Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації

161 0 Новини високих технологій

Смартфони компанії Apple досить стабільні і надійні в роботі. Але і з ними також можуть траплятися різні неполадки. Перезавантаження - це корисна функція, яка присутня у всіх смартфонах і планшетах. Звичайно, iPhone не є винятком. Існує безліч причин, по яких необхідно перезавантажити пристрій. До них відносяться:

 • зависання;
 • повільна робота;
 • очищення пам'яті;
 • зниження стабільності.
 • У цій статті ми розповімо, як перезапустити айфон, і в яких ситуаціях це необхідно робити.

  Способи

  Іноді користувачі стикаються з обставинами, коли в айфоні мимоволі закриваються або зависають програми, телефон перестає реагувати на натискання клавіш або дотик до сенсорного екрану. У таких випадках ефективним способом вирішення проблем є перезавантаження пристрою. Як перезапустити айфон? Існує кілька способів перезапуску пристрою, наприклад:


 • м'яка перезавантаження;
 • жорстка перезавантаження (hard reset).
 • Також, крім цього, може знадобитися скидання даних і відновлення заводських налаштувань.

  Звичайна перезавантаження

  Згідно з твердженнями розробників, айфон не потребує періодичної перезавантаження. Однак при різних ситуаціях, наприклад, коли гаджет став погано реагувати на дотику пальцем до сенсора, або запущені програми стали повільно працювати, пристрій необхідно перезапустити. Під час цього процесу відбувається очищення оперативної пам'яті і видалення непотрібних даних.
  Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації
  Як перезапустити айфон, якщо він завис? Для цього необхідно натиснути і утримувати кнопку Power у верхній частині телефону до тих пір, поки на екрані не з'явиться червоний повзунок. Далі його потрібно зрушити вправо. Після цих дій айфон вимкнеться. Потім увімкніть телефон, також утримуючи кнопку Power. Варто зазначити, що у iPhone 7 і 7s клавіша вимикання/блокування пристрою розташована в правій верхній частині.


  "Хард ресет"

  У випадках, коли телефон раптово вимкнулося, завис і не реагує на натиснення кнопки включення, перезавантаження не звичайна допоможе. У таких ситуаціях потрібно виконати жорсткий перезапуск пристрою (hard reset). Варто відзначити, що якщо ваш смартфон виключився, спочатку рекомендується перевірити, не розрядився він, а потім вже проводити подальші дії. До примусової перезавантаження варто приступати, коли смартфон завис або перестав відповідати на дії користувача. Зазвичай банального виключення і подальшого включення пристрою буває достатньо.

  Hard reset на старих моделях

  Всі айфони до 7-ї версії включно можна примусово перезавантажити, використовуючи одну і ту ж комбінацію клавіш. Покрокова інструкція, як перезапустити айфон 4s і інші подібні моделі.
 • Натисніть одночасно клавіші Home ("Додому") і Power ("Включення /Пробудження").
 • Утримуйте їх (зазвичай близько 10 секунд) до появи фірмового логотипу Apple (яблуко на білому або чорному тлі).
 • Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації
  Примусовий перезапуск жодним чином не вплине на користувальницькі дані (наприклад, повідомлення, контакти, фотографії та ін), які зберігаються на пристрої.

  Жорстка перезавантаження iPhone 7

  Важливо знати, що перед тим, як перейти до дій, описаних нижче, рекомендується по можливості створити резервну копію всіх файлів. Це необхідно для зниження ризику втрати важливих даних.
  Як перезапустити айфон 7? Виконайте наступні дії: Крок 1. Натисніть і утримуйте кнопку Power праворуч. Крок 2. Натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності на лівій стороні. Крок 3. Утримуйте обидві кнопки, до тих пір, поки не згасне екран. Крок 4. Після появи логотипу з яблуком клавіші можна відпустити. Таким чином, iPhone 7 або 7 Plus має перезавантажитися і повернутися до екрану блокування.
  Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації

  Примусовий перезапуск iPhone 8 X R

  Кнопка "Додому" завжди була невід'ємною частиною iPhone. Вона дозволяла користувачам виконувати деякі з найбільш часто використовуваних функцій, таких як пробудження смартфона, повернення на головний екран, примусовий перезапуск і розпізнавання відбитків пальців Touch ID. Починаючи з iPhone 7 розробники компанії Apple змінили клавішу Home. Тепер дія клацання моделюється тактильної реакцією. В результаті нової процедури помінявся і процес примусового перезавантаження. Як перезапустити айфон 10? Тепер в смартфоні X версії натискання та утримування кнопки живлення і гучності активує новий режим екстреної допомоги від Apple. Для жорсткого скидання, примусового перезапуску або перезавантаження iPhone X необхідно виконати наступну послідовність дій:
  Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації
 • Натисніть кнопку збільшення гучності на вашому iPhone і швидко відпустіть її.
 • Потім натисніть клавішу зменшення гучності і також швидко відпустіть її.
 • Нарешті, натисніть та утримуйте кнопку живлення, поки не побачите логотип Apple, який з'явиться на екрані iPhone.
 • Наочно побачити, як перезапустити айфон 10 можна в даному відеоролику.
  Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації

  Заводські налаштування

  Незважаючи на розробку і випуск нових моделей гаджетів компанії Apple, процес повернення пристроїв до заводських налаштувань залишився практично незмінним. Як перезапустити айфон? Для скидання даних смартфона необхідно перейти в "Настройки" – "Загальні" – "Скидання". В цьому меню ви знайдете різні варіанти для перезавантаження пристрою. До них відносяться пункти "Скинути всі налаштування", "Стерти контент і настройки", «Скинути налаштування мережі" та інші.
  Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації
  Якщо вибрати скидання всіх налаштувань смартфона, під час процесу будуть видалені всі призначені для користувача настройки, включаючи дані Wi-Fi, інформація про карти, що використовуються для оплати через Apple Pay. Інші дані, наприклад, фотографії, звуки або контакти, залишаться незмінними. Пункт "Стерти вміст видалить всю інформацію користувача і поверне смартфон початкового заводському увазі.

  Рекомендації

  Всі гаджети придумані людиною. Не виключено, що коли-небудь на будь-якому їх пристроїв може виникнути проблема. У таких ситуаціях розробники компанії Apple в першу чергу рекомендують вимикати і включати смартфон або планшет. Також, крім перезавантаження, необхідно перевірити, чи достатньо зарядки для роботи пристрою. В інших ситуаціях, коли iPhone перестає реагувати на натискання клавіш, завис або не включається, рекомендується вдатися до жорсткої перезавантаження.

  Як перезапустити айфон: покрокова інструкція, налаштування, поради та рекомендації
  З виходом оновлення операційної системи iPhone iOS 11 у користувачів з'явилася можливість вимкнути пристрій в налаштуваннях. Це відмінна функція, адже тепер будь-хто може перезапустити свій iPhone навіть в тому випадку, коли кнопки не працюють. Більшість людей для цих цілей просто встановлюють ярлик на екрані пристрою. З кожної нової суттєвої інтеграцією iPhone методи перезавантаження пристрою теж змінювалися. В iPhone 5 необхідно було просто утримуючи кнопку блокування і кнопку "Додому". Для iPhone 6 або 7 потрібно одночасно натискати кнопку зменшення гучності і блокування, поки не з'явиться чорний екран і символ Apple. У нових версіях смартфонів послідовність і комбінації клавіш змінилися. Ознайомившись з вищевикладеною інформацією, тепер ви знаєте, як перезапустити айфон 6 або 7 а також більш нові (або вже застарілі) моделі телефонів компанії Apple.

  Популярі новини
  Загрузка...