Світлодіодні лампи з акумулятором: форми, особливості та відгуки

170 0 Новини високих технологій

Світлодіодні лампи не так давно були введені в обіг і знайшли свою популярність. Приваблюють покупців вони своїм разюче невеликим об'ємом, якщо купувати їх у форматі стрічки, зручністю розміщення (споживач може помістити їх туди, куди тільки захоче) і відносно недорогою вартістю. У даній статті ми розглянемо конкретно світлодіодні лампи з акумулятором, відгуки про них і підведемо відповідні підсумки.

Форми світлодіодних ламп

Навіть самий вибагливий покупець зможе знайти саме той формат світлодіодної лампи з акумулятором, що доведеться йому за смаком. На ринку вони представлені в різних формах: кола, квадрата, прямокутника. Деякі з них представлені, як "самостійна машина", що працює в ролі нічника або звичайного джерела світла.


Також представлені різні варіації вимикачів: кнопки, лампи, реагують на додаток до них сили, тобто на натискання, та інші. Так як світлодіодна лампа має акумулятором, вам не потрібно шнур і розетка. Деякі світлодіодні лампи представлені у формі звичайних лампочок, оснащені акумулятором. Їх зазвичай використовують для аварійного або чергового освітлення.
Світлодіодні лампи з акумулятором: форми, особливості та відгуки

Відгуки покупців про світлодіодних лампах з акумулятором

На ринку представлені численні моделі ламп, що випускаються різними фірмами, які важко запам'ятати. У кожної з них є свої плюси і недоліки, але самі якісні лампи можна несподівано знайти навіть у невідомого виробника:
 • Аварійна світлодіодна лампа Intelligent з літієвим акумулятором, цоколем Е27 і потужністю 5 Вт.
 • Виробник представляє цю лампу як енергозберігаючу. Також на упаковці зазначено, що лампочка невеликих обсягів, економить простір; пристосування працює у вісім разів довше, в порівнянні зі стандартними джерелами світла. Світіння лампи біле, холодне. Один з покупців проводив експерименти над даною лампочкою і заявлена виробником тривалість роботи є правдою і справді вражає. Є одне "але": акумулятор вміщує в себе 869 mAh, що менше вказаних на коробці 2200. Лампочку можна навести роботу, стуливши пальцями контакти на цоколі. В цілому, заявлені виробником характеристики відповідають дійсності, покупці відгукуються на продукт переважно в позитивному ключі.


 • Настільна світлодіодна лампа з великим рівнем освітлення і трьома видами колірної температури QCOI.
 • Покупці відгукуються про товар, як про якісну лампі з хорошою собівартістю (ціна ~20 доларів). Дизайн виконаний в дуже сучасному стилі модерн, лампа гладкою, без нерівностей. Висота "ніжки" 35 см, довжина самого світильника ~27 див. Лампа відмінно підійде для освітлення робочого простору, володіє м'яким холодним світлом. Вона кріпиться за допомогою затискача, що дозволяє прикріпити її на стіл або полиці. Ширина затиску п'ять сантиметрів. На ньому розташовані подушечки, вберігають меблі від пошкоджень. Завдяки своїй формі, затиск надійно прикріплює освітлювальний прилад до поверхні. Лампа добре гнеться і м'яка на дотик. Що важливо для алергіків: на неї практично не осідає пил, але протирати все ж варто.
  Світлодіодні лампи з акумулятором: форми, особливості та відгуки

  Висновок

  Вам надана можливість придбати світлодіодну лампу з акумулятором в інтернет магазині або в найближчому спеціалізованому магазині. Звертайте увагу на те, чи немає надто відвертої брехні в описі продукту на упаковці. Майже завжди LED лампи володіють м'яким холодним кольором, але можуть бути і кольоровими.

  Популярі новини
  Загрузка...