Що робити, якщо реєстратор не бачить карту пам'яті?

74 0 Новини високих технологій

XXI століття — епоха цифрових технологій і загального відеоспостереження. Найчастіше зйомка відбувається під лобового скла проїжджаючого повз автомобіля. Іноді буває, що відеореєстратор не бачить карту пам'яті. Про те, як бути в такій ситуації, піде мова в статті.

Що робити, якщо реєстратор не бачить карту пам'яті?

Про пристроях

Багатогодинні затори — відмітна риса великих міст. Пов'язано це з тим, що техніка сходить з конвеєрів все великими кількостями. Автомагістралі не встигають розростатися такими ж темпами. Тому збільшується ймовірність виникнення аварії. Водій, зацікавлений в тому, щоб винуватець не пішов безкарним (та й взагалі, щоб самому не опинитися крайнім) встановлює в машину гаджет, провідний безперервний запис усього, що відбувається.
Що робити, якщо реєстратор не бачить карту пам'яті?

Навіщо потрібна карта пам'яті

Ролики зберігаються у форматах AVI або MPG на microSD карту. Циклічна запис, старі ролики видаляються, їх місце заповнюють нові. Якщо є датчик удару, то на гаджет автоматично стартує запис. Результат поміщається в спеціальний стек, захищений від стирання. На зображення накладається графічний штамп дати і часу, завдяки чому можна з легкістю відновити деталі того, що відбувається.


На карті пам'яті зберігається інформація по відрізках часу до і після події. Все залежить від опцій. Тому, якщо реєстратор не бачить карту пам'яті, водій може втратити цінний матеріал, здатний відтворити деталі зіткнення. Це неприпустимо!

Чому відеореєстратор не бачить карту пам'яті

Відеореєстратор — річ надійна, але примхлива. Якщо використовується поганий джерело зберігання відомостей або невдалої установки флешки, виріб не розпізнає її. Крім того, якщо пошкоджено обладнання, немає ніяких гарантій коректного розпізнавання відомостей на MicroSD. Чому відеореєстратор не бачить карту пам'яті? Важливо при покупці гаджета відразу перевірити функціональність всіх комплектуючих щоб уникнути неприємних сюрпризів потім. Найбільш частими є:
 • не виявлений вчасно заводський шлюб;
 • шкідливе ПЗ на флешці (віруси або черв'яки);
 • некоректно вироблене форматування пристрої;
 • відмінності швидкості запису і класу зберігання файлів.
 • Найчастіше гаджети не бачать карту з-за невідповідності файлових систем, в яких вироблені спочатку форматування. Наприклад, на пристрої система FAT32 а на флешці exFAT. Отже, розпізнаний може бути тільки перший варіант при повному відповідно. Вирішення проблеми просте: повторне форматування файлової середовищі.


  Причиною некоректної роботи можуть бути також неякісні китайські зразки карт пам'яті, які взагалі мало де читаються. Такі microSD можуть зовсім працювати лише пару місяців, а іноді не розпізнаються і при першому використанні.
  Що робити, якщо реєстратор не бачить карту пам'яті?

  Вердикт

  У неуважних покупців і бажаючих продешевити можуть виникнути ситуації, коли відеореєстратор не бачить карту пам'яті. Що робити, щоб уникнути подібних ексцесів? Слід більш трепетно ставитися до вибору моделі. До пристрою завжди додається інструкція, де описані всі види і класи карт пам'яті, з якими виріб може взаємодіяти. Ґрунтуючись на інформації, можна підібрати відповідний носій. Слід звертати увагу і на прийняті механізми. Всі флешки діляться на класи, яким прийнятні різні значення швидкості завантаження і прийому файлів. Краще купувати не нижче 10 класу. Більшість гаджетів працює саме з таких. Деколи виникають збої, і відеореєстратор не бачить карту пам'яті. Якщо є підозри на віруси на знімному носії, краще підключити виріб до комп'ютера і провести повну діагностику систем. Антивірусна програма успішно виявить всі шкідливі файли і усуне безповоротно.

  Популярі новини
  Загрузка...