Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції

209 0 Новини високих технологій

У сучасної жінки залишається все менше вільного часу для ретельного прибирання будинку. Єдиним порятунком у цьому випадку стають спеціалізовані прилади, які допомагають значно полегшити процес підтримки чистоти в будинку. Хорошим прикладом цього є спеціалізовані роботи-пилососи. Вони в автоматичному режимі прибирають приміщення. Якщо ви не впевнені, яку техніку краще всього придбати, то варто детально вивчити відгуки про 5 кращих моделях роботів-пилососів.

Критерії вибору пилососа-робота

Будь-яка людина, яка хоче придбати сучасне обладнання, повинен розуміти критерії його вибору, а також орієнтуватися на співвідношення "ціна/якість". Якщо говорити про фірму, то тут особливих критеріїв не виділяють. Зараз багато виробників з Китаю створюють не тільки якісні, але і не поступаються за своєю вартістю європейським аналогам прилади. Крім цього є пилососи азіатських брендів, які входять до групи преміальних приладів і вважаються самими якісними та ефективними при прибиранні будинку.


Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції

Автономність

З причини того, що такі пристрої працюють на спеціальному акумуляторі, особливу увагу покупець повинен звернути на їх автономність. Для квартири з трьома кімнатами можна придбати пилосос-робот, розрахований на дві години роботи. Якщо пристрій працює менше необхідного часу, то повністю прибрати квартиру воно не зможе і його доведеться замінити на нове.

Ємність пилозбірника

Ще одним важливим фактором при виборі техніки вважається ємність пилозбірника. Контейнери для збору сміття у пилососа автоматичного типу не відрізняються своїм великим розміром, саме з цієї причини від обсягу пилозбірника буде залежати, як часто доводиться чистити обладнання.
Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції

Побудова маршруту

Вбудована функція автоматичного побудови маршруту по квартирі - наступний критерій. Всі пристрої працюють автономно, тобто людина при їх роботі не докладає жодних зусиль. З цієї причини пилососа-роботу потрібно якось орієнтуватися в будинку. Особливо функція побудови маршруту важлива для прибирання квартири з кількома кімнатами. Моделі з бюджетного класу в перший раз запам'ятовують всю квартиру, а після працюють вже по прокладеному раніше маршрутом, що допомагає максимально швидко і ефективно прибрати всю квартиру.


Управління такими приладами може здійснюватися через спеціалізовану панель керування або за допомогою пульта. Другий метод вважається більш комфортним у використанні, так як людина при цьому може, навіть не встаючи з дивана, повернути пилосос на початкове місце або встановити програму повторного проходження за визначеним місцем у будинку, яке здається погано прибраний.

Розмір приладу

Розмір пристрою буде впливати на те, під які предмети інтер'єру в квартирі пилосос зможе заїхати, а які буде проїжджати. Ще одним досить важливим фактором вважається те, що багато сучасні моделі пилососів-роботів оснащені спеціальними колесами, які можуть опускатися або підніматися, тобто володіють своєрідними амортизаторами. За допомогою такої функції пристрій може легко долати перешкоди на своєму шляху (наприклад, невисокі предмети і дроти). У техніці з бюджетного класу такої функції немає, тому вона просто застряє на місці.

Щітки і сенсори

Також окрему увагу слід звернути на кількість вбудованих щіток і сенсорів. Є такі моделі роботів-пилососів, які мають у своєму складі лише одну головну щітку. Така модель вважається найкращим варіантом, так як пристрій не може близько під'їхати до стіни і зібрати сміття в безпосередній близькості до неї. Те ж можна сказати і про кути приміщення. Вони обертаються і підкидають всю грязь на головну щітку.
Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції
Для орієнтації в просторі пилосос вбудовані спеціальні інфрачервоні сенсори, які автоматично визначають перешкоду попереду і допомагають вчасно об'їхати їх. Крім цього такий сенсор запобігає сильне забруднення приладу. У деяких пристроях існує сенсор, що враховує висоту знаходиться попереду об'єкта. Це запобігає застряванню пилососа під шафою або інший меблями в кімнаті.

Функціонал робота-пилососа

У пилососах з дорогої категорії вбудована функція автоматичного очищення. Принцип її роботи укладено в наступному: база для зарядки спустошує контейнер в пилососі, що дає пристрою далі продовжувати прибирання. Власнику техніки після прибирання потрібно лише час від часу усувати сміття з зарядного пристрою. Є ситуації, коли в приміщенні потрібно розмежувати певний простір, на яке пилосос не повинен заїжджати. Домогтися цього можна простий магнітною стрічкою, яку клеять на підлогу. Для комфорту використання деякі пристрої володіють спеціальною програмою, що дозволяє налаштувати його роботу по днях тижня або спеціальним таймером.
Вбудовані деталі пилососа-робота з часом можуть ламатися. Особливо часто це відбувається з акумуляторами і фільтрами. Саме з цієї причини при придбання пристрою важливо пам'ятати, що вже через рік або більше його запчастини, можливо, доведеться замінювати на нові, це означає, що фірми-одноденки не підійдуть. Особливу увагу слід звертати на наступні фактори:
 • об'єм пилозбірника;
 • ємність акумулятора;
 • наявність функції сканування кімнати і запам'ятовування маршруту;
 • управління з пульта або електронною панелі;
 • наявність на ринку деталей, що підходять до даної моделі пилососа;
 • інші додаткові функції в приладі.
 • Який робот-пилосос хороший?

  Відгуки свідчать, що якісним і затребуваним вважається вітчизняний виробник пилососів-роботів Kitfort. Пристрої від цього бренду можна знайти майже в кожному мережевому магазині. Дизайнери створюють моделі в різних кольорах, що допомагає кожному покупцеві вибрати для себе більш відповідну за технічними характеристиками і забарвленню модель. Фірма Kitfrot в основному займається розробкою пристроїв для використання на кухні. Будь-яка, навіть найкраща бюджетна модель від цього виробника відрізняються своїм широким функціоналом, доступною вартістю і гідними технічними параметрами.
  Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції
  Постійне розширення асортименту фірми призвело до створення пилососів-роботів. Вони стали головними помічниками у прибиранні будинку для будь-якої господині. Багато покупці техніки від фірми Kitfort залишають тільки позитивні відгуки про пристрої. Багатьох приваблює в техніці легкість і комфортність використання, а також доступна вартість. Головним недоліком техніки вважається її невисока продуктивність.

  1. Kitfort KT-511

  Така модель включена в рейтинг 5 кращих моделей пилососів-роботів, відгуки про яких найкращі. Вона проста в управлінні і швидко справляється з поставленими завданнями. Пристрій вважається порівняно дешевим і включає в себе тільки потрібні для прибирання будинку функції. До головних плюсів такої моделі відгуки відносять простоту конструкції, з-за чого ймовірність поломки пристрої мінімальна. Технічні характеристики приладу наступні: висота корпусу доходить до дев'яти сантиметрів (середній показник для техніки такого типу). Такий корпус не буде заважати працювати пристрою, воно зможе легко дістатися до всіх куточків приміщення й усунути з них накопичився сміття і бруд. Джерелом живлення в такій моделі є нікель-металлогидридная батарея. Її ємність доходить до 800 маг – цього буде достатньо для роботи в протягом 30 хвилин. Час підзарядки приладу доходить до восьми годин. Описані характеристики моделі можна назвати головними її мінусами.
  Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції
  Для очищення підлоги в пристрій вбудовано дві щітки з боків. Саме вони допомагають ефективно і швидко очистити плінтуси, кути в кімнаті і меблі. Обсяг сміттєзбірника - 300 мілілітрів. Робот-пилосос також дозволяє очистити всмоктуване повітря. Для цього в нього вбудовані фільтри грубої очистки. Якщо говорити про шум вироби, то він мінімальний. У рідкісних випадках гучність роботи приладу доходить до 68 дБ.
  Функціональність пристрою можна назвати різноманітною – прилад працює лише в одному режимі. Але якщо згадати про його ціну, то на це можна не звертати увагу. Прилад застосовується для сухого прибирання гладких поверхонь у квартирі (ламінат, лінолеум, плитка, кахель і ковролін з невеликим ворсом).

  2. Panda X600 Pet Series

  У Росії продається більше число роботів-пилососів з функцією вологого прибирання від фірми Panda. Моделі такої фірми, як і інші японські товари для кімнати, вважаються не тільки функціональними, але і привабливим по своєму дизайну. Головним плюсом приладу відгуки вважають те, що є шанс запрограмувати його на певний час роботи. Потужність всмоктування коливається від 50 до 85 Вт, на повну потужність прилад починає працювати на килимах – там, де це правда потрібно, що значно збільшує тривалість роботи. До того ж пристрій не провокує зайвого шуму, його гучність коливається в межах 50 децибел. Об'єм контейнера – 450 грам. З допомогою хорошого програмного забезпечення і великого числа вбудованих датчиків пристрій швидко проходить всі перепони, переїжджає кабелі і пороги, спеціальна ультрафіолетова лампа допомагає розпізнавати підлогу. Ціна за пристрій варіюється від 13 до 16 тисяч рублів, а в комплект додатково входять ганчірки для натирача, бічні щітки, пензлики для чищення і фільтри повітря.

  3. IRobot Roomba 980

  Пристрій від американського виробника входить в число 5 кращих моделей роботів-пилососів. Відгуки повідомляють, що така модель добре підходить для сухого прибирання підлоги і килимів в приміщенні. Акумулятор пристрою дає за один раз прибрати приміщення площею 185 квадратних метрів. Прибирання пристроєм проходить в три етапи. На першому етапі прилад за допомогою вбудованих бічних щіток збирає всю пил біля себе і в кутках кімнати, а після переправляє її до двом головним валикам. На другому етапі збирання м'які валики з гуми вичісують і отскабливают бруд. В кінці роботи проводиться всмоктування і очищення повітря в приміщенні за допомогою сильного вакууму. Корисним вважається те, що такий пристрій включає в себе модифікований контейнер об'ємом до одного літра, який допомагає вбирати в себе, зберігати навіть найдрібніші частинки пилу, включаючи ті, які провокують алергію.

  4. Philips FC 8820

  Продовжуємо з'ясовувати, який найкращий робот-пилосос. Ця модель використовується для сухого прибирання приміщення. Середня вартість коливається від 20 до 31 тисячі рублів. Важливо відзначити, що така ціна не вважається найбільшою для пилососа, який володіє такою великою кількістю вбудованих функцій. Приміром, з допомогою свого тонкого корпусу пристрій допомагає якісно очистити простір навіть під меблями. Довгі щітки з боків усувають сміття в кутах кімнати.
  Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції
  У виріб вбудований спеціалізований ТК-датчик для об'їзду перешкод. Якщо в кімнаті є місця, де пилососа не слід бувати, то можна запрограмувати в ньому спеціальну "стіну". Пилозбірник може вміщати в себе сміття об'ємом до 400 мілілітрів. До основних плюсів пристрою відгуки віднесли 2 години безперервної роботи від потужного акумулятора. Крім цього пилосос може без перешкод проїжджати через пороги в приміщенні до 15 сантиметрів.

  5. Miele SJQL0 Scout RX1

  Такий пилосос-робот вважається компактним і привабливим. Модель зовсім не дешева, і її середня ціна доходить до 50 тисяч рублів. Добре підходить для людини, яка цінує комфорт і якість. Пилосос відрізняється широким вбудованим функціоналом: він швидко збирає сміття і бруд у кутах приміщення і важкодоступних місцях. Прилад добре підходить для сухого прибирання квартири з більшою кількістю кімнат. Повністю заряджений акумулятор може прибрати приміщення площею до 150 квадратних метрів, а пилозбірник вміщує в себе до 600 грамів пилу. На початкове місце пристрій приїжджає самостійно. Прилад може працювати у п'яти режимах: проводить маршрутизированную прибирання кімнат, може функціонувати в турбо-режимі, якщо потрібна швидка прибирання приміщення, з допомогою бічних щіток прилад може швидко усунути бруд і пил у кутах. Приладом можна керувати самостійно, скориставшись для цього ручним режимом.

  Відгуки про кращих моделях з рейтингу роботів-пилососів

  Більшість користувачів залишають позитивні відгуки про роботи такого пристрою. Вони зазначають, що якщо робот-пилосос раптом застряг в якомусь місці приміщення, то він спробує самостійно вивільнитися. Якщо у нього не вийде, то він почне видавати сигнал, після чого вимикається. Відгуки про кращих роботах-пилососах повідомляють, що такі розумні пристрої за доступну вартість допомагають економити час і ефективно прибирають приміщення.

  Висновок

  Робот-пилосос: відгуки, 5 кращих моделей, рейтинг, назви і виконувані функції
  Який робот-пилосос краще? Для початку важливо визначитися з тим, який бюджет користувач готовий витратити на покупку нового технологічного пристрою для прибирання будинку. Також важливо оцінити необхідний час автономної роботи приладу. Якщо в квартирі три кімнати, то краще всього купувати пилосос, який може працювати протягом декількох годин. Сила всмоктування пилу і бруду буде прямо залежати від потужності пристрою. Для малозавантажених підлогових покриттів добре підійде пилосос з невисокою потужністю до 60 Вт. Відгуки про 5 кращих моделях пилососів-роботів радять звернути особливу увагу на марки Philips і Kitfort. Розмір пристрою буде прямо залежати від його прохідності. Чим компактніше буде прилад, тим більше ймовірність того, що він зможе самостійно досягти самих важкодоступних місць.

  Популярі новини
  Загрузка...