Диктофони Olympus: інструкція по експлуатації, відгуки

244 0 Новини високих технологій

Диктофони Olympus завоювали визнання і довіру серед великої кількості споживачів у всьому світі. Вироби цієї компанії давно диктують моду на європейському ринку записуючих пристрій. Конструкторські зусилля дозволили Olympus здобути перемогу в конкурентній боротьбі і завоювати лідируючі позиції на ринку.

Загальна інформація

У повсякденному житті багато людей користуються записуючими пристроями. Інтерв'юери і журналісти часто записують на диктофон розмови, а студенти здійснюють запис лекцій. Широкою популярністю диктофони користуються і у водіїв, які записують спілкування з інспекторами ДАІ. Саме тому, диктофони краще завжди тримати під рукою.
Диктофони Olympus: інструкція по експлуатації, відгуки
Багато людей не розуміють сенс покупки окремого гаджета, функція якого полягає виключно в запису голосу. Однак, скориставшись лише раз якісним записуючим пристроєм, можна зрозуміти всі переваги диктофона. Гаджет видає чистий звук, тому порівнювати його з іншими пристроями просто некоректно.

Асортимент

Компанія розробила широку лінійку різних моделей - від самих невибагливих до вишуканих і сучасних виробів. Диктофони Olympus можна класифікувати за типом запису на наступні види:


 • микрокассетные;
 • цифрові;
 • У мікрокасетних диктофонах проводиться запис на микрокассету. Цифровий диктофон Olympus здійснює запис на змінну карту пам'яті. Кожен з представлених видів володіє своїми особливостями і перевагами.

  Специфіка виробів

  Микрокассетные моделі дозволяють повторно замінити записуючий пристрій на нове. За допомогою цифрового диктофона можна швидко перенести інформацію на комп'ютер. На російському ринку представлені диктофони Olympus наступних серій: DP, VN, WS, DS, DM і LS. Прямими аналогами касетних диктофонів є моделі DP. Відмітною особливістю диктофонів серії WS є спрощене підключення до комп'ютера. Для професійного використання краще вибрати моделі з серії DS. Пристрої LS орієнтовані на запис музичних композицій.

  Диктофони Olympus: інструкція по експлуатації, відгуки
  Диктофони серії DM відносяться до категорії бізнес-класу. Найдемократичнішою серією є VN, пристрої якою користуються широким попитом серед покупців. Наприклад, диктофон Olympus VN 731PC ідеально підходить для регулярного використання. Це своєрідна робоча конячка, яка не здивують дизайном і різноманіттям функцій, однак володіють більшим об'ємом внутрішньої пам'яті. Пристрої з серії WS являють собою диктофони-флешки, які зручно підключати до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Вироби відрізняються за форматом і якістю записуваної інформації.

  Інструкція з експлуатації диктофон Olympus

  Відразу ж після включення пристрій здійснює запис. Користувачу буде потрібно налаштувати час при першому включенні диктофона. Для того щоб почати запис, достатньо натиснути на кнопку Rec. З допомогою кнопки Stop можна зупинити запис, а потім відновити її. Якщо користувач протягом кількох хвилин не подає команди, пристрій переходить в режим очікування. Іншими словами, диктофон автоматично відключається. На дисплеї відображаються основні параметри. Користувач може сортувати записи по папках. Також на екрані відображається? в якому стані знаходиться пристрій: режим очікування або запису. На дисплеї можна подивитися час, що залишився до кінця твору. Бічні кнопки дозволяють перегортати список файлів. Однак користувач не може вручну ввести назва того чи іншого файлу. Сортування записів здійснюється по тривалості і датою створення.
  Диктофони Olympus: інструкція по експлуатації, відгуки
  За допомогою USB-кабелю можна підключити гаджет до комп'ютера і знайти потрібний файл. Для підключення не потрібно встановлювати додаткові драйвери на ПК. Деякі люди використовують диктофон в якості плеєра, однак виробник попереджає, пристрій краще застосовувати за цільовим призначенням. Це пов'язано з тим, що робота з високою частотою дискретизації може призвести до складнощів у нормальній експлуатації пристрою. Диктофон чудово справляється з відтворенням файлів в уповільненому або прискореному режимах. Тому користувач може уважно прослухати важливі шматки і прокрутити непотрібні фрагменти. Якщо записаний файл необхідно видалити, досить натиснути на кнопку Erase. Видалення запису відбудеться тільки після подвійного натискання і підтвердження маніпуляції. Для того, щоб користувач міг переходити між папками, необхідно натиснути на кнопку Folder/Index. У розділі LCD/Sound можна перемкнути мову і країну. Також користувач може встановити чутливість мікрофона, низькочастотний фільтр, рівень якості, голосову активацію і т. д.

  Відгуки користувачів

  Думка покупців дозволить сформувати об'єктивну думку про диктофони Olympus. Багато відгуки повідомляють про те, що пристрої володіють відмінною якістю запису, а також є дуже компактними. Користувач може у будь-який час збільшити обсяг пам'яті пристрою. Студенти повідомляють про те, що на диктофон зручно записувати лекцію, причому пристрій відмінно записує мова навіть на останніх партах. В якості одного з достоїнств диктофонів Olympus можна виділити розумне енергоспоживання і зручне підключення до комп'ютера. Багато використовують пристрої даної марки у професійній діяльності для запису інтерв'ю. Користувачі відзначають чистий звук запису, володіє низьким і високим діапазоном.
  Диктофони Olympus: інструкція по експлуатації, відгуки
  Серед недоліків користувачі відзначають некоректні дані індикатора заряду батареї. Також диктофон ловить перешкоди, що виникають від телефонних дзвінків. Відгуки користувачів містять інформацію про те, що мікрофони записують всі шурхоту, дотику і інші сторонні звуки. Багато хто стверджує, що диктофон неможливо використовувати для прослуховування музичних композицій.

  Підводимо підсумки

  Olympus є кращим виробником диктофонів, який існує на сьогоднішній день. Модельний ряд виробів включає як бюджетні моделі, так і професійні диктофони, які журналісти можуть використовувати в своїй діяльності. Демонструють якісну роботу, оскільки мова у записі можна зрозуміти навіть при прослуховуванні на мінімальній гучності. Вироби відрізняються невеликим енергоспоживанням.
  Диктофони Olympus: інструкція по експлуатації, відгуки
  При прослуховуванні в навушниках диктофон може функціонувати протягом 68 годин. В режимі запису пристрій може працювати протягом 72 годин. Диктофони Olympus відгуки отримують в основному позитивні, оскільки багато користувачі по достоїнству оцінили високу якість записуючих пристроїв.

  Популярі новини
  Загрузка...