"Джип Ренегат": геть від традицій

163 0 Новини високих технологій

Американська фірма Jeep довгий час залишалася оплотом традицій у позашляховому сегменті. Гордий своєю історією виробник пізніше всіх прямих конкурентів зрозумів, що епоха брутальних джипів пройшла і настав час кросоверів і електроніки. Зрозуміло, надійність і сталість теж високо котируються, але тепер на додачу до них покупець, купуючи навіть самий брутальний позашляховик, просить ще і комфорту разом з пристойним поведінкою на асфальті. Першою ластівкою, яка ознаменувала розуміння фірмою цієї тенденції став "Джип-Ліберті", він же "Черокі" 2002 року з його дизайном, що запам'ятовується і незалежною підвіскою. Незважаючи на певну критику, покупці прийняли цю модель досить прихильно, що і визначило вектор розвитку марки. І в 2015 році фірмою Jeep був випущений автомобіль, покликаний випробувати нерви фанатів на міцність, - "Джип-Ренегат".


Цей автомобіль дійсно виглядає відщепенцем від класичних традицій марки. Але він і розрахований на іншу публіку, не на досвідчених джиперів, а на звичайну різношерсту аудиторію користувачів кросоверів. На тих, кому захотілося трохи виділитися серед армії власників типових корейських моделей.

"Джип Ренегат": геть від традицій

Історія створення

"Джип-Ренегат" був покликаний вирішити відразу кілька завдань. Машина повинна була нарешті раз і назавжди окреслити присутність Jeep на європейському ринку як серйозного гравця, а не марки для невеликої категорії людей. "Джип-Ренегат" повинен був охопити нові, не звиклі до позашляховикам категорії покупців. І, нарешті, він став серйозною віхою в співробітництво "Крайслера" і "Фіата". Автомобіль позиціонується, як американець, але базується на європейській платформі компактвена Fiat 500L. При цьому гальма, система кондиціонування і велика частина електроніки схожі з такими у більш старших "Джипів". А проводиться "Джип-Ренегат" в Італії.

Зовнішність

Це одна з головних відмінних особливостей машини. Відступник не схожий на інші "Джипи", ні на побратимів по класу. Виділитися в потоці він дійсно дозволить. Характерно, що, розуміючи відсутність значності у невеликого кросовера, інженери Jeep вирішили надати йому значності шляхом максимальної експлуатації ностальгічних почуттів на самому першому Jeep. Наприклад, величезні прорізи радіаторної решітки насправді є суто дизайнерськими, сам радіатор знаходиться багато нижче. На задніх ліхтарях присутній малюнок у формі букви X, выштампованный на каністрі, яку возили на кормі армійські "Віліси".
"Джип Ренегат": геть від традицій
Перед переднім пасажиром знаходиться значна ручка-поручень. А розкидані по всьому салону штамповані на пластику силуети "віліса". Все це створює певний шарм і разом з тим викликає легку усмішку. Але, безперечно, допомагає виділитися на тлі конкурентів

Масово-габаритні характеристики

Розміри "Джип-Ренегат" має досить скромні, цілком собі підходящі для вузьких європейських вуличок. Довжина становить 4255 мм при колісній базі в 2570 мм, ширина 1805 мм, висота -1667 мм. Важить кросовер 1470 кг Кліренс залежно від версії (у дорогих позашляхових версій спеціальні округлені внизу бампери) коливається від 204 до 224 мм.

Технічні характеристики

"Джип Ренегат": геть від традицій
"Джип-Ренегат" володіє надзвичайно широкою гамою моторів. Це пов'язано з вимогливістю європейських покупців і можливостями використання двигунів "Фіат". У лінійці присутня чотири бензинових двигуна, представлені, як "атмосферники", так і "турбо", об'ємом від 14 до 24 літра і потужністю від 110 до 185 "конячок". Також пропонуються дизелі об'ємом 16 і 2 літри, потужністю від 120 до 170 л. с. На вибір пропонується 4 коробки передач, 5 або 6-ступінчаста "механіка", 6-ступінчастий"робот" і 9-ступінчастий "автомат".

Комплектації

"Джип Ренегат": геть від традицій
"Джип-Ренегат" пропонує 4 основні комплектації.
 • Базова комплектація Sport включає досить скромний пластиковий салон і передній привід. За повний привід вже необхідно доплачувати. При цьому машина вже обладнана передніми і бічними подушками безпеки, антиблокувальною системою гальм і системою стабілізації. є кондиціонер, центральний замок та електропривод стеклопод'емников і дзеркал. Досить традиційний набір для європейського молодіжного автомобіля.
 • У комплектації Longitude з'являються круїз-контроль і підігрів сидінь. наявні легкосплавні диски опціонально доступні клімат-контроль, люк в даху.
 • Наступна комплектація Limited відрізняється базовим клімат-контролем, парктроніком і навігатором. Наявна така позашляхова опція, як блокування заднього диференціала. Опціонально вже можливі шкіряний салон, якісна аудіосистема і біксенон.
 • Цікаво, що топова комплектація Trailhawk має не спортивний, як у більшості кросоверів, а позашляховий відтінок. Все-таки це Jeep. Тому головними бонусами топової комплектації є особливі позашляхові бампери, система допомоги при спуску і наявність понижувальної передачі, вбудованої в 9-ступінчастий "автомат" замість першої (в звичайних умовах машина рушає на другій передачі).
 • Відгуки власників

  Відгуки про "Джипі-Ренегате" досить суперечливі в залежності від вимог власників. Більшість відзначають хорошу у своєму класі геометричну прохідність і цікавий дизайн. Керованість і витрата палива зазвичай теж не викликають претензій. Разом з тим, машина відрізняється не високою якістю збірки і досить бідним салоном, що особливо помітно на тлі більш дешевих корейських конкурентів. Надійність комплектуючих машини досить посередня. У цілому створюється враження, що багато чого залежить від випадку, комусь дістається абсолютно безпроблемний "Ренегат", а хтось періодично мучиться в автосервісах.
  "Джип Ренегат": геть від традицій
  В цілому "Ренегат" вийшов цікавою машиною, яка все-таки привніс в клас компактних кросоверів дух справжніх Jeep. Правда, коштувати цей автомобіль міг і поменше. Але, з іншого боку, бренд зобов'язує

  Популярі новини
  Загрузка...