Як подзвонити з домашнього на мобільний: пам'ятка кожному

717 0 Новини високих технологій

В наш час стільниковий зв'язок давно і міцно увійшла в повсякденне життя. Здається дивним, що ще 20 років тому мобільний телефон був розкішшю. Однак не всі вміють користуватися ним. Наприклад, літні люди не завжди можуть освоїти це диво сучасної техніки. Бабусям-дідусям і зі стаціонарним апаратом живеться непогано. Ось тільки дітям і онукам за них хвилююче. Тому прийшли до компромісу: нехай близька людина дзвонить зі стаціонарного телефону на мобільні своїм родичам. Що робити, якщо бабуся не розуміє, як подзвонити з домашнього на мобільний? Давайте навчимо її за допомогою даної статті-інструкції.

Як подзвонити з домашнього на мобільний: пам'ятка кожному

З чого все починається

Як правильно набирається мобільний номер для дзвінка по Росії? В першу чергу, нам необхідно знати телефонний номер, на який ми хочемо зателефонувати. Не треба сміятися над цим нагадуванням. Коли мова йде про літню людину, дуже мало шансів, що він запам'ятає кілька довгих телефонних номерів.


Маленький рада: крупно напишіть ті номери, на які доведеться дзвонити літньому батькові. І повісьте біля того місця, де встановлено телефон. Або покладіть список поряд з апаратом. А тепер ми з'ясуємо, як подзвонити з домашнього на мобільний по Росії.
Як подзвонити з домашнього на мобільний: пам'ятка кожному

Дзвінки по Росії

Отже, вчимося правильно набирати номер:
 • Спочатку набирають цифру 8. І обов'язково потрібно дочекатися гудка. Справа в тому, що якщо почати набір номера відразу ж після того, як набрали вісімку, дзвінок не дійде до абонента. А абонент почує короткі гудки, які свідчать про те, що номер того, кому дзвонять, зайнятий.
 • Почули довгий гудок після вісімки? Набирайте код оператора. Що це за код? Перші три цифри мобільного номера, йдуть після вісімки. Приміром, 916906926.
 • І тільки після того, як набрано перераховані вище цифри, справа доходить до семизначного мобільного номера.
 • Подзвонити з домашнього на мобільний, як ми бачимо, не так вже й складно. Головне - робити все правильно при наборі номера. Підкреслимо необхідність дочекатися гудка після вісімки.

  Дзвінки за кордон

  Сім'я переїхала жити за кордон, а бабуся залишилася в Росії. Домовилися, що вона буде дзвонити кожен день їм. Тільки не попередили, як потрібно набирати номер. Давайте розберемося, як правильно зателефонувати з домашнього на мобільний людини, яка перебуває за кордоном.


  Схема дії не сильно відрізняється від викладеної вище:
 • Спочатку набирають цифру 8.
 • Після чого відразу набирають цифру 10.
 • Дочекатися довгого гудка, як у попередньому варіанті.
 • Ледь почувши гудок, набирають код країни.
 • Далі слід набрати код міста.
 • І тільки після всіх проведених маніпуляцій йде набір номера абонента.
 • Не дуже зрозуміло, напевно. Розберемо на конкретному прикладі. Необхідно зробити дзвінок на мобільний людині, яка живе в Ізраїлі. Як правильно зателефонувати з домашнього на мобільний цієї країни? Це буде виглядати так:
 • 8-10-972-2-номер абонента.
 • Тут 972 - код країни, 2 - код міста Єрусалима. Якщо той, кому необхідно зателефонувати, проживає в Єрусалимі, схема дій буде саме такий. Тому для здійснення дзвінків за кордон потрібно знати код країни та міста, в якому знаходиться абонент.
  Як подзвонити з домашнього на мобільний: пам'ятка кожному

  Якщо дзвінок не проходить

  Буває, що набереш з домашнього телефону чийсь мобільний номер, а в трубці тиша. Ні гудків, ні механічного жіночого голосу, який повідомляє, що абонент поза зоною дії мережі. Що робити в цьому випадку? Зателефонувати ще раз, більш ретельно набираючи номер.

  Висновок

  Ми розповіли про те, як здійснюються дзвінки з домашнього на мобільний. Ніяких особливих складнощів у даної маніпуляції немає. Якщо людина дзвонить з Росії, йому необхідно набирати тільки код оператора мобільного зв'язку. Техніка дзвінків в зарубіжні країни дещо складніше. Як подзвонити з домашнього на мобільний того, хто проживає за кордоном, розказано вище.

  Популярі новини
  Загрузка...