«Старбаз» (електронний кальян) – відгуки, ціна

215 0 Новини високих технологій

Електронні кальяни «Старбаз» користуються широкою популярністю у всьому світі. Після офіційної заборони на куріння в громадських місцях, прийшла хвиля популярності нових девайсів. Електронні пристрої завдають менше шкоди здоров'ю, а також прості у використанні. Виробник пропонує багаторазові прилади, які можна заправляти різними рідинами і створювати унікальний смак.

Як виглядає?

Девайс виготовлений з шкірозамінника, однак за індивідуальним замовленням може використовуватися натуральна шкіра та інші матеріали. Нагорі і внизу пристрою розташовані металеві пластини з логотипом бренду. Якщо воно підключено до мережі або користувач вдихає дим, можна відмітити гарну підсвітку приладу.


«Старбаз» (електронний кальян) – відгуки, ціна
У верхню частину пластини вкручений мундштук з металевою трубкою. Головна особливість кальяну полягає в наявності двох картриджів. Виробник передбачив можливість їх спільного використання. Одного картриджа вистачає на півтори тисячі затяжок (за твердженням користувачів даного пристрою). Перед використанням електронного кальяну, необхідно зняти захисний ковпачок і вкрутити змінний елемент.

Характерні особливості

Компанії вдалося об'єднати в електронному кальяні «Старбаз» ергономічність, зручність і мобільність. Девайси володіють сучасним дизайном, а смак – особливою пишністю істинного кальяну. Вироби представлені в різній кольоровій гаммі. Бренд випускає оригінальне пристрій, довжина якого становить 38 сантиметрів і міні-аналог, який легко поміщається в долоні. Це звучить дуже здорово, але в Інтернеті зустрічаються вкрай негативні відгуки. Електронний кальян не димить, гірчить, швидко сідає – це мала частина того, що користувачі розповідають про приладі. Багато в чому це пов'язано з фальсифікацією продукції.


Як відрізнити підробку

В нашій країні підробки зустрічаються досить часто. Однак існують деякі секрети, які дозволяють визначити оригінальне пристрій. Багато шахраї переконують клієнтів, що товар прибув безпосередньо з США. Однак оригінальні пристрої виробляються на закритому заводі в Китаї. Слід звертати увагу на вартість, оскільки ціна електронного кальяну становить не менше 4500 рублів.
«Старбаз» (електронний кальян) – відгуки, ціна
До кожного оригінального приладу додається гарантійний талон. На девайсі повинен стояти номер патенту 1014 і напис RoHS CE. Наступний секрет полягає в тому, що лампочка на дні повинна відповідати кольору кальяну. Оригінальні пристрої якісно і красиво упаковані, а картриджі знаходяться в поліетилені.

Виробник

Електронні кальяни «Старбаз» виробляє американська компанія Square, а потім реалізує продукцію під своєю маркою. На ринку країн СНД, Росії і Балтії організація продає девайси через офіційного дистриб'ютора ТОВ «Еск'ю Сигз», який має відповідні сертифікати і документи на продукцію.
«Старбаз» (електронний кальян) – відгуки, ціна
У виробництві використовується авіаційний алюміній, який відрізняються високою міцністю і стійкістю до зовнішніх пошкоджень. Багато користувачі по достоїнству оцінили дизайн приладу, оскільки він відрізняється від інших масових продуктів для куріння. Це не дивно, оскільки компанія досконало вивчала уподобання користувачів впродовж багатьох років.

Думка громадськості

Багато відгуки повідомляють про те, що в пристрої легко замінюються картриджі, а зарядка займає не більше 3 годин. Девайс має можливість поєднувати кілька смаків, що підтверджують позитивні відгуки. Електронний кальян викликає у користувачів відчуття, що вони курять дорогу портативну сигарету. Багато розповідають про те, що у Starbuzz найширша лінійка смаків. Користувачам подобається чудова димність пристрою, яка дозволяє розслабитися і відволіктися від проблем.

Суттєві недоліки

Деякі відгуки відзначають погану тягу і наявність хімічного присмаку. Інші розповідають про те, що на ринку можна запросто натрапити на підробку. Багато хто стверджує, що електронний кальян E-hose Starbuzz практично неможливо знайти в нашій країні. Деякі відгуки повідомляють про те, що «Старбаз» сильно гірчить, якщо не міняти картриджі два дні. Враховуючи, що їх вартість становить не менше 600 рублів, то використання приладу обходиться користувачам досить дорого. Пристрій має оригінальний роз'єм для підзарядки, тому в разі поломки складно знайти заміну.
«Старбаз» (електронний кальян) – відгуки, ціна
Електронний кальян відгуки отримує суперечливі. Думка користувачів сходиться в тому, що при тривалому палінні з'являється смак гліцерину. Якщо судити об'єктивно, то єдиним обґрунтованим зауваженням є висока вартість електронних кальянів Starbuzz. Судячи з відгуків користувачів, вона радує далеко не всіх. Деякі стверджують, що оригінальний «Старбаз» коштує не менше 200 $ (12-13 тис. рублів). Багато говорять про те, що ціна електронного кальяну дуже висока, якщо порівнювати її з аналогами інших виробників. Тому навіть любителі новомодних курильних приладів не зовсім розуміють, навіщо платити більше. Незважаючи на те, що електронний кальян E-hose Starbuzz з'явився на ринку як революція в світі куріння, відгуки повідомляють про те, що даний девайс більше схожий на звичайну портативну сигарету.

Позитивні відгуки

Багато хто відзначає, що електронний кальян Starbuzz вигідно відрізняється від аналогічних приладів. Користувачам подобається приємний смак, мобільність і зручність у використанні. Відгуки електронний кальян отримує в основному позитивні, оскільки прилад допоміг багатьом позбутися шкідливих звичок. Курцям подобається стильний дизайн і висока безпечність виробу. Картриджі не містять смол та тютюну, що підтверджують численні позитивні відгуки. Електронний кальян має надзвичайно простою конструкцією, яка зрозуміла на інтуїтивному рівні.
«Старбаз» (електронний кальян) – відгуки, ціна
Користувачі по достоїнству оцінили можливість робити мікс з різних картриджів, що дозволяє створити неповторний смак. Девайси володіють чудовою вкусопередачей і відмінною якістю. Багатьом користувачам сподобалася упаковка пристрою, оскільки виріб може стати бажаним подарунком для будь-якої людини. Відгуки відзначають, що електронний кальян має чудову димову віддачу і вкусопередачу. Тому користувачі отримують справжнє задоволення від використання цього девайса. Кожен може знайти прилад, який ідеально підійде під особисті запити і бажання.

Популярі новини
Загрузка...