Програми для відеозв'язку: огляд кращих

362 0 Новини високих технологій

Здавалося б, вибрати програму для відеозв'язку через інтернет – не проблема. Але як тільки справа торкнеться якогось додаткового функціоналу зразок запису розмови, стрімінг або додавання десятка співрозмовників в конференцію, то починаються проблеми, так само як і пошук відповідає таким запитам софту. Програм на ПК для відеозв'язку у Мережі чимало, і всі вони по-своєму привабливі, обіцяють користувачеві широкий функціонал, стабільну роботу і безліч додаткових фішок. Але в добрій половині подібних утиліт допоміжні, а іноді навіть і ключові можливості реалізовані, що називається, для галочки. Так що вибрати гідну програму відеозв'язку для комп'ютера або смартфона досить складно.


Вибір ускладнюється ще й тим, що догодити кожному користувачеві, а особливо просунутому, дуже складно. Одна програма для відеозв'язку володіє, наприклад, відмінно реалізованої функцією стрімінг на «Ютубі», але жахливо показала себе в демонстрації екрана. Маститі розробники вважають за краще концентруватися на більш універсальних продуктах, які можуть практично все. У той час як інші приділяють час саме спеціалізованого софту, призначеному для виконання якихось конкретних завдань. Ми ж спробуємо розібратися в цьому питанні і позначимо кращі програми для відеозв'язку, які відзначилися своєю якісної складової, ефективною роботою і великою кількістю позитивних відгуків від користувачів. Весь цей софт можна скачати на офіційних ресурсах розробників, там же, як правило, знаходяться інструкції, мануали і інша навчальна інформація. Так що проблем з тестуванням бути не повинно.


«Скайп»

Сьогодні «Скайп» – це одна з найпопулярніших програм для відеозв'язку. Її популярність багато в чому обумовлена тим, що вона стала одним з перших видеомессенджеров для ПК і є практично синонімом такого виду зв'язку.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Продукт поширюється абсолютно безкоштовно і для роботи зовсім не обов'язково знайомитися з інструкцією, тому що інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий. З ним розбереться навіть новачок у цій справі. До того ж, програма для відеозв'язку отримала толкового майстра-помічника, який проведе вас по всіх злачних місцях утиліти. Але тут потрібно уточнити, що безкоштовними є тільки дзвінки на комп'ютер або мобільний пристрій, де вже встановлено «Скайп». Віднедавна за групові відеоконференції також не беруть грошей. Щоправда, з деякими обмеженнями: не більш десяти годин у день і 100 годин на місяць. Також варто зауважити, що «Скайп» кишить рекламою, відключити яку можна, купивши платну підписку.

Особливості видеомессенджера

В останніх версіях програми для відеозв'язку реалізована підтримка високого дозволу в розверстці – 1280 на 720. Користувачі у своїх відгуках не раз дорікали «Скайп» в «мильній» картинці, і розробник нарешті до них прислухався, зробивши потрібні правки. Природно, що для такого дозволу знадобиться і відповідне обладнання, що підтримує HD-розверстку.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Запис голосу або відео можлива, але тільки після встановлення певних плагінів. Розробники офіційно схвалили сторонні підключаються продукти Amolto Call Recorder, CallTrunk і «Памелу». Так що проблем із записом вмісту, як правило, не виникає. Також радують і системні вимоги «Скайпу». Для коректної роботи програми досить простого двоядерного процесора, 2 Гб оперативної пам'яті і інтернет-каналу на швидкості від 512 Кбіт/с.

Viber

Продукт отримав шалену популярність за останні кілька років. Додаток може бути не так затребуване серед користувачів ПК, але добра половина власників мобільних гаджетів вважає «Вибер» кращою програмою відеозв'язку для Android. Взагалі, більша половина тих, хто сидить за екраном монітора, встановлює цей продукт тільки лише для того, щоб подзвонити друзям і знайомим на смартфони і планшети.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Також ця програма відеозв'язку для телефону відмінно показав себе як простий месенджер. За допомогою неї можна відправляти не тільки стандартні повідомлення, але і картинки, відео та інший контент, який не можна надіслати звичайними СМС-ками.

Відмінні риси продукту

Що стосується відеоконференцій, то тут подібний функціонал не передбачено в принципі. Сам інтерфейс програми простий, розібратися з нею не складе особливої праці. Тим більше на офіційному сайті розробника є детальна інструкція як в текстовому, так і у відеоформаті.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Користувачі, особливо власники мобільних гаджетів, суцільно позитивно відгукуються про «Вибере» і його можливості. Звичайно, без всюдисущої реклами тут не обійшлося, але вона не така агресивна, як у тому ж «Скайпі», і не вискакує на кожному кроці.

Hangouts

Напевно хтось ще пам'ятає і, може бути, навіть до цих пір користується кострубатим і працює через раз месенджером Google Talk. Hangouts є його наступником і, як слід було очікувати, серйозною роботою над помилками.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Власники ПК можуть спокійно користуватися продуктом допомогою веб-інтерфейсу з встановленими плагінами. Користувачам «Хрому» така можливість надається відразу. Достатньо лише увійти в свій аккаунт «Гмэйл». Почати роботу можна прямо з поштового клієнта або з сервісу Google Plus. Продукт дозволяє організувати відеоконференцію не більше ніж на десять співрозмовників, вести якісь нотатки під час розмови, демонструвати екран, а також стримить на «Ютуб». Функцій у програми досить багато, так що по першій можна і заплутатися. Благо є толковий майстер-помічник, який позбавить від ознайомлення із значним мануалом, і проведе з основних інструментів в самі короткі терміни. Користувачі в основному позитивно відгукуються про це видеомессенджере, особливо ті, у кого основна пошта зареєстрована в сервісі «Гмэйл». Деякі проблеми зі зв'язком на ПК з мобільними платформами мають місце, але це лише рідкісний виняток, ніж правило. І виною тому, як правило, надлишок плагінів браузера на десктопі.

ooVoo

Програма, може бути, не так популярна, як вищеописані продукти, але виною тому ніяк не її функціонал і ефективність. Якщо порівнювати даний софт зі «Скайпом», то тут ми бачимо практично близнюка, ні в чому не поступається розкрученому продукту.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Програма пропонує користувачеві організацію тлумачного відеочату на 12 персон і голосові дзвінки на трьох осіб. Також варто відзначити наявність вбудованої функції запису телефонних розмов або відеоряду. Продукт дуже непогано показав себе і на мобільних пристроях. Одна тільки можливість перемикатися між співрозмовниками чого вартий. Не підкачав і якість картинки. Повноцінне HD-дозвіл на виході радує око і дозволяє як слід розглянути деталі, що особливо важливо для тих, хто частенько використовує демонстрацію екрану.

Особливості програми

Як такі обмеження для пересічних споживачів непомітні, але просунутим користувачам можна від них позбутися за допомогою платної підписки. Продукт у чому хороший і навіть за деякими показниками перевершує свого старшого побратима «Скайп», але розробник занадто мало уваги приділяє розкручування проекту, тому деякі користувачі так і зовсім навіть не чули про ooVoo. Споживачі суцільно позитивно відгукуються про цю програму. Вона багато в чому хороша і володіє завидною функціоналом. До того ж як такий поріг входження тут практично відсутня: інтерфейс дуже простий і зрозумілий, з нею розбереться будь. Та й інструкцій, причому грамотних, на офіційному сайті розробника вистачає. Так що проблем з освоєнням бути не повинно.

ICQ

Стара добра «Аська» все ще в ходу і не поступається свої позиції новачкам. За останні кілька років у програми змінилося кілька господарів, а останні буквально дали нове життя проекту. Оновився движок, в результаті чого була реалізована повноцінна підтримка як голосовий, так і відеозв'язку, яка раніше була швидше для галочки.
Програми для відеозв'язку: огляд кращих
Інтерфейс програми помітно спростився, добра половина інструментом знаходиться, так би мовити, в інтуїтивно зрозумілій зоні. Так що поріг входження впав практично до нульового рівня. Також варто зауважити, що відеоряд йде в дозволі 640 на 480 точок. Для звичайних відеодзвінків цього більш ніж достатньо, а ось для демонстрації екрану комп'ютери, на жаль, вже немає.

Відмінні риси програми

Тим не менш, невимогливість до системних ресурсів, безкоштовна ліцензія розповсюдження і відсутність агресивної реклами зробили його дуже популярним. До того ж, тут залишилася фірмова фішка минулих «Асьок» – іконки, смайлики, емодзі та інші прикрашення радують своєю різноманітністю та доступністю. Користувачі в основному позитивно відгукуються про це месенджері і якихось критичних недоліків не відзначають. «Аська» стала помітно гарніша, більш функціональна і стабільніше минулих поколінь, і нехай і поволі, але все ж набирає колишню популярність.

Популярі новини
Загрузка...