Батарейки ag13: опис і характеристики

182 0 Новини високих технологій

Сучасний світ неможливо уявити без електроніки, різноманітних гаджетів і пристосувань. Для їх живлення застосовуються спеціальні елементи або батареї, коли вони виходять з ладу, необхідно їх замінити. При купівлі елементів живлення постає питання його маркування та можливості застосування аналогів. Особливо ускладнюють пошуки батареї у формі таблеток, такі як, припустимо, батарейка ag13. Варто розглянути на її прикладі елементи живлення.

Батарейки ag13

Батарейки ag13: опис і характеристики
Даний елемент живлення має приплюснутий вигляд, що нагадує таблетку. Нижню частину відрізняє трохи менший діаметр. Дана сторона є негативним полюсом. Верхня частина, що має трохи більший діаметр, є позитивним полюсом. На нього нанесене маркування, на яку при установці елемента живлення слід орієнтуватися, щоб не переплутати полюса.


Характеристики

Батарейка ag13 має наступні характеристики:
 • Маленькі розміри даного елемента живлення дозволяють встановлювати його в різні мініатюрні прилади та гаджети. Висота становить 5 мм, а діаметр 116 мм.
 • Електрика, яке віддає елемент живлення, що виробляється в ньому від лужної реакції. Звідси випливає, що дані батареї є лужними.
 • При купівлі елемента живлення слід пам'ятати, що похибка напруги становить тут 005 Ст. Вона абсолютно не вплине на працездатність. Її також не можна назвати шлюбом. Значення номінальної напруги елемента живлення становить 15 Ст.
 • Зважаючи своїх маленьких розмірів батарейки не володіють великою потужністю, але при цьому мають силу струму 022 мА.
 • Електрична ємність становить 110 мА/год. Це варто пам'ятати при установці в різні пристрої. У потужних гаджетах час витрати харчування буде невелика.
 • Маса батареї становить 3 гр.
 • Застосування

  Батарейки ag13: опис і характеристики
  Найчастіше виробники різних пристроїв, де необхідно застосовувати батарейки ag13 вказують про це в інструкціях з експлуатації. В залежності від потужності електричного гаджета або пристрою кількість батарейок варіюється від однієї до п'яти.


  Батарейки ag13: опис і характеристики
  Батарейки ag13 застосовуються для живлення різних дитячих іграшок, де зручно їх мініатюрне виконання. Встановлюють їх також у настільних, наручних та настінних годинах. Застосовуються в лазерних указках, а також ліхтариках і калькуляторах. Батарейка ag13 використовується для живлення деяких малопотужних дистанційних пультів, а також в електронних термометрах. Їх встановлюють також в шагомерах та інших аналогічних гаджетах.

  Особливості експлуатації

  При експлуатації батарейки ag13 у деяких виникає питання: а чи можна зарядити даний елемент живлення. Але виробники категорично забороняють це робити. В інтернеті можна знайти багато різних способів збільшення терміну служби батарей, але не варто цього сліпо вірити. Адже при нагріванні, припустимо, вона може просто вибухнути, так як знаходиться всередині луг закипить. Заряджати її (за допомогою саморобних зарядних пристроїв) також ні в якому разі не можна. При використанні батарейки ag13 варто пам'ятати, що для вироблення електрики застосовуються шкідливі речовини, а також різні важкі метали, при попаданні яких на шкіру можуть з'явитися сильні опіки. Викидати в сміттєпровід елементи не рекомендується, для утилізації існують спеціальні еко-приймачі. Фахівці відзначають кілька важливих правил користування батарейками ag13:
 • забороняється нагрівати елементи і тримати їх на сонці;
 • під час придбання слід звертати увагу на термін придатності: чим свіже елемент живлення, тим довше прослужить;
 • не допускати до них дітей і тварин;
 • не розбирати і не деформувати корпус;
 • категорично забороняється заряджати дані елементи живлення.
 • Популярі новини
  Загрузка...