рублів. Очікувати якихось феноменальних характеристик при такій вартості вже точно не доводиться. Та й сам виробник спочатку цей ТВ відносить до рішень середнього класу. Він відмінно підійде для домашнього застосування. Також з функцією панелі або медіапрогравача цілком під силу впоратися розглянутого продукту. Єдина важлива особливість, на яку необхідно звернути увагу перед покупкою - це відсутність підтримки вельми затребуваною технології SMART. На жаль, розробники з якихось причин не реалізували її в рамках даного пристрою.


Список комплектації

Дійсно хорошою комплектацією особливо не може похвалитися розглянутий телевізор LG 40LF570V. Відгуки виділяють цей недолік даного пристрою. В комплект компанія-виробник включила таке:
 • Телевізор.
 • Гарантійний талон.
 • Короткий посібник підключення , налаштування і використання.
 • Шнур організації електроживлення.
 • Комплект батарейок для пульта.
 • Пульт дистанційного управління.
 • Безумовно, у зазначеному раніше списку не вистачає комунікаційних проводів. Це і HDMI, SCART і RCA. Раз вже телевізор південнокорейським виробником відноситься до продуктів середнього класу, то і комплектація у нього повинна бути відповідна. А відсутність таких компонентів у вихідній комплектації є істотним недоліком.


  Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

  Технічні характеристики

  До переваг в даному випадку можна віднести технічні специфікації, якими виділяється на тлі аналогів телевізор LG 40LF570V. Характеристики у нього дійсно непогані. Пристрій інтегровано відразу два приймача сигналу. Один з них аналоговий, а другий — цифровий. У першому випадку існує можливість перегляду 60 аналогових каналів. У другому ж випадку присутня підтримка як DVB-T, так і DVB-T2. На додаток до цього в телевізорі є слот розширення, в який можна встановити картку-декодер для раскодировки цифрових каналів. Інтегрованого супутникового ресивера в даному випадку немає - для перегляду таких програм до розглянутого пристрою необхідно буде додатково купувати ресивер. При установці на підставку розміри пристрою становлять 911х581х189. Якщо для установки телевізора використовувати настінне кріплення (його необхідно купувати окремо за додаткову плату), то габарити зменшаться до 911х528х55.3.

  Специфікації екрану

  Дійсно, досить якісним екраном оснащений LED-телевізор LG 40LF570V. Він виготовлений, як зрозуміло з назви, по технології LED. Його максимально можлива роздільна здатність одно 1920х1080. Тобто в такому режимі роботи цей телевізор виводить зображення у форматі 1080 р, або, як іноді називають, FullHD. Відповідно, за якістю зображення це пристрій є типовим середняком. Нижче нього розташувалися ТБ з HD-матрицею і дозволом 1366х768 але краще якість - у виведеного зображення з форматом 4К. Кути огляду виробником заявлено на рівні 178 0 /178 0 . Тобто при перегляді з будь-якої точки спотворення зображення відбуватися не буде. Додатково необхідно відзначити те, що на екрані зображення оновлюється з частотою 300 Гц. Як результат, помітити звичайним оком які-небудь мерехтіння зображення вже точно не вийде.
  Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

  Характеристики по звуку

  Досить непоганий звуковою системою укомплектований телевізор LG 40LF570V. Відгуки виділяють непогана якість його звучання. Така якість функціонування акустичної системи забезпечують 2 динаміка з номінальною потужністю 20 Вт. Для організації якісного звукового супроводу цього цілком достатньо в більшості випадків. Якщо ж необхідно поліпшити можливості щодо звуку, то можна підключити зовнішні динаміки або навіть сабвуфер. Все необхідне для цього в даному пристрої є - повний набір аудіопортів.
  Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

  Комунікаційний перелік

  Перш ніж розповісти, як налаштувати телевізор LG даній моделі, розберемося з його комунікаційним переліком. Перелік портів для підключення в даному пристрої складається з наступного:
 • 1 антенний порт.
 • 2 порти формату HDMI.
 • 1 порт SCART.
 • 1 RCA-порт.
 • 1 USB-порт.
 • Комплект аудіопортів.
 • Один слот для установки карти декодування каналів стандарту Т2.
 • Єдиний мінус наведеного раніше переліку - це відсутність RJ-45. Цей порт дозволив би безпосередньо до комп'ютерної мережі підключити телевізор і за рахунок цього організувати прямо висновок телевізійної картинки. Другий мінус - це відсутність підтримки вайфай. З іншого боку, наявність таких інтерфейсів істотно підвищило б вартість розглянутого рішення, що зробило б його не настільки вже й привабливим на тлі аналогів.

  Підключення та налаштування

  Тепер розберемося з тим, як налаштувати телевізор LG цієї моделі. Алгоритм у даній ситуації складається з таких етапів:
 • Витягаємо пристрій з коробки. Демонтуємо транспортні фіксатори.
 • Встановлюємо телевізор на постійне місце використання.
 • Підключаємо шнур постачання одним кінцем до ТБ, а другим — до розетки системи електропостачання.
 • Кабель від антени у відповідне гніздо.
 • Встановлюємо батарейки в пульт управління.
 • Вмикаємо телевізор.
 • Через меню здійснюємо пошук каналів.
 • Виходимо з меню.
 • Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

  Вартість

  Тепер розглянемо те, скільки коштує телевізор даній моделі. Придбати цей універсальний пристрій, як було зазначено раніше, можна за ціною від 18000 до 20000 рублів. Більш висока вартість телевізора в супермаркетах електроніки та дрібних магазинах даного напрямку. Плюси покупки в цьому випадку очевидні: пристрій можна реально побачити, оцінити і визначитися з тим, наскільки воно дійсно вам підходить. Більш скромна ціна - в інтернет-магазинах. Але от покупка в цьому випадку, по суті, виконується наосліп. Тому найбільш оптимально подивитися телевізор наживо в супермаркеті електроніки, а придбати його в інтернет-магазині за низькою вартістю.

  Відгуки

  Досить спірним, на думку покупців, вийшов телевізор LG 40LF570V. Ціна його однозначно відносить до продуктів середнього рівня. Але при цьому у нього є цілий ряд істотних недоліків. В першу чергу, тут необхідно виділити дуже і дуже скромну комплектацію. Виробник заощадив на інтерфейсних проводах - після покупки даного рішення необхідно відразу ж додатково придбати такі аксесуари. Також в пристрої немає порту RJ-45 і відсутня підтримка такого бездротового способу отримання даних, як вайфай. А їх наявність дозволило б за допомогою комп'ютерної мережі виводити зображення безпосередньо на телевізор. Але є також і позитивні моменти у цьому рішенні. Це і висока якість виведеного зображення, і якісне звучання, і значний інтерфейсний набір.
  Телевізор LG 40LF570V: відгуки, характеристики, параметри

  Підсумки

  Незважаючи на цілий ряд недоліків, все ж досить непоганим і дуже збалансованим вийшов телевізор LG 40LF570V. Відгуки в більшості своїй дійсно характеризують його з позитивного боку. Якість роботи вбудованих тюнерів нарікань не викликає. Також якісно відтворюються і відеоролики, та аудіозаписи. Непоганий комунікаційний набір в цьому випадку дозволяє вирішити більшість завдань. Навіть установка міні-ПК у такий телевізор можлива. Так що для домашнього використання це просто відмінний пристрій з досить великою діагоналлю екрану.