Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей

68 0 Новини високих технологій

У цій статті ми детально розберемо, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей жителям України. Дана операція допоможе врятуватися вам в той момент, коли вам терміново будуть потрібні гроші на балансі. Тим більше всі нижепредставленние способи дозволять здійснювати переказ протягом п'яти хвилин, а кошти, що витрачаються на це, будуть мінімальні, в одному із способів так і взагалі 0 гривень.

Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей

Переказ грошей за допомогою USSD-запиту

Щоб довго не просторікувати, давайте відразу перейдемо до того, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей. Перший на черзі спосіб передбачатиме відправлення USSD-запиту.


Отже, вам потрібно буде набрати наступну послідовність: *111*номер мобільного*сума переказу#. Просимо звернути увагу, що номер необхідно вводити в національному форматі, тобто починаючи з трійки. В іншому випадку операція виконана не буде. Це був перший спосіб, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей, але не останній.

Переказ грошей за допомогою сервісного меню

Якщо при спробі надсилання попереднього USSD-запиту у вас нічого не вийшло, то можете скористатися другим способом, про який зараз піде мова. На цей раз необхідно буде ввести *124#. Як тільки ви це зробите, на екрані мобільного з'явиться спливаюче вікно, подібне до того, яке з'являється при перевірці балансу. Вікно - це сервісне меню з низкою різноманітних операцій, які можна здійснити. Так як нам необхідно перевести гроші з одного балансу на інший, то вибираємо "Переказ балансу".
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
Щоб здійснити вибір опції, потрібно натиснути на кнопку "Відповісти" і в полі ввести номер, який відповідає даній функції. У тому випадку, якщо ви все зробили вірно, з'явиться поле для введення. У нього потрібно вписати номер телефону (починаючи з трійки) того абонента, якому ви хочете відправити гроші зі свого балансу.


Введіть номер і натисніть далі. Тепер вам потрібно буде вписати суму відправляються коштів. Як тільки ви все зробите, на ваш телефон прийде СМС-повідомлення, в якому буде звіт про виконану операції. Ось ми розглянули і другий спосіб, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей. Залишився ще один.

Переказ грошей за допомогою СМС-повідомлення

Давайте тепер поговоримо, як скинути гроші на "Лайф" з "Лайфу". Цей спосіб виявиться дуже простим для тих людей, які вміють користуватися СМС. Вам потрібно в поле для вводу номера вбити 124 а в поле для введення тексту повідомлення, ввести інформацію в такій формі: PEREVOD_номер телефону получателя_сумма перекладу. Замість знаків "_" потрібно буде поставити прогалини. Після того як СМС ви відішлете, через кілька секунд прийде повідомлення про виконання операції.