Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види

229 0 Новини високих технологій

Одним із гасел виробника деталей для авто TRW є досягнення максимальної продуктивності в усьому, за що людина береться. Згідно відгуками, гальмівні колодки TRW забезпечують максимальну продуктивність. Вони надійні і відрізняються високою якістю. Враховуючи численність відгуків, можна з упевненістю стверджувати, що гальмівні колодки TRW є лідером на ринку даного товару. Виробник дає гарантію того, що клієнт буде забезпечений найкращим сервісом: він при русі буде знаходитися в безпеці.

Про підвищеної ефективності Cotec

Згідно з відгуками про колодках TRW Cotec, вони допомагають досягти кращого результату, коли потрібна заміна гальмівних колодок. Ця розробка допомагає скоротити гальмівний шлях машини на відстань аж до семи метрів, якщо порівнювати з дією аналогічного продукту в перші кілька зупинок після заміни цієї деталі. Дана інновація служить засобом переваги TRW над конкурентами в даній ніші. У відгуках про колодках TRW Cotec вказується, що вони дійсно в період накочення перевершують продукцію інших фірм.


Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види
Технологія, що дозволяє домогтися такого результату, полягає в нанесенні спеціально розробленого покриття Cotec на дану деталь. Завдяки цьому підвищується безпека водія, який щойно виїхав з території сервісу. Згідно відгуками, комплекти дискових гальмівних колодок TRW Cotec-покриттям мають в 90 відсотках випадків.

Про Dtec

Крім даної розробки виробник випустив Dtec. Це колодки з кераміки, виконані з урахуванням найсуворіших вимог якості. У них знижений рівень пилоутворення. Завдяки цьому запиленість обода знижується на 45 %, що є досить значною величиною. У відгуках про дисках і колодках TRW даної серії клієнти відзначають, що колеса залишаються чистими з використанням даної лінійки.

Лідерство на ринку

По своїй суті виробник TRW є лідером серед постачальників деталей для авто. В ході виробництва забезпечується повний контроль над якістю продукції. Виробництво компанії на 100 відсотків власне. Крім цього фірма відрізняється унікальністю продукції – вона повністю бере на себе проектування всіх деталей гальмівних систем. Це головний принцип її діяльності.

Про передовому виробництві

На власному виробництві ідеально поєднуються компоненти деталей – від гуми аж до графіту. І у відгуках про колодках TRW вказується, що вони призначаються для самих різних умов. В ході виробництва враховується важливість фрикційного матеріалу.
Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види
При застосуванні технології скорчинга майбутні деталі нагріваються аж до 700 градусів. Завдяки цьому зменшується період приробляння, а також досягається вражаючий ефект дієвого гальмування з першого ж дня експлуатації деталей. В ході виробництва застосовуються автоматизовані преси, деталі створюються під високим тиском. В результаті в них зменшується пористість, а щільність стає вище. Все це призводить до більш комфортним умовам в процесі їзди, які у своїх відгуках про дискових гальмівних колодках TRW Cotec відзначають особи, які застосовують деталі цього виробника. Також дана технологія дозволяє знизити акустичний дискомфорт в процесі гальмування.

Про перевірках і випробуваннях

Кожну частину гальмівних колодок піддають кільком ретельним перевіркам. Особливу увагу приділяють міцності опорних пластин. Щоб запобігти утворенню іржі на них, використовується спеціально розроблене покриття. У підсумку готова продукція стає міцною і здатної протистояти достатньо високому діапазону температур.
Крім цього у відгуках про колодках TRW клієнти даної фірми відзначають, що сервіс її набагато ширше. У випадках коли виникає потреба в запасних деталях, вона пропонує продукцію, яка буде відповідати індивідуальним запитам клієнта. Вона виготовляється з урахуванням спеціальних знань її співробітників, багатого досвіду. Також підприємство надає всі потрібні для швидкого монтажу аксесуари.

Про турботу про довкілля

В ході виробництва колодок TRW застосовуються передові технології – так, скорчинг проводиться з нагріванням пластин замість використання відкритого полум'я. Це дозволяє в значній мірі заощадити енергію, зменшити обсяг викиду З 2 . Крім того, згідно з відгуками про гальмівних колодках TRW барабанного і дискового типу, вони відрізняються високою якістю, технологія виробництва їх ще і є досить толерантною по відношенню до навколишнього середовища. Підприємство ніколи не застосовує небезпечні компоненти – свинець, ртуть, кадмій, сурму, латунь або молібден.

Про TRW

У перелік продукції, яку випускає TRW, увійшла не одна тисяча деталей для підвіски, рульового управління, двигуна і гальм. Концерн включає 190 філій, які розташувалися в 24 державах. Дана компанія випускає 80 відсотків усіх деталей підвісок і гальмівних систем в машинах європейського і американського виробництва. Часті відгуки про колодках TRW Lucas – це одна з найбільш знаменитих гальмівних систем в Європі. Вся продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості. Вона проходить тести на кожному етапі виробництва. У пріоритеті фірми – безпека клієнтів. Політика компанії передбачає зміну амортизаторів лише у парі для того, щоб забезпечити рівномірний розподіл навантаження. Доцільність такого ходу була виявлена в ході випробувань, смоделировавших безліч ситуацій для кожного амортизатора. Результати показали, що парна заміна амортизаторів призводить до підвищення керованості машиною. Цей показник вкрай важливий при екстрених гальмуваннях.
Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види

Поради при виборі

Щоб дана деталь працювала без нарікань, потрібно враховувати деякі особливості вибору. Згідно з відгуками про гальмівних колодках TRW на "Соляріс", для ефективної роботи гальм потрібно дуже ретельно підбирати продукт.
Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види
Оригінальними колодками даної фірми деколи користуються професіонали. Однак вся справа в тому, що в країні є чимало аналогічних колодок, але з літерою «S» в артикулі. Їх демонструють як оригінальну продукцію, але, по суті, цей товар був проведений фірмами, розміщеними в Кореї та Китаї. Він виявився досить низької якості, і заводи були закриті. Всі залишки від цих партій були переміщені в Російську Федерацію. Щоб попит був вище, їх нерідко продають під маркою оригіналу. Згідно з відгуками про колодках TRW передніх і задніх, якість даної продукції з літерою «S» і без неї радикально відрізняється. З цієї причини вибирати товар потрібно з особливою уважністю. Оригінальний виробник робить все можливе для того, щоб позбутися від додаткового шуму при гальмуванні, він випускає додаткові прокладки, виставляються у колодки. Завдяки цьому відсутні шуми і свист у процесі гальмування. Той же товар китайського виробництва вкрай негативно впливає на стан гальмівного диска.

Про турботу

Компанія TRW ретельно стежить за тим, щоб її продукція володіла великими конкурентними перевагами. З постійним поліпшенням якості і розширенням асортименту колодок, дисків і інших деталей забезпечується комфорт при їзді для кожного користувача. Регулярно вводяться ноу-хау для того, щоб робота даної деталі була вельми гідною і вражаючою. З цієї причини має сенс вибирати для автомобіля новітні системи, в яких число нововведень з урахуванням досвіду використання гальмівних колодок від TRW максимально велике. Найбільш сучасний продукт ще ніколи не був таким ефективним. В кожному компоненті простежується ідея безпеки і надійності системи. Крім цього вся продукція розробляється максимально індивідуально. Враховуються особливості кожного виду транспортних засобів при створенні гальмівних колодок для них. Так, якщо мова йде про позашляхових мотоциклах, пріоритетним напрямком тут буде забезпечення деталей механічною міцністю і тривалим терміном служби. Але якщо це максі-скутер, то вимоги тут будуть вже іншими.

Про металокерамічних колодках Lucas

Однієї з різновидів колодок TRW є металокерамічні колодки TRW-Lucas. У них передбачена максимальна міцність матеріалів. Завдяки дотриманню цього умови гальмування транспортного засобу стає найбільш ефективним. Виробник застосував точно вивірену суміш металевих порошків для їх створення. В ході виробництва вона спікається, формуючи пелети. Далі їх приєднують до опорної пластині. Асортимент продукції даного виду досить широкий.
Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види

Про NRS

NRS є новим рівнем безпеки для колодок Hyper Carbon. Раніше для виробництва даного типу деталей у всьому світі застосовували азбест. Завдяки цьому вони були міцними, а зчеплення їх з опорними пластинами залишалося високим. На даний момент суміш каучуку і смоли, армуючого волокна і металу дозволяє виготовити колодки набагато більш високої якості. У світі було введено заборону на застосування у виробництві азбесту. Так як компанія TRW виявила той факт, що при довгій експлуатації, а також при високій температурі клей може стати крихким, а в опорну пластину може проникнути волога, яка потім призведе до корозії металу, вона прийняла рішення відмовитися від застосування клейового компонента. Вона розробила і запатентувала технологію NRS. Завдяки цьому з'єднання колодок з опорними пластинами стало як ніколи надійним. На сталеві каркаси при виробництві встановлюються гачки. При наявності високого тиску колодка з'єднується зі спеціальним профілем без клеїть елемента. Завдяки цьому навіть при екстремальних умовах, включаючи гоночний спорт, втрата матеріалу колодок виключена.
Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види

Негативні відгуки

Потрібно відзначити той факт, що більшість негативних відгуків про колодках даної фірми пов'язано з придбанням партії, яка містить в назві літери. Це продукція китайського виробництва, низька якість якої офіційно визнано. Такий продукт більше не випускається. Якщо клієнт придбав гальмівні колодки даної партії, з великим ступенем ймовірності зовсім скоро він буде скаржитися на наявність скрипів і шумів при гальмуванні автомобіля. Замість придбання гальмівних колодок даного ряду має сенс придбати більш дешеву, але оригінальну продукцію інших фірм. Це у випадку, якщо ці колодки TRW немає можливості дозволити собі на поточний момент. Важливо відзначити, що продукція китайського виробництва зазвичай подається в якості оригінального продукту, а тому багато розповідають про досить високою ціною за колодки при поганій якості. Вже через два тижні експлуатації вони можуть почати шуміти, скрипіти. Крім цього вони починають перегрівати диски. Серед недоліків даної системи клієнти відзначають той факт, що навряд чи вона годиться для транспортних засобів спортивного класу. Вся справа в тому, що вона надто швидко перегрівається.

Позитивні відгуки

З позитивних сторін водії, які встановили на свій транспортний засіб оригінальні гальмівні колодки TRW, відзначають комфорт при експлуатації даної деталі найбільшого в світі виробника. Так, оригінальні колодки при гальмуванні за умови грамотної експлуатації ніколи не скриплять. Биття тут нульове. Після того як автомобіль побував на автомийці, має сенс зайнятися сушінням гальмівної системи. Водії у відгуках вказують, що гальмівні колодки TRW будуть прекрасним вибором для любителів жвавою міської їзди. За умови активного стилю їзди їх, як правило, вистачає на рік при пробігу 30000 кілометрів. До кінця терміну експлуатації вони можуть почати видавати звуки. Це буде яскравим свідченням від того, що прийшла пора їх замінити.
Гальмівні колодки TRW - відгуки, характеристики, виробник і види
Згідно думку користувачів, при установці гальмівних колодок варто уникати екстреного гальмування в перші 200 кілометрів після покидання меж сервісу. Мають місце випадки, коли, не давши колодок прикататься, автовласники забезпечували гальмівним дискам підвищений знос. Колодки досить швидко перегріваються, якщо не дати їм часу на обкатку. В той же час вони прекрасно розуміють поверхню. Багато повідомляють, що вибір на користь даного виробника здійснили на основі наявних даних про те, що колись ця фірма називалася Lucas, а потім її перекупила TRW. Дане підприємство володіло досить позитивною репутацією. Згідно з відгуками про колодках TRW вони демонструють досить непогані якості – гальмування з ними достатню впевнене, його легко спрогнозувати. Деталь не видає зайвих шумів, скрипу як у мокрому, так і в сухому вигляді. Між тим це часта скарга від клієнтів, що використовують колодки інших виробників. Дана деталь демонструє неагресивна вплив на гальмівний диск. Вона не залишає помітного сліду вироблення на дисках. У той же час потрібно враховувати, що багато в чому це залежить від того, наскільки інтенсивно буде користуватися гальмами сам водій. На більш старих моделях, як у своїх відгуках про колодках TRW на "Соляріс" відзначають споживачі, в перші рази після заміни даної деталі гальма будуть досить слабкими. Важливо додати, що серед достоїнств гальмівних колодок TRW користувачі перераховують і доступність цієї продукції за ціною. У відгуках про колодках TRW відзначається той факт, що дана продукція просто ідеальна по співвідношенню якості і вартості. Цим пояснюється популярність продукції фірми TRW, яка перетворилася на справжнього лідера на ринку деталей до транспортних засобів.

Популярі новини
Загрузка...