Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки

110 0 Новини високих технологій

Судячи по статистиці продажів, наданої салонами стільникового зв'язку та інтернет-магазинами мобільних гаджетів, найбільш продаваними пристроями є не преміальні, і не флагманські, а бюджетні моделі смартфонів. Подібні дані особливості застосовні до російським споживачам, які звикли рахувати кожен рубль. Апарати такого плану ніколи не відрізнялися значним набором чіпсетів і високим показником продуктивності в тому числі. Тим не менш, незважаючи на наявні мінуси такого вибору, явний плюс в особі вартість гаджета йде з чималим перевагою. На бюджетних пристроях список коректно працюють додатків помітно коротше, ніж у преміальних аналогів, тому підшукати нормально функціонуючий софт – без лагів і гальм, досить складно. Ця проблема є в тому числі стосується предмета нашої статті – браузерів.


Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
На тому ж «Гугл Плее» їх дуже багато, але далеко не кожен веб-оглядач радує користувача хорошим відгуком, швидкістю і функціональністю. У випадку з бюджетними смартфонами варто придивитися до окремої касти подібних додатків – легких браузерів для слабкого «Андроїда». Вони по мінімуму споживають системні ресурси і разом з тим дозволяють спокійно і без нервів серфіть по мережі. Даний сегмент веб-оглядачів ми розглянемо в нашій статті. Представляємо вашій увазі огляд найбільш легких браузерів для слабких android-гаджетів. Розглянемо основні можливості додатків, примітні особливості, а також думку користувачів щодо кожного продукту.


Opera Touch

Це один з найлегших браузерів для Android. Спочатку веб-оглядач розроблявся для управління однією рукою, що дуже зручно тим, хто звик до активного способу життя: подорожі, прогулянки, спортзал і т. д.
Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
Для таких випадків передбачений спеціальний режим – Fast Action Button. З його допомогою можна в один клік відкривати і змінювати налаштування вкладки. Але при цьому деякий функціонал пропадає. Після відключення Fast Action Button браузер переходить в штатний режим, розрахований на управління двома руками.
Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
Один з найкращих і легких браузерів для Android займає зовсім небагато місця на внутрішньому накопичувачі і по мінімуму споживає оперативну пам'ять. Окрім звичних інструментів для серфінгу, користувачі у своїх відгуках відзначають наявність такого корисного режиму, як Flow. Після його активації і запуску веб-браузера на головному екрані з'являється лише рядок пошуку, що ще більше полегшує додаток і прискорює його роботу.

Думка користувачів

Судячи з відгуків користувачів, самий легкий і швидкий браузер для Андроїда» стані розпізнати не тільки текстові, але і голосові запити, що помітно спрощує роботу з ним під час руху. Також є базова захист від вірусів і кінцевий шифрування для більшої безпеки, що також радує. Особливості браузера:
 • зручний інтерфейс під одну руку;
 • режим швидкого пошуку;
 • можливість обміну даними з друзями (особиста стрічка);
 • голосовий пошук;
 • власний антивірус;
 • блокувальник реклами.
 • «Яндекс.Браузер Лайт»

  Ще один легкий і швидкий браузер для Android від вітчизняного пошуковика. Код веб-браузер написаний на движку Webview, яка використовує мінімум системних ресурсів і не навантажує процесор з оперативною пам'яттю.
  Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
  Код платформи якісно оптимізований в рамках стандартних інструментів від «Гугл». Легкий браузер для Android займає зовсім небагато місця на внутрішньому носії і може спокійно працювати на задньому фоні. Не обійшлося і без фірмових додатків від «Яндекс». Тут ми маємо прогресивну підтримку сервісу «Яндекс.Дзен», який з урахуванням ваших запитів і побажань буде видавати актуальні саме для вас новини і якусь супутню інформацію. Є і звичні інструменти в особі візуальних закладок, панелей з історією, плагінами і доповненнями. Але останніми захоплюватися не варто, інакше веб-оглядач з працею можна буде назвати легким браузером для «Андроїд».

  Думка користувачів

  Користувачі дуже добре відгукуються про це додатку. Браузер дійсно мінімально навантажує систему і зовсім невимоглива до набору чіпсетів і прошиванням. Його можна запускати і нормально з ним працювати навіть на самих древніх смартфонах. Особливості браузера:
 • приємний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • наявність інтелектуального і повноцінного сервісу «Яндекс.Дзен»;
 • зручні закладки і панель з інструментами;
 • «розумний» пошук працює в парі з «Алісою».
 • Firefox Focus

  Десктопну версію Firefox можна назвати легкою, бо як веб-оглядач для ПК вимогливий до обсягу оперативної пам'яті і на кожну відкриту вкладку виділяє пристойну кількість мегабайт, з ОЗП. Але мобільний додаток з приставкою «Фокус» можна сміливо визначити як легкий браузер для Android.
  Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
  Одне з головних переваг цього браузера- просунуті режими приватності. Браузер з належною ретельністю блокує всі інструменти відстеження, починаючи з аналітичних сервісів і закінчуючи соціальними і рекламними трекерами. Користувачам припав до душі інтерфейсі програми. Він інтуїтивно зрозумілий, простий, і управлятися з ним дуже легко. Головний екран браузера не обтяжений зайвими елементами. Тут немає звичних для десктопних і розширених версій веб-оглядачів ярликів, значків, переходів і іншого, що хоч як би позначалося на швидкості роботи додатка.

  Думка користувачів

  Основний екран є адресний рядок і тільки. Такий підхід забезпечує ідеальну концентрацію, а разом з тим і швидку роботу. Судячи з відгуків користувачів, деякі і для когось важливі функції були вирізані на догоду швидкості, але для володарів бюджетних і малопотужних пристроїв Firefox Focus став ідеальним інструментом для серфінгу. Особливості браузера:
 • просунуті режими приватності;
 • відмінні інструменти для блокування реклами;
 • миттєве видалення історії веб-браузера;
 • аскетичний, але разом з тим зручний і симпатичний інтерфейс;
 • «розумна» рядок з можливістю підключення голосового помічника.
 • Naked Browser

  Назва цього легкого браузера для Android говорить сама за себе – «голий» (naked – англ.). Даний веб-оглядач дійсно виглядає голим. Звичних для таких програм інструментів тут немає: ні меню, ні панелей з інструментами, а тільки одна пошукова рядок з поточним веб-адресою.

  Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
  Цей браузер відмінно підійде володарям зовсім вже давніх і малопотужних мобільних пристроїв, ресурси яких вкрай обмежені. Веб-оглядач після установки не буде просити вас відкрити доступ до контактів, повідомленнями або іншим розділам телефону. Це знову-таки дозволяє заощадити зайві мегабайти з оперативної пам'яті, які пов'язують браузер з місцевими даними. Незважаючи на відсутність меню як такого, управлятися з веб-браузером дуже просто. Інтерфейс змінюється за допомогою простих жестів, а вам залишається тільки вбити в адресний рядок пошуковий запит. Заплутатися в управлінні просто неможливо.

  Думка користувачів

  Користувачі залишають про браузері в основному позитивні відгуки. Ті, хто сидить на старих гаджетах, всім задоволені, ну а власникам більш потужних смартфонів не вистачає звичного для веб-оглядачів функціоналу: закладок, папок, панелей тощо. Особливості браузера:
 • мінімальні вимоги до системних ресурсів мобільного пристрою;
 • висока швидкість роботи;
 • аскетичний і донезмоги простий інтерфейс;
 • управління жестами;
 • не потрібні верифікації, аутентифікації та інші синхронізації з даними телефону або акаунтами.
 • APUS Browser Pro

  Цей браузер доведеться особливо до речі тим, хто віддає перевагу відеоконтент текстового. Основний упор розробник зробив на технології, що розкривають саме відео складову: флеш-плеєри, HTML5-програвачі та інші інструменти.
  Легкі браузери для "Андроїда": огляд кращих програм, можливості, відгуки
  Так що якщо у вищеописаних браузерах і можуть бути якісь проблеми начебто лагів або затримок при відтворенні роликів, то тут код підбитий від і до. Навіть на мінімальній швидкості інтернет-з'єднання можна отримати цілком придатний відеоряд. За умови, звичайно, що доведеться трохи почекати, поки контент буде опрацьовано в буфері.

  Думка користувачів

  Що стосується інтерфейсу, то користувачі називають його симпатичним, зручним і практичним. Володарі слабких пристроїв з малим об'ємом оперативної пам'яті також залишилися задоволені пристойною швидкістю роботи браузера. Користувачі відзначають, що на відміну від інших китайських додатків і веб-оглядачів зокрема, це практично повністю позбавлена реклами, і під час роботи блоки якого-небудь «Аліекспрес» не вискакують в самий невідповідний момент на весь екран. Особливості браузера:
 • відмінне відтворення відеоконтенту навіть при низькій швидкості інтернет-з'єднання;
 • простий, зрозумілий і красивий інтерфейс;
 • практично немає реклами;
 • зручна робота з меню і закладками.
 • Популярі новини
  Загрузка...