Err no launcher (GTA 5): як виправити таку помилку

83 0 Новини високих технологій

Навіть в іграх від компанії Rockstar виникають помилки. Однією з найбільш поширених останнім часом стала err no launcher (GTA 5). Як виправити цей баг, цікавилися одночасно сотні тисяч користувачів мережі. Щоб знайти рішення цієї проблеми, необхідно розібратися в її суті, технічних аспектах і тільки тоді шукати вихід. Лише такий підхід дасть можливість поринути в безмежні простори відкритого світу кращої гри всіх часів за версією більшості критиків і фанатів.

Піратство і комп'ютерні ігри

На момент виходу п'ятої частини серії активна боротьба з піратами тільки набирала обертів. Розробники з компанії Rockstar не робили ніякої особливої захисту для комп'ютерної версії проекту. Внаслідок злому багато зіткнулися з помилкою err no launcher (GTA 5). Як виправити становище, ставало першорядним завданням. Адже це робило запуск клієнта неможливим, а тому потрібно було знайти рішення. На момент появи репаков рекламна кампанія і позитивні відгуки вже створили ефект бомби сповільненої дії. Люди готові були віддати все, лише б захопитися проходженням довгоочікуваної новинки.
Err no launcher (GTA 5): як виправити таку помилку

Причини виникнення помилки

Варто відразу відзначити, що якщо купувати офіційну версію гри у цифрових дистриб'юторів, тоді ніколи не виникне err no launcher (GTA 5). Як виправити цей критичний баг, власники оригінальної копії ніколи не запитували, адже він їм на очі не попадався. Секрет криється в технічній суті піратської безкоштовної версії клієнта. Зломщики змінюють вихідний код проекту, впроваджують туди свої файли і видають копію вже з кряком всередині. Після скачування починається процес установки, в цей час антивірус на комп'ютері непомітно з'їдає частину файлів. У підсумку гравці бачать, що не запускається GTA 5 err no launcher з ієрогліфами на екрані і впадають в паніку. Щоб гравці надалі не губилися, варто знати, що сама помилка означає відсутність програми для запуску. Виходить, що немає зв'язності у файлах і гра не може стартувати.
Err no launcher (GTA 5): як виправити таку помилку

Рішення проблеми

Процес виправлення помилок у запуску п'ятої частини легендарної серії ігор досить простий. Перш за все необхідно знати, що антивірус видаляє файл з установки під назвою 3dmgame.dll. В цьому і полягає вся проблема, тому і виникає вище згадана помилка err no launcher (GTA 5). Виправлення починається з того, що необхідно повністю видалити всі файли, пов'язані з грою. Краще навіть використовувати утиліти для очищення реєстру, історії браузера і тому подібне. Перезавантажте комп'ютер і за допомогою торрента завантажте стертий файл. Вимкніть повністю антивірус, перевірте, чи не працює він в режимі мережевого екрану. Далі починайте установку. Важливо також заново завантажувати файл з тієї установки, яку використовували раніше, інакше можуть з'явитися інші проблеми з грою.
Err no launcher (GTA 5): як виправити таку помилку

Що робити, якщо не допомогло

Вищеописаний спосіб допомагає майже у всіх випадках. Якщо і далі з'являється err no launcher (GTA 5), а виправити її, швидко дізнатися не вдасться. У першу чергу варто завантажити інший ріпак від іншого автора і зробити установку. Попередньо варто видалити старий клієнт, відключити антивірус і навіть брандмауер операційної системи. Тільки після цього варто починати установку нового контенту. Якщо помилка продовжує з'являтися, то проблема всередині системи. Спробуйте виконати дефрагментацію жорстких дисків і вручну очистити реєстр (якщо є знання в цій галузі). Ці дії усувають більшість помилок. На худий кінець, якщо операційна система не містить великої кількості файлів, можна зробити перевстановлення Windows. Процес недовгий, а заради такого шедевру, як GTA 5 варто трохи помучитися. Якщо ж користувач не бажає битися з помилками, тоді йому доведеться купувати оригінальну копію. Середня ціна в інтернет-дистриб'юторів - близько двох тисяч російських рублів.