Невідомий зателефонував з номера на 926: який регіон? Варто телефонувати?

87 0 Новини високих технологій

Мобільний зв'язок – ключовий атрибут життя сучасників, тому завжди хочеться знати, з ким і чому встановили з'єднання. На екрані висвітився незнайомий номер на 926? Який оператор і регіон надали послугу, чи варто довіряти повідомленням про заблокованих кредитки та пропозиціями про роботу від цього абонента?

Столичний номер

Дзвінки надходять з самого серця країни, де безліч компаній і рекламних агентств. Бази даних уточнюють, конкретно якого регіону 926 приписані:
 • Москва;
 • Московська область.
 • Якщо працюєте з великими постачальниками або організаціями федерального масштабу, отримати дзвінок від абонента з ЦФО нормально.
  Невідомий зателефонував з номера на 926: який регіон? Варто телефонувати?

  ПАТ «МегаФон»

  Враховуйте специфіку роботи «великої четвірки». Спочатку до «Мегафон» відноситься діапазон номерів московського регіону 926. Яка можливість змінити «прописку»? Її не існує, хоча власник SIM-карти може подати заявку і перейти до іншого оператора. Але і в такому разі його географічне розташування не зміниться.


  ТОВ «Національний Центр Інформатизації» (НЦІ)

  Є виняток у вигляді списку з 228 номерів. Займаєтеся високими технологіями і отримали від невідомого тематичну розсилку або дзвінок? У 2014 році «Ростех» відкрив спеціалізовану організацію і визначив її в столичний регіон. №№926 які раніше належали «МегаФон», частково пішли в користування цього товариства. Просування цифрової економіки – добру справу, проте ніщо не заважає вам передзвонити в довідкову службу НЦІ і уточнити правдивість інформації.
  Невідомий зателефонував з номера на 926: який регіон? Варто телефонувати?

  Запобіжні заходи

  Хто б вирішив зв'язатися з вами дзвінком або SMS, будьте пильні. Запити будь-яких даних, здатних відкрити доступ до банківських рахунків або до вашої особистості, не мають підстав. Не передзвонюйте, щоб не попастися на вудку шахраїв, краще зверніться з офіційним номерами центрів по обслуговуванню клієнтів. І якщо зрозуміли, що з номерами на 926 регіон якийсь надто далекий від вас, сміливо ігноруйте будь-які підозрілі обігу. А рідних і друзів моментально пізнаєте після перших привітальних слів.

  Популярі новини
  Загрузка...