Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки

124 0 Новини високих технологій

Виріб «КАРКАМ QX2» являє собою вдосконалений зразок DOD F900LHD. Реєстратор орієнтований на ринок Росії і оснащений рядом додаткових можливостей у порівнянні з оригіналом. Детальніше про моделі ви дізнаєтеся з цього огляду.

Про реєстратора

Сучасні міста перевантажені автомобілями. В таких умовах ймовірність виникнення дорожньо-транспортної пригоди багаторазово зростає. У зв'язку з цим використання видеогаджетов стало таким же природним явищем, як умивання і чищення зубів вранці.
Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки

Короткий огляд

Водії використовують «КАРКАМ QX2» зважаючи на більшу (порівняно з DOD F900LHD) обсягу внутрішньої пам'яті (224 Мб), що дозволяє копіювати та редагувати файли. Гаджет поєднує в собі позитивні якості модельної лінії «КАРКАМ»: можливість збільшення зображення при перегляді, відключення звуку, захист файлів від видалення і перезапису.


Гідність моделі «КАРКАМ QX2» — високоякісний монітор 27", здатний обертатися в трьох площинах. А камера вільно повертається в бік водійського вікна для запису розмови з співробітником поліції або будь-яким, хто підійде до дверей.
Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки

Характеристики

Відеореєстратор «КАРКАМ QX2» користується попитом у автолюбителів, так як саме до цієї моделі приходять у пошуках оптимального співвідношення ціни та якості. Виріб володіє наступними характеристиками:
 • Камера 5 Мп, повертається на 180°, що забезпечує запис у таких дозволах, як: 1920 х 10801440 х 10801280 х 720848 х 480.
 • Монітор з діагоналлю 27".
 • Швидкість запису дорівнює 30 кадрів в секунду. За винятком 848 х 480 — в цьому дозволі 60 к/с.
 • Широкий об'єктив. Кут огляду дорівнює 120° по діагоналі і 82° при зйомці в розширення 1920 х 1080. Якщо ж з параметрами 1280 х 720 то кути в 140 і 100° відповідно.
 • Поворотний монітор в 25", здатний обертатися на 360°. Завдяки такому рішенню, є можливість перегляду файлів прямо на місці аварії.
 • Відеозапис циклічна. Передбачена налаштування тривалості запису від 1 до 45 хвилин. При відсутність вільного місця на карті пам'яті стираються старі матеріали. Дозволяє не стежити за об'ємом вільного місця, а повністю довірити гаджету цю роботу.
 • Карта пам'яті на 32 Гб вміщує до 9 годин відеоматеріалу.
 • В меню є опція, що регулює можливість автовключення та вимикання пристрою при подачі і (відповідно) відключенні живлення.
 • При запису відео накладається штамп дати та часу в рядку субтитрів. Корисно для відновлення деталей дорожньо-транспортної пригоди та розгляду матеріалів у суді.
 • Конструкція відеореєстратора дозволяє встановлювати його в перевернутому положенні. Таке рішення робить пристрій менш помітним, але при цьому кадри виходять не догори ногами.
 • Файли зберігаються у форматі MOV, відтворюваний медіапрогравачем.
 • Підключення до монітора або телевізора здійснюється при допомоги AV та HDMI-виходів.
 • В реєстраторі є детектор руху в кадрі. Завдяки опції, можливий старт запису після фіксації пересувань перед об'єктивом.
 • Акумулятор для виробу здатний забезпечити 15 години автономної роботи. Батарея не є рідкістю: формат Nokia 900 мАч.
  Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки
 • Особливості реєстратора

  Виріб «КАРКАМ QX2» реалізовано для російського ринку. Основні критерії, завдяки яким модель користується попитом:


 • Темний корпус, що робить пристрій непомітним (особливо в нічний час доби).
 • Внутрішня пам'ять до 224 Мб, призначена для запису роликів в 3 хв 44 сек в найбільшому дозволі. Аналогічні моделі не володіють такою великою пам'яттю. Наприклад, у DOD F900LHD вона становить від 8 до 14 Мб.
 • Захист файлів від перезапису. Натискання спеціальної кнопки активує захист поточного ролика і попереднього.
 • Вирізання. З будь-якого відео можна витягти потрібний фрагмент для збереження окремих роликом.
 • Копіювання. Зберігає матеріал в буфері обміну для створення резервної копії на карті пам'яті.
 • Нічний режим. Особлива налаштування для зйомки в темний час доби: не вловивши джерел світла в затемнених ділянках, фіксує гаджет світлішу картинку.
 • Цифрове збільшення. Малий екран гаджета обмежений у можливості перегляду невеликих деталей на зразок держ. номери авто. Функція дозволяє збільшити зображення, щоб роздивитися.
 • Відключення екрану — настроюється вручну опція, яка гасить дисплей через зазначений час. Зручно для енергозбереження і при водінні в нічний час.
 • Є можливість налаштування чутливості детектора руху в гаджеті. Використовується, наприклад, щоб виріб не реагувало на дрібні дії в кадрі.
 • Накладення інформації — опція, яка висвічує на екрані ім'я власника і держ. номер автомобіля.
 • Регулювання якості. Дозволяє зменшити розширення відео для збільшення кількості відзнятих матеріалів.
  Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки
 • Швидка прошивка

  Відеореєстратор має деякі проблеми з циклічною записом. Були помічені переривання в 1-3 секунди. Питання вирішується встановленням файлів, які завантажуються з офіційного сайту компанії.
  Перед інсталяцією потрібно повністю зарядити акумулятор для відеореєстратора, вимкнути режим економії батареї і функцію очікування. З набору буде потрібно флешка microSD, кардрідер, зарядний пристрій і разархивированный файл.
  Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки

  Процес установки

  Установка прошивки відеореєстратора відбувається за наступним алгоритмом:
 • витягнути карту microSD з гаджета;
 • вставити в кардрідер, відформатувати і перенести на неї файл;
 • повернути карту назад в реєстратор;
 • підключити зарядний пристрій;
 • включити виріб і дочекатися закінчення завантаження (приблизно 5 хвилин);
 • вимкнути і витягнути флешку.
 • Процес завершено. Залишається тільки включити, зайнятися калібруванням екрану, виставити колишні налаштування і обов'язково видалити файл прошивки перед використанням флеш-карти у гаджеті.

  Позитивні відгуки

  Покупці відзначають, що прилад настільки хороший, що його можна використовувати в якості повноцінної відеокамери. Зокрема, згідно з коментарями, клієнтам подобається висока якість зйомки (навіть номери читаються), добре працюючий механізм повороту на випадок спілкування з інспектором поліції, дружній інтерфейс, інтуїтивно зрозуміле меню. Запис відбувається без розривів, файли можна захистити від стирання. Автомобілісти, які знаходяться за кермом переважно в темний час доби, акцентували увагу на якісному зображенні в нічному режимі, зручному екрані і надійному кріпленні пристрою. Зазначається, що вона не трясеться при їзді.
  Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки

  Негативні відгуки

  Покупці відзначають, що в цілому лінійка моделей характеризується якістю і надійністю. Однак еталоном є не «КАРКАМ QX2», а Q2. Найчастіше зустрічаються відгуки про те, що попадаються браковані моделі і не завжди вдається їх замінити.

  Ряд покупців відзначили, що перше негативне враження виникло через швидко вийшов з ладу кронштейна: кріплення не так надійно, як заявлено. До того ж виріб виходить з ладу або зависає через два роки використання. Слід зазначити, що проблема дуже серйозна, адже зависання зображення можна розпізнати тільки пильним спостереженням за екраном гаджета, що неприйнятно, оскільки водієві потрібно дивитися за дорогою. Швидко сідає акумулятор для відеореєстратора. Автолюбителі відзначають, що таке поводження моделі призводить до негативу, адже зависання заважають запису важливих деталей дорожньо-транспортної пригоди. Крім того, клієнти висловлюють невдоволення зовнішнім дизайном вироби: кнопка розташована в дуже незручному місці. Це викликає труднощі при первинній експлуатації виробу. Досвідченому користувачеві не складе труднощів знайти клавішу, а ось новачкові доведеться постаратися, якщо раптом гаджет завис.
  Покупці обурюються і з-за відсутності необхідної підтримки клієнтів. Наприклад, ряд відгуків свідчать, що відмовляють водіям у заміні пристроїв після виходу їх з ладу.
  Автомобільний відеореєстратор "КАРКАМ QX2": огляд, характеристики, функції та відгуки

  Вердикт

  Резюмуючи, варто сказати, що «КАРКАМ QX2» не є якимось ноу-хау вітчизняного ринку відеореєстраторів. До купівлі автомобілісти схиляються, грунтуючись на відгуках і оглядах про роботу вироби, особистих фінансах і перевагах. В цілому лінійка «КАРКАМ» користується непоганим попитом, а споживачі, які зіткнулися з ситуаціями зависання відеозапису в момент виникнення дорожньо-транспортної пригоди, відмовляються від QX2 і вибирають гаджети надійніше. Часто вибір падає на варіанти з вбудованим датчиком аварії (з G-сенсором або електронним акселерометром), який автоматично запускає запис в момент зростання навантаження на автомобіль і поміщає файл в окремий стек пам'яті з захистом від перезапису. Приклад — «КАРКАМ М1». По ціні виходить дорожче QX2 орієнтовно в два рази, але свої гроші виправдовує повністю. Тому слід визначитися з функціями, які вимагаються від відеореєстратора, вирішити, яку суму зручно витратити, а вже потім зробити вибір пристрою, який прослужить довго і стане надійним помічником.

  Популярі новини
  Загрузка...