Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

47 0 Новини високих технологій

Мультиварка Brand 502 є однією з популярних моделей, які вибирає велика кількість покупців, про що свідчать їхні відгуки. В чому полягають особливості даного приладу і як слід правильно ним користуватися? Про це ми докладно розповімо далі.

Загальні відомості про моделі

Рівень максимальної потужності в процесі приготування становить 850 Вт. Чаша для мультиварки має об'єм в 5 літрів. Матеріалом для виготовлення корпуса пластик. В наборі разом з кухонною технікою йде ложка для рису, супу, мірний стаканчик, верхня і нижня пароварка, а також збірник, у якому є рецепти для мультиварки Brand 502.


Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки
Особливістю цієї мультиварки є те, що вона оснащена 3 нагрівальними елементами: основний (знизу), в середині, а також в кришці. Такий пристрій забезпечує особливу систему прогріву, тому страви готуються швидко і виходять дуже смачними і соковитими. На прилад надається гарантія строком на два роки. Мультиварка Brand 502 ціна якої коливається в межах від 5 до 7 тисяч рублів, є доступною для покупців. Серед товарів у своїй ціновій категорії це один з оптимальних варіантів.
Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

Управління мультиварка

Обладнання має десять програм, серед яких: приготування круп (у кількох варіантах), молочної каші, тушкованих страв, домашнього йогурту, супу, випічки, варіння на пару і смаження, розігрівання і режим ручного управління. В цілому, згідно з відгуками споживачів, прилад досить легко використовувати. Всі команди відображаються російською мовою, кнопки меню, старту приготування і його скасування та ін. підписані. На дисплеї висвічується час, вибраний режим і всі процеси.


Коли користувач запускає старт приготування в мультиварці, починається зворотний відлік часу. Спеціальні звукові сигнали підказують необхідні дії. Також з їх допомогою можна дізнатися про початку і закінчення готування. Всі режими мають свою підсвічування. Існує програма відстроченого старту приготування (до цілих двадцяти чотирьох годин!), однак вона не працює, якщо ви запускаєте опцію смаження або підігріву, а також програму ручного управління.

Мультиварка Brand 502: інструкція з експлуатації

Далі ви знайдете інформацію про те, як правильно закладати продукти в пристрій. Зручність використання забезпечує наявність світлових індикаторів і звукових сигналів, а також досить повна комплектація додатковими приладами, якими оснащена мультиварка Brand 502. Інструкція включає загальне керівництво по застосуванню, а також для кожного режиму приготування окремо. Приклад закладки показаний на рисової крупи.
 • Необхідно відміряти потрібну кількість продукту, промити його і помістити в ємність мультиварки (ні в якому разі не мийте його прямо в спеціальній чаші, інакше може пошкодитися її покриття, що володіє антипригарними властивостями).
 • Далі слід додати воду (всередині на стінках ємності з допомогою ліній вказаний рівень води для правильної готування). Щоб виміряти, скільки її потрібно, використовуйте шкалу "cup", на якій є відмітки з пропорціями. Наприклад, для чотирьох чашок рисової крупи потрібно налити воду до позначки в чотири чашки. Мінімум – це дві мірні склянки. При цьому кількість води і крупи не може бути вище максимальної позначки.
 • Протріть стінки і дно ємності насухо і обережно помістіть всередину корпусу приладу, провернувши її так, щоб встановився контакт з електричними нагрівальними деталями.
 • Потім слід щільно закрити кришку.
 • Після цього необхідно підключити мультиварку до електричної мережі.
 • На дисплеї повинні відобразитися цифри «8888», а світлові індикатори – загорітися.
 • Потім прилад видасть спеціальний звук. Індикатори повинні згаснути, а прилад перейти до режиму очікування.
 • Далі користувач може налаштувати мультиварку на потрібну програму.

  Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

 • Як вибрати режим приготування?

  Натисніть на «Меню», а потім підберіть потрібну вам програму. Поточний режим буде відповідати індикатора з підсвічуванням. Кнопка старту при цьому повинна мигати. Якщо ви остаточної зробили вибір режиму приготування, слід натиснути на неї. У разі коли мультиварка почала працювати, індикатор цієї кнопки стабільно горить.

  Режим "Крупа" (експрес і стандарт)

  Дана програма є автоматичною. При натисканні на кнопку додаткових налаштувань користувач може підібрати точну установку. У числі підпрограм є режими експрес, стандарт і приготування плову. У першому випадку слід насипати крупу в ємність налити до потрібної позначки води. Далі необхідно натиснути кнопку «Меню» і вибрати опцію для приготування крупи. Прилад автоматично перейде в експрес-програму (тут залежить від кількості продуктів). Фахівці радять використовувати цей режим для приготування страв із сочевиці або гречаної крупи. Програма «Стандарт» відрізняється лише тим, що зворотний відлік починається не за 4 хвилини (як в експрес-програмою), а за 9. Краще всього використовувати її для приготування рисової каші і пшона.

  Режим "Плов" в мультиварці Brand 502

  Необхідно обсмажити овочі з м'ясом. Потрібно налити трохи олії в ємність приладу. Далі можна додати продукти. Після цього кладуть рис і заливають відповідною кількістю води (пропорція 1 до 1). Виберіть за допомогою натискання вказаних вище кнопок режим приготування крупи.
  У додаткових параметрах слід вказати програму «Плов».
  Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

  Програма для смаження

  У даному режимі рекомендують смажити овочі, рибу або м'ясо. Потрібно налити трохи олії в ємність і підібрати потрібну програму в меню. Автоматично буде встановлено час в 20 хв., але при необхідності ви можете його змінити (слід натиснути на «хв» і вказати, скільки часу буде потрібно від п'яти до ста двадцяти хвилин, а потім натиснути на кнопку старту). Коли масло розігріється на дні чаші, можна класти туди інгредієнти, які потрібно посмажити. Кришка може залишатися відкритою. Обов'язково помішуйте їжу в процесі приготування.
  Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

  Ручний режим

  У цій програмі можна задавати самостійно до 5 етапів готування з різними температурними показниками та періодом часу. Таким чином, нагрівання може бути поступовий, стрімке або ж поступово знижуватися. Температура може бути в межах від двадцяти п'яти до ста тридцяти градусом (при цьому інтервал становить п'ять градусів).

  Програма для приготування йогурту

  Необхідно залити в ємкість молоко і закрити каструлю. Якщо вам потрібно прокип'ятити продукт, не додавайте більше двох літрів, так як воно може стрімко підніматися в процесі. Програма для приготування йогурту також вказується в меню. Автоматично встановлено відсутність процесу кип'ятіння молока. При необхідності, якщо це потрібно зробити, слід вибрати пункт кип'ятіння у додаткових налаштуваннях. Якщо молоко не буде нервувати, ви почуєте спеціальний звук при температурі від 37 до 40 градусів (як і при кип'ятінні, проте там це відбудеться ще й після його остигання). Необхідний час можна вказати за допомогою відповідних кнопок. При цьому сюди включають як кип'ятіння, так і охолодження. Тому, якщо ви включили прилад на 8 годин приготування домашнього йогурту, то готуватися він буде всього 6 годин, а решту часу молоко буде закипати або остигати. Точна кількість часу неможливо встановити, з огляду на різних властивостей продуктів-пробіотиків. При досягненні потрібної температури потрібно натиснути на кнопку старту, після чого має початися зворотний відлік часу. Якщо ви почули ще один звук, можна розводити в молоці продукт-пробіотик. Це відбудеться при досягненні молоком температури від 38 до 40 градусів.
  Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

  Програма варіння на пару

  Необхідно налити воду в ємність приладу і встановити одну з пароварок. Їжу слід класти саме на них. Потім потрібно закрити кришку, натиснути на меню і включити програму варіння на пару. Дисплей в автоматичному режимі покаже час в двадцять хвилин. За допомогою таймера його можна поміняти. Натискайте на кнопку старту, а після цього прилад запрацює, про що можна зрозуміти по загоревшемуся індикатору біля неї.

  Програма приготування супу

  В даному режимі можна варити різні перші страви. Він підійде для приготування супу, розсольнику або солянки, борщу і т. д. Покладіть всі інгредієнти в ємність приладу. Потім слід налити необхідну кількість води (не перевищуючи при цьому мітки максимуму, що знаходиться вище всіх на шкалі всередині чаші мультиварки). У меню виберіть програму приготування супу. На екрані автоматично висвітиться час в годину тридцять хвилин. За допомогою кнопки таймера можна поміняти установки за замовчуванням. Далі потрібно натиснути на старт, після чого має початися зворотний відлік часу приготування супу. Всередині мультиварки все має закипіти. Потім функція підігріву буде відключена, а через п'ятнадцять хвилин температурні показники знизяться до позначки в дев'яносто градусів. Після цього все всередині мультиварки знову закипить. Ще через п'ятнадцять хвилин температуру знизять до дев'яноста градусів. Це буде повторюватися після закінчення вказаного інтервалу часу. У цій програмі можна в процесі готування закладати інгредієнти.
  Мультиварка Brand 502: інструкція по експлуатації, відгуки

  Мультиварка Brand 502: відгуки

  Думка споживачів щодо якості даного приладу, в більшості своїй, є позитивним. Так, згідно з відгуками, пристрій має програми для різних потреб, тому можна готувати як дієтичні продукти, так і смажити, а також випікати і варити молочні каші. Якщо вам необхідно зробити щось особливе, а рецептура при цьому є досить складною і слід виставляти різну температуру в процесі, то ви зможете скористатися ручним режимом (він дозволяє програмувати самостійно до п'яти етапів під час готування, при цьому буде встановлена різна температура). Багато хто вказують на те, що мультиварка Brand 502 – це відмінне придбання, якщо покупець любить плов. В ручному режимі тут можна на потрібній температурі посмажити м'ясо з овочами, зварити рисову крупу і т. д. Фахівці відзначають, що інтерфейс пристрою є одним із найбільш зрозумілих для середньостатистичних користувачів у відповідності з проведеними тестуваннями. Написи на дисплеї відображаються російською мовою великим шрифтом. Крім того, вони підсвічуються яскраво-червоним кольором, що додає зручності при використанні приладу. Чаша для мультиварки виглядає міцною і життєздатною. Форма покриття днища приладу виглядає як соти, тому тепло розподіляється рівномірно. Кришку всередині можна без зусиль зняти, через що доглядати за технікою досить просто. Також у відгуках найчастіше зустрічаються дані про те, що прилад можна використовувати тривалий період часу. Однак є і недоліки, якими, відповідно думку покупців, має мультиварка Brand 502. Помилка E3 може висвітлюватися на дисплеї приладу, якщо в ньому зламаний температурний датчик. Така несправність турбує багатьох користувачів. Але ця поломка легко усувається, так і зустрічається не так часто.