Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

146 0 Новини високих технологій

У світі навігації зараз відбувається непомітна революція. До сих пір існує величезна кількість програм, які працюють виключно при наявності з'єднання з інтернетом. Це, звичайно, непогано, але далеко не завжди і не скрізь інтернет є під рукою. А професійні пристрої, що орієнтуються по супутниках, середньостатистичному користувачу ні до чого. Однак з'являються додатки, які здатні працювати в режимі оффлайн. Найкращим з них є Maps.Me. Відгуки про цьому чудовому додатку розберемо у статті, але спочатку дізнаємося, що ж це за програма.

Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

Що таке Maps.Me?

Отже, додаток Maps.Me - це навігатор, який вміє працювати в оффлайн-режимі. Правда, для такої роботи потрібно спочатку завантажити карти. Але потім позиціонування та прокладання маршруту відбувається без участі інтернету. Активується виключно GPS. Це дуже зручно. Ось якими функціями володіє додаток:


 • Точне визначення місця розташування користувача. Програма в змозі встановити місце людини (або його телефону) з точністю до кількох метрів. Для позиціонування використовуються можливості GPS.
 • Прокладання маршруту. Maps.Me, відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше, вміє прокладати маршрут будь-якої складності від точки А до точки В. При цьому додаток намагається вибрати найбільш короткий маршрут.
 • Відображення інфраструктури на картах. Додаток використовує карти, які є дуже детальними. На них присутні навіть об'єкти інфраструктури: кафе, ресторани, заправки, пам'ятки та інше.
 • Інформація про затори і ДТП. Дуже корисна опція для автомобілістів. Додаток показує ситуацію на дорогах. Якщо є якісь пробки або аварії, то програма повідомить користувача.
 • Можна скачати путівник. Разом з картами можна скачати путівник по тій або іншій країні. Він покаже всі визначні пам'ятки, музеї та інші об'єкти, що представляють інтерес для туриста.
 • Такий багатий функціонал робить Maps.Me більш цікавим додатком, ніж карти від Google. Та що там, навіть легендарний "Навітел" ніколи не робив таких унікальних програм або пристроїв. А тепер настав час подивитися, що говорять користувачі про це додатку. Чи поділяють вони захоплення інших юзерів? Спробуємо розібратися в цьому.


  Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

  Відгуки про інтерфейсі додатка

  Спочатку подивимося, що говорять користувачі інтерфейсу програми Maps.Me на "Андроїд". Відгуки користувачів однозначні: інтерфейс дуже зручний і грамотно зроблений. Всі необхідні інструменти і функції знаходяться під рукою. А це найголовніше. Ще одна особливість - наявність російської мови. Користувачі (особливо наші співвітчизники) дуже раді цьому факту. Це робить програму більш зручним. Взагалі, з інтерфейсом програми все в порядку. Навіть реклами не так багато, як в інших програмах. Проте деякі користувачі говорять, що саме оформлення додатка дуже нудне. Дизайнери явно не застосували фантазію. І для деяких це негативний момент. Але не варто забувати про те, що перед нами спеціалізований додаток, а не гра. Його головне завдання - добре працювати. А краса - справа другорядне. У загальному і цілому, інтерфейс утиліти виконаний непогано. Дискомфорту при роботі з додатком немає. Тепер перейдемо до інших особливостей.
  Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

  Відгуки про якість карт

  Тепер розповімо про якість карт, які надаються додатком Maps.Me. Відгуки користувачів в цьому плані однозначні: карти високоякісні і точні. Юзери відзначають, що по точності вони перевершують відомі карти від "Гугл". І дійсно, з точністю в останніх не все так добре, як хотілося б. Що стосується карт у Maps.Me, то у них є ще одна перевага: вони схематичні. Зображень із супутників немає. Це дозволило істотно зменшити розмір карт. Також користувачам сподобалося те, що на картах відображаються об'єкти інфраструктури. Це дуже корисна функція для туристів і мандрівників. Варто відзначити, що відображаються найважливіші об'єкти. Якихось маленьких магазинів там немає. Але це добре, так як теж зменшує розмір карти. При першому старті додаток автоматично викачує загальну карту світу і карту тієї країни, в якій зараз знаходиться користувач. Якщо потрібно буде відправитися в іншу країну, то достатньо буде заздалегідь завантажити відповідну карту. Потім інтернет буде вже не потрібен. Ось за такий підхід користувачі і люблять Maps.Me. Проте розглянемо інші особливості програми.
  Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

  Відгуки про роботу додатка

  А як обстоїть справа з роботою в оффлайн-режимі? Що кажуть ті, хто часто використовує Maps.Me для айфона? Відгуки в цьому плані досить непогані. Багато юзери вказують на те, що програма швидко знаходить потрібні супутники і досить точно визначає поточне місце розташування людини. Точно так само програма веде себе при прокладанні маршруту. Їй потрібно всього кілька секунд, щоб знайти найкоротшу дорогу до пункту призначення. Причому маршрут прокладається з урахуванням всіх заторів та перешкод на шляху прямування. З цим у додатку проблем точно немає. Також користувачі відзначають відмінну чуйність інтерфейсу. Ніколи не доводиться довго чекати для відкриття того або іншого інструменту. Додаток трохи гальмує тільки при скачуванні нових карт з інтернету. Ось тоді стають помітні невеликі баги. А в режимі оффлайн з швидкодією у програми все в порядку. Але тепер настав час переходити до інших особливостей програми.
  Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

  Відгуки про опції показу пробок і ДТП

  Карти Maps.Me, відгуки про які ми розглядаємо, мають одну дуже корисною опцією для автомобілістів: вони показують всілякі пробки на маршруті прямування і ДТП, що сталися на дорозі. Це допомагає правильно оцінювати ситуацію на дорозі і на льоту змінювати маршрут, якщо рух по обраній траєкторії утруднене або взагалі відсутня. Користувачі відзначають, що сервіс пробок працює непогано і адекватно показує всі можливі проблеми. Проте в той же час відзначають один дуже великий недолік: працює сервіс пробок виключно при підключенні до інтернету. В режимі оффлайн додатком просто нізвідки брати актуальну інформацію. Але зате можна бути точно впевненим, що затори і ДТП загрожувати не будуть.

  Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

  Відгуки про путівниках

  Навігація в Maps.Me, відгуки про яку ми розглядаємо, далеко не єдина опція програми. Є і вельми корисна штука для туристів - путівники. Юзери відзначають, що ці путівники відрізняються неймовірною точністю. У них є не тільки нанесені на карту точки розташування пам'яток і музеїв того чи іншого міста, але вони ще мають і докладну історичну довідку про найвідоміших артефактах. Звичайно, історичний опис є не скрізь. Наприклад, про Зимовому Палаці або Колізеї інформація надається вичерпна. А ось про який-небудь Курені в Розливі - немає нічого. Але це зрозуміло, адже всю інформацію неможливо помістити у звичайний мобільний додаток. Юзери відзначають лише один недолік путівників - їх обсяг досить великий, тому їх доводиться довго качати. Та й не факт, що вони помістяться на смартфон. Пам'яті може просто не вистачити.
  Maps.Me: відгуки користувачів, опис програми, особливості використання

  Відгуки про автономності

  Ймовірно, це самий важливий параметр. Як навігатор Maps.Me, відгуки про який розглядаємо в рамках цієї статті, впливає на автономність пристрою. У цьому питанні практично всі користувачі вказують на те, що додаток "їсть" батарейку досить жваво. За годину активного використання може полетіти велика частина заряду. І це при вимкненому інтернеті. Мабуть, розробники не до кінця оптимізували своє дітище. Так що при роботі з Maps.Me варто запастися зовнішнім акумулятором.

  Вердикт

  Додаток Maps.Me, відгуки про який ми тільки що розібрали, є відмінним варіантом для туристів і тих, хто дуже любить подорожувати. Воно володіє величезним набором самих затребуваних функцій і абсолютно безкоштовне. Воно вміє прокладати маршрути, відображати розташування користувача, показувати об'єкти інфраструктури, надавати інформацію про затори і ДТП, показувати найближчі визначні пам'ятки і давати історичну довідку про них за допомогою путівника. Недолік у програми поки тільки один: вона дуже сильно (і негативно) впливає на автономність гаджета. В іншому - цілком вдала програма від поважаних розробників.

  Висновок

  Отже, підіб'ємо підсумки. Додаток Maps.Me, відгуки про який ми розібрали, користується величезною популярністю серед користувачів. Також воно володіє значним набором опцій і абсолютно безкоштовно. Тим, хто любить подорожувати, безумовно потрібно встановити його на свій смартфон.

  Популярі новини
  Загрузка...