Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали

98 0 Новини високих технологій

За статистикою 2016 року в багатьох країнах почастішали зломи і крадіжки з автомобілів. Також зросла кількість угонів легкового автотранспорту. Як показує практика, одним з реальних способів запобігти крадіжці прийнято вважати установку сигналізації. Однак тут у багатьох автолюбителів виникає природне запитання: яку краще вибрати?

Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Нижче будуть представлені основні характеристики та думки професійних рейтингових агентств і експертів про те, які хороші сигналізації з автозапуском краще встановити на свою машину.

Переваги сигналізації з автозапуском

Безсумнівно, сигналізація з автозапуском є серйозною перевагою для будь-якого автолюбителя. По суті, за допомогою сигналізації можна запускати двигун та інші системи, перебуваючи на відстані. Це дуже комфортно в зимовий час. У люті холоди через сигналізацію можна включити підігрів машини з офісу і не мерзнути, чекаючи прогріву.

Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Тепер саме час докладно поговорити про головні переваги та про те, які хороші сигналізації з автозапуском рекомендують професіонали. Багато автолюбителів набувають дешеві, прості пристрої умовно. «Щоб була». При цьому вони зовсім не замислюються, що сильно ризикують залишитися без машини зовсім. Скупий платить двічі. Що головне в цьому питанні: інновації і високі технології або низька ціна? Давайте розбиратися разом.

Сигналізація "Шерхан" (Sher-Khan)

Одні з кращих сигналізації з автозапуском, на думку автомобільних експертів, це моделі російської компанії Sher-Khan. Вони виробляють системи для авто будь-якого типу. На російському ринку дуже поширені сигналізації "Шерхан" з автозапуском. Яка краще в лінійці цього виробника? Відповідь на це питання довго шукати не доведеться. Модель Media One New - одна з найдорожчих моделей компанії. В залежності від регіону вона може обійтися більш ніж в 20 тис. рублів. Але при цьому вона виготовлена з використанням інноваційних технологій - нечитаний алгоритм коду. Також сигналізація оснащена функцією JackStop (захист від розбійного нападу). Навіть у разі спроби викрадення в присутності водія авто повністю блокується.

Брелок оснащений пін-кодом, який також гарантує недоторканність автомобіля. Крім цього в список функцій Media One New входять: управління світлом, розумний автозапуск і турботаймер. Багато фахівців, відповідаючи на питання, які хороші сигналізації з автозапуском вітчизняного виробника краще, запевняють, що навіть ця ціна дуже демократична для такої розумної системи.

"Пандора" (Pandora DXL 3910)

Нічим не поступається системі "Шерхан" сигналізація Pandora. Так само як і в продукції Шерхан, тут зроблено акцент на інновації та високі технології.
Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Встановлюючи цю сигналізацію на свій автомобіль, власнику не потрібно переживати за брелок. Щоб нею керувати, достатньо мати сучасний смартфон. Для мобільних телефонів передбачена функція голосового управління, а також випущено мобільний додаток, незалежно від операційної системи. Продукція фірми завжди знаходиться в топі обговорень про те, які хороші сигналізації з автозапуском двигуна існують. В ціновому діапазоні явних відмінностей від попереднього конкурента немає. При цьому всі переваги модулів при порівнянні можуть перетворитися в істотний недолік. Справа в тому, що в системі безліч функцій і налаштувань, що, в свою чергу, може відлякати новачків або любителів простих рішень. Така сигналізація підійде скоріше для "просунутих" користувачів.

Інноваційна "СтарЛайн" (StarLine D94 2 CAN GSM/GP Slave)

Ця сигналізація також входить в трійку кращих інноваційних сигналізацій і володіє широкими функціями. Коштує вона приблизно так само, як "Шерхан" і "Пандора". Система оснащена базою навігації, при якій машину буде легко знайти на заплутаних стоянках або в разі викрадення, визначає координати місця розташування з точністю до метра. Ця сигналізація також працює через мобільні додатки, що є безсумнівним плюсом для любителів роботи і життя через смартфон. Авторитетні російські видання, відповідаючи на питання, яку сигналізацію з автозапуском краще поставити, назвали "СтарЛайн" однією з кращих сигналізацій.
Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Одна з найцікавіших функцій – це датчик нахилу. При спробі підняти машину евакуатором або домкратом він тут же спрацьовує. Сигналізація сама відстежує температуру повітря, змінюючи час прогріву рухової системи.

Невисока ціна і якість – "Пантера" (Pantera CL-550)

Звичайно, розбираючись в сигналізаціях, не можна упускати питання ціни. Для багатьох автовласників в кризовий час головним критерієм вибору сигналізації є невисока ціна, а не інновації і високі технології. Сигналізація обійдеться всього в півтори тисячі рублів. Відповідаючи на питання, яку сигналізацію з автозапуском краще поставити за цим критерієм, професіонали і авторитетні журнали одноголосно віддають перевагу системі "Пантера" (Pantera CL-550). Невисока ціна в співвідношенні з високою якістю грає явно на користь цієї сигналізації. Вона оснащена функціями: антисканер, автозапуск, анти шифрований алгоритм коду. При цьому можна управляти основними системами авто: світло, кондиціонер-тепло, склопідйомники.

Класичний "Томагавк" (Tomahawk 7.1)

Розглядаючи абсолютно всі рейтинги сигналізацій, там завжди можна знайти систему Tomahawk 7.1. При своїй низькій вартості (всього 3500 руб.) ця система дуже популярна у всіх автовласників. Як і попередні аналоги, "Томагавк" - сигналізація з автозапуском. Яка краща? Вазівські моделі - це ті машини, для яких ця система підходить ідеально, тому власники не задаються таким питанням, а впевнено її набувають. "Томагавк" має розумною, якісної функцією беззвучного запуску охоронної системи. При цьому при збої або відключення енергоживлення, функції і настройки збиваються і залишаються колишніми. Код також нечитаний здвоєний алгоритм, який захищає від злому і перехоплення. Єдиний недолік – немає додаткових каналів для управління сигналізацією. Однак для багатьох власників це не є недоліком. Блок управління досить простий у використанні і якісний в той же час. Саме тому його так люблять власники авто. На багатьох автомобільних порталах дуже часто обговорюється сигналізація з автозапуском. Яка краща? Відгуки говорять лише про одне – "Томагавк".

"СтарЛайн" (StarLine B64 CAN)

Це ще одна сигналізація компанії "СтарЛайн". Вона більш демократична у ціновому плані і не така просунута функціонально, як D94 2 CAN GSM/GP Slave. На жаль, при всіх перевагах марки, автозапуск передбачено не в кожній комплектації моделі. Тому, щоб уникнути неприємних сюрпризів при покупці сигналізації, слід заздалегідь з'ясувати про всі комплектуючі деталі та пристрої. Розглядаючи дану модель, професіонали не відповість ствердно на питання, яка сигналізація "СтарЛайн" з автозапуском краще. У функціях відсутня іммобілайзер, система GPS і енергонезалежна функція. Але це мінуси, краще поговоримо про плюси.
Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Пристрій легко вбудовується у систему автомобіля і може стати справжнім «бортовим комп'ютером». Крім цього, як вже говорилося вище, ця система досить демократична і користується великою популярністю.

"Алігатор (Alligator C-500)

Справжній хижак в сфері систем сигналізацій, Alligator C-500 має радіус дії 25 км. При цьому це ще одна розумна система охорони автомобіля. У функції девайса вбудований турботаймер, інтелектуальний розширений автозапуск і сім охоронних зон – це далеко не межа можливостей сигналізації. Це середня цінова категорія, вона обійдеться в 7100 руб. Сигналізація обладнана функцією Slave і включається за допомогою класичного брелока. Ця система дуже зручна у використанні, не потрібно читати безліч анотацій і шукати інформацію, яка сигналізація краще для автомобіля з автозапуском. Налаштувати девайс можна навіть при працюючому двигуні. Здвоєний алгоритм коду сигналізації робить її нездоланною перешкодою для викрадачів авто. Єдиний недолік – датчик удару, він настільки чутливий, що будь-який проїжджаючий повз автомобіль включає сигналізацію.

Ще один представник сімейства - "Ягуар" (Jaguar Ez-Ultra)

Дуже багато охоронні системи чомусь названі на честь представників сімейства котячих, напевно, це завдяки невловимості та хижого ставлення до бандитів і викрадачам. Ще один такий представник - це Jaguar Ez-Ultra. У нього досить низька вартість, всього 2900 рублів, при цьому високу якість виробництва і охоронної системи.
Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Можна вибрати будь-який з восьми тисяч вільних каналів, зовсім не відчуваючи перешкод. Тому, розглядаючи питання, яку краще купити сигналізацію з автозапуском, даний тип пристроїв не варто виключати зі списку. Цю систему досить важко зламати. А відгукується вона через 1/4 секунди, що, справді, високий результат для такої демократичної моделі. Девайс має всі класичні функції сигналізації з автозапуском. Запускає тепло заздалегідь, управляє багажником і захищає двигун ця сигналізація з автозапуском. Яка модель краще підійде власнику авто, залежить від індивідуальних переваг. Тут практично немає недоліків. Єдиний недолік – одностороннє оповіщення. Хоча для такого бюджетного варіанту це не може вважатися мінусом.

"Привид-800"

Один з представників вітчизняних розробок - "Привид-800". Це досить якісна модель. Вона коштує приблизно близько 12000 рублів. Як і інноваційні системи, вона має функцію голосового управління, що включає налаштування автозапуску через мобільні додатки будь-яких операційних систем. Також девайс працює в режимі Slave з класичним радиоключом, як і будь-яка інша сигналізація з автозапуском. Яка краща? Швидше за все, вже не залишилося сумнівів, що сучасний ринок насичений широким асортиментом, тому кожен автовласник зможе підібрати для себе найбільш підходящий варіант. У системі передбачені всі класичні функції охоронної системи такого виду, перераховані вище інших сигнализації. Це досить проста у використанні модель. Без будь-яких проблем. Вона зручна в збірці і підтримує бесключевие обхідники іммобілайзера. До недоліків можна віднести відсутність необхідного доступу валідації іммобілайзера.

Під захистом "КДБ" (KGB G-5 CAN)

Ця сигналізація середньої цінової категорії. Вона розроблена з якісною радіозв'язком в умовах хвильових перешкод. Система входить в список сигналізацій інтелектуального керування Smart Smart. Сигналізація може бути встановлена, як на дизельний двигун, так і на бензиновий. При цьому вона володіє здвоєним діалогом, а також дистанційним і автоматичним запуском. Також сигналізація має CAN-модуля. При цьому щоб його встановити, абсолютно не потрібно розбирати основні системи. Досить просто прикріпити CAN CARD в спеціальне місце. Це інноваційний засіб дозволить відстежити будь-яку небезпеку для автомобіля.
Які гарні сигналізації з автозапуском радять професіонали
Однією з переваг даної сигналізації є ізоляція шуму шляхом використання більш 8000 ФМ-каналів. Це дозволить ліквідувати шум від сигналізації при будь-якому русі в мегаполісі. Багато фахівців, відповідаючи на питання, які хороші сигналізації з автозапуском існують, впевнено заявляють, що навіть ця, на перший погляд проста система, підійде будь-якому автолюбителю, як досвідченому, бажаючому встановити найкраще обладнання на свій автомобіль, так і новачкові, що потребує надійного захисту своєї власності.