Квадрокоптер Syma X5C з камерою: інструкція

170 0 Новини високих технологій

Сучасні квадрокоптеры з камерами дозволяють зняти по-справжньому шикарні види. Однак, їх вартість досить висока, і далеко не кожен може дозволити собі таку дорогу «іграшку». Так і для новачків буде не найкращим рішенням відразу купувати дорогу модель. Саме для таких випадків підходящим вибором буде Syma X5C. Цей квадрокоптер, незважаючи на свою невелику вартість, дозволяє розібратися в азах управління, а також зняти свої перші відеоролики з висоти пташиного польоту. Для того щоб розібратися, чим примітна ця модель, варто ознайомитися з її офіційними характеристиками, а також відгуками користувачів.

Основні характеристики

Дана модель являє собою ультрабюджетное рішення для тих, хто хоче ознайомитися з можливостями квадрокоптеров і відчути себе в ролі оператора і пілота. Вона укомплектована простенької камерою, що дозволяє записувати відео низького дозволу. Цього буде цілком достатньо, щоб проводити тренувальні польоти.


В якості джерела енергії використовується акумулятор напругою 37 В і ємністю 500 маг. Його вистачає в середньому на 6-7 хвилин польоту, що є непоганим результатом для коптера даного класу. Його вага складає всього 108 грам в повній комплектації, тому рекомендується проводити польоти або в повний штиль, або при мінімальному вітрі. В іншому випадку, втримати його буде досить складно і є ризик втратити цю цікаву іграшку.
Квадрокоптер Syma X5C з камерою: інструкція
Основну тяглову силу квадрокоптера Syma X5C з камерою забезпечують чотири мотори колекторного типу, що є оптимальним варіантом, оскільки здатні стабільно працювати на високих оборотах. Для управління застосовується пульт, який необхідно встановити 4 батарейки типу АА. Він дозволяє задавати висоту і напрямок руху.


Завдяки вбудованому 6-осьового гіроскопа квадрокоптер здатний добре позиціонуватися в просторі, впевнено тримати напрямок, а також зависати на місці в безвітряну погоду. Для зйомки відео на Syma X5C застосовується камера з роздільною здатністю 03 мп. У результаті виходить відеофайл зі сторонами 640*480 пікселів. Для художньої зйомки цього, звичайно ж, недостатньо, однак в якості тренувального зразка даних показників цілком вистачить.
Квадрокоптер Syma X5C з камерою: інструкція

Заводська комплектація

Квадрокоптер, по суті, повністю готовий до використання з коробки, докупити потрібно лише батарейки для пульта. Сам безпілотник поставляється в частково розібраному стані — перед польотом потрібно встановити гвинти, захист, камеру і посадочні опори. В комплект, крім перерахованого вище, входить кабель для зарядки акумулятора, картрідер для підключення карт пам'яті до комп'ютера або ноутбука, комплект запасних гвинтів, викрутка і англомовна книжка з рекомендаціями для користувача. Інструкція російською до Syma X5C навряд чи знадобиться, оскільки розібратися з управлінням і складанням можна інтуїтивно, а також, скориставшись наведеними ілюстраціями.

Основні принципи експлуатації

Максимальна відстань, на якій може забезпечуватися впевнена передача сигналу, складає близько 50 метрів. Однак, навіть при умовах прямої видимості сигнал інколи може перериватися. Якщо це відбулося, рекомендується постаратися максимально близько підійти до коптеру, щоб перебувати строго під ним. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, шанс відновити зв'язок і не упустити безпілотник на землю досить високий. Так як його маса невелика, падіння не завжди призводять до пошкоджень, але краще зайвий раз не ризикувати.
Квадрокоптер Syma X5C з камерою: інструкція
На корпусі рекомендується вказати свій номер телефону, щоб випадковий втрати був шанс повернути собі іграшку. Втратити квадрокоптер Syma X5C можна, не встеживши за часом польоту і несподівано виявивши, що акумулятор розрядився. Тому, під час польоту не завадить заведений таймер, який сповістить про швидке розрядження акумулятора.

Корисні поради

Якщо було прийнято рішення політати при невеликому вітрі, то краще всього буде починати політ проти його напрямки. Таким чином, навіть якщо станеться обрив з'єднання або сяде акумулятор, квадрокоптер Syma X5C піднесе ближче до оператора, і знайти його буде набагато легше. Якщо на карті пам'яті відеокамери з'явилися нечитані файли, не варто відразу списувати це на несправність і видаляти їх. Швидше за все, це наслідок раптового відключення живлення, з-за чого файл просто не коректно завершений. Перевірка флешки за допомогою стандартної утиліти chkdsk допоможе відновити пошкоджений файл і переглянути його. Для того, щоб збільшити час польоту, рекомендується придбати акумулятор ємністю 750 мАч. Він має такі ж розміри, але трохи більшу вагу. Завдяки такій заміні вийде пролітати на одному заряді до 10 хвилин. Крім того, маючи з собою кілька заряджених акумуляторів, можна буде замінити їх прямо в полі, що дозволить за один вихід зробити кілька польотів.
Квадрокоптер Syma X5C з камерою: інструкція

Відгуки про моделі

Краще, ніж ті, хто вже випробував цей квадрокоптер в польових умовах, описати його не зможе ніхто. Саме тому варто звернути увагу на відгуки та інструкції до Syma X5C користувачів, які його змогли протестувати. Серед позитивних моментів вони відзначають наступні:
 • Висока міцність. За рахунок невеликої маси і міцного пластику квадрокоптер добре витримує зіткнення з перешкодами.
 • Стабільність і легкість управління. Высокооборотистые двигуна роблять його вельми "чуйним", і дозволяють без проблем міняти напрям руху.
 • Низька вартість. Враховуючи прийнятну ціну, безпілотник Syma X5C стає оптимальним варіантом для навчання. Навіть у разі поломки його можна буде легко відновити через доступності всіх деталей.
 • Серед мінусів найбільше виділяються наступні:
 • Різка втрата зв'язку. Іноді розрив з'єднання відбувається просто так, на порожньому місці. В результаті, найчастіше, коптер падає на землю. Іноді зв'язок обривається внаслідок розряду акумулятора.
 • Відсутність інструкції російською. Syma X5C є досить простим апаратом, але деяким новачкам все одно не вистачає роз'яснень.
 • Низька якість зображення. Камера встановлена найпростіша, тому очікувати якісної зйомки не варто. Вона знаходиться на рівні ультрабюджетних кнопкових телефонів.
 • Низька дальність польоту. У середньому, подолати рубіж у 50 метрів не рекомендується, оскільки це загрожує втратою квадрокоптера з уваги через невеликих розмірів, і подальшим розривом з'єднання.
 • Квадрокоптер Syma X5C з камерою: інструкція

  Висновок

  Розглянута модель є оптимальним варіантом для новачків, які хочуть розібратися в азах управління квадрокоптером. Вона володіє хорошим переліком плюсів, дозволяють з упевненістю управляти безпілотником. Завдяки невеликій вазі можна не боятися впустити квадрокоптер на землю в результаті невдалого маневру. У разі необхідності Syma X5C можна полагодити, використовуючи доступні деталі і набуваючи необхідний досвід на майбутнє, який стане в нагоді після покупки більш дорогої моделі.

  Популярі новини
  Загрузка...