Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?

561 0 Новини високих технологій

Стільниковий оператор «Київстар» разом з іншими популярними сучасними компаніями, що надають послуги мобільного зв'язку, дозволяє здійснювати переказ коштів між рахунками. Якщо вам потрібно поповнити баланс друга, колеги або перерахувати гроші на рахунок родичам, у яких немає можливості на поточний момент часу зробити це самостійно, то подібна опція буде для вас як не можна до речі. Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар» і на яких умовах це можна зробити, буде розказано в поточній статті.

Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?

Хто може скористатися послугою переказу?

Всім абонентам стільникового оператора «Київстар» доступна розглянута нами послуга. При цьому для тих людей, які придбали сім-карту після жовтня 2013 року, діє якесь умова, після виконання якого буде доступний функціонал з переказу коштів на рахунок іншого абонента.
Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?
На яких умовах можна переслати гроші з телефону на телефон («Київстар»)?
 • Перераховувати кошти з балансу можна тільки в сумі, кратній одиничці (тобто тільки ціле число, копійки в перекладі не можуть брати участь).
 • Після виконання операції з поповнення рахунку іншої людини на балансі ініціатора повинно залишитися не менше трьох гривень. В іншому випадку перерахування коштів не буде виконано.
 • При здійсненні транзакції важливо пам'ятати про те, що існує мінімальне і максимальне значення суми переказу. У першому випадку це значення – 1 гривня, у другому- 200 гривень.
 • Незалежно від того, яку суму ви плануєте перерахувати своєму другові на рахунок, буде утримана комісія. Її розмір становить 3 гривні. Таким чином, щоб операція була виконана коректно, слід на балансі мати: суму переказу + розмір комісії (3 грн.) + мінімальний залишок на балансі після перекладу (3 грн.).
 • Отримуюча сторона може приймати переклади не більше 10 разів на добу. При виконанні одинадцятого перерахування система видасть відповідне попередження. Умова застосовується навіть до ситуацій, коли ініціаторами перекладу є кілька абонентів.
 • Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?

  Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»?

  Після ознайомлення з умовами перерахування коштів з балансу одного абонента зазначеного оператора на рахунок іншого можна перейти до опису самого процесу виконання операції. Всього існує два варіанти проведення переказу: з підтвердженням і без нього. У другому випадку мова йде про те, що після набору запиту для перерахування коштів абоненту, який це виконує, не доведеться підтверджувати дію додатковим запитом. Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар» без такого підтвердження? Досить обмежитися сумою переказу 20 гривень. Тільки в цьому випадку відправляти перевірочний код не доведеться. Якщо ви вирішите перерахувати більш велику суму, то доведеться підтвердити свій намір додатковим дією.

  Інструкція з переказу між рахунками на суму до 20 гривень

  Якщо нам необхідно скористатися послугою «Київстар» (переслати гроші з номера на номер, наприклад, в розмірі 15 гривень), то слід виконати наведену нижче послідовність дій:
  Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?
 • На мобільному гаджеті набрати запит види: *124* * #. Так як в поточній статті розглядається переказ на рахунок клієнта «Київстар», то нагадаємо, що введення номера необхідно здійснювати через 380. Наприклад, для відправки запиту на перерахування коштів слід набрати команду *124*15*380YYYYYYYYY#.
 • Дочекатися отримання повідомлення про прийняття заявки на переклад з балансу поточного номери іншому клієнту.
 • Отримати текстове повідомлення з інформацією про те, що перерахування коштів було виконано коректно.
 • Інструкція з переказу між рахунками на суми понад 20 гривень

  Як переслати гроші на інший номер «Київстар", якщо необхідно це зробити у розмірі, що перевищує 20 гривень? Перелік дій, які слід виконати, буде іншим:
 • Виконати операцію по відправці запиту на переказ. Для цього знадобиться все та ж команда *124* * #.
 • Отримати повідомлення з сервісного номери з кодом для підтвердження операції. В тексті повідомлення буде міститися цифрова послідовність, яка буде необхідна для наступного етапу перекладу.
 • Набрати код підтвердження: *125* #.
 • Дочекатися звіту про прийняття заявки (як і в попередньому випадку, він надійде у вигляді текстового повідомлення).
 • Отримати повідомлення про надходження грошових коштів на баланс зазначеного абонента.
 • Як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар»? Кому доступна послуга «Мобільний переклад»?

  Висновок

  Ось ми і дізналися як переслати гроші з «Київстару» на «Київстар». Отже, для того щоб поділитися з іншим абонентом даного оператора коштами, розміщеними на своєму балансі, слід виконати нехитру операцію: набрати певний запит та відправити підтвердження. Якщо ваш платіж не перевищує 20 гривень, то додатково не потрібно підтверджувати виконання операції.