Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки

264 0 Новини високих технологій

Сучасні автомобільні магнітоли вже давно отримали набагато більші можливості, ніж просте відтворення аудіотреків з популярних носіїв і прийом радіостанцій. Додаткові протоколи з'єднання з носимой технікою, такою як смартфони і планшети, розширюють їх можливості і дозволяють водіям не відволікатися під час руху. Але що буде, якщо спробувати поєднати магнітолу і планшет в одному пристрої? Вийде Mystery MDD-6270NV — аудиокомбайн, що володіє широким функціоналом і є незамінним підмогою як для водія, так і для його пасажирів.

Коротко про моделі

Виробник гаджета постарався створити пристрій, який зможе замінити великий набір різноманітної автомобільної техніки. За це довелося заплатити простором, адже вийшла магнітола займає цілих два стандартних DIN-роз'єму.


Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки
Відмінною особливістю є наявність великого сенсорного дисплея, з допомогою якого можна управляти основними функціями. Зважаючи на його наявності магнітола отримала можливість відтворювати відео з різних носіїв. На цьому розробники не зупинилися, додавши в Mystery MDD-6270NV повноцінний телевізійний тюнер, що дозволяє переглядати ефірні телеканали. З упевненістю можна сказати, що такий пристрій є цінною знахідкою для тих, хто змушений в силу професійної зайнятості тривалий час перебувати в машині, а можливо, і ночувати в ній при далеких поїздках.

Основні характеристики

Мабуть, головним параметром для магнітоли є якість і потужність звуку. За нього відповідає вбудований підсилювач, здатний видавати по 50 ватт потужності на 4 окремих динаміка. Вони, в свою чергу, повинні підключатися за стандартною квадрофонічної схемою, тобто попарно тилові і фронтальні.


Для відображення інформації застосовується 62-дюймовий кольоровий дисплей. На нього виводяться елементи меню у вигляді досить великих кнопок, що дозволяє без проблем користуватися не зовсім точним сенсором. Прошивка Mystery MDD-6270NV інтуїтивно зрозуміла, хоча деякі назви і переведені на російську мову не зовсім вірно. Більшість елементів керування зроблені у вигляді віртуальних кнопок, які відображаються дисплеєм, що дозволило винести на панель мінімум фізичних клавіш. Якщо налаштовувати магнітолу з допомогою сенсора незручно, можна скористатися пультом дистанційного комплектним управління.
Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки
З метою розширення функціональних можливостей в магнітолі передбачено кілька додаткових виходів. Так, до неї можна підключити до двох дисплеїв, змонтованих, наприклад, в підголівниках передніх сидінь для пасажирів, що розмістилися на задньому дивані. Це може бути корисно сім'ям з дітьми, які як раз за правилами повинні їздити на задньому сидінні. Ще одна корисна особливість — наявність роз'єми для підключення відеокамери. Її можна розташувати ззаду, тоді вона буде виконувати функцію дзеркала заднього виду. Це особливо корисно при русі заднім ходом, оскільки огляд в такому випадку значно краще, ніж через стандартне дзеркало.

Підтримувані формати і джерела звуку

Все ж це пристрій в першу чергу призначена для програвання музики в автомобілі, а тому важливою вимогою до нього є підтримка сучасних форматів. Так, автомагнітола Mystery MDD-6270NV здатна відтворювати музику і відео з різних типів носіїв. Наявний CD/DVD-привід можна використовувати для програвання записів з компакт-дисків.
Не забули виробники і про роз'єми для карт пам'яті, причому в магнітолу може бути встановлена як стандартна USB-флешка, так і картка стандарту microSD. Це дозволяє зібрати свою аудиоколлекцию в одному місці і не турбуватися про те, що в дорозі буде нічого слухати.
Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки
Радіоприймач стандартний, оснащений функцією автоматичного пошуку і запам'ятовування доступних радіостанцій. Прийом досить чистий, звук обробляється на програмному рівні, так що проблем з якістю звучання не спостерігається. Ну, і, нарешті, до магнітоли можна підключити абсолютно будь-який пристрій, що володіє лінійним звуковим виходом, за допомогою наявного AUX-роз'єму. Це дає можливість використовувати її в якості підсилювача для таких гаджетів, як смартфони, навігатори або ігрові консолі.

Навігація

У пристрої передбачена можливість додаткового завантаження карт. Вбудований GPS-модуль дозволяє зробити позиціонування на місцевості. Точність прокладається маршруту залежить від того, наскільки актуальні та якісні карти будуть завантажені в систему. Зберігати їх найзручніше на microSD-карті, оскільки вона не виступає за межі панелі і легко витягується для оновлення даних на ній.
Магнитола Mystery MDD-6270NV може не тільки вести згідно заданому маршруту, але і попереджати про перевищення швидкості і наявності камер і радарів, якщо на карту пам'яті завантажити відповідну базу даних. Своєї пам'яті аудіосистема не має.
Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки

Позитивні рецензії про моделі

Для того щоб переконатися в якості та зручності використання цієї магнітоли, слід ознайомитися з відгуками, залишеними простими водіями. У них відзначаються наступні позитивні сторони пристрою:
 • Прийнятна вартість. Ціна Mystery MDD-6270NV коливається в межах 11-12 тисяч рублів, що є непоганим показником для пристрою такого класу.
 • Висока швидкість роботи. При перемиканні між режимами не виникає затримок, інтерфейс працює плавно, що підвищує загальний комфорт від використання.
 • Багатозадачність. При запущеній навігації не виникає проблем з програванням музики з диска або карти пам'яті, а також прослуховуванням радіо.
 • Можливість підключення камери. У магнітолі Mystery 2-DIN MDD-6270NV передбачений автоматичний режим, при активації якого зображення з камери транслюється на дисплей при включенні задньої передачі. Для того щоб він працював коректно, необхідно підключити відповідний провід на датчик заднього ходу.
 • Хороша якість звуку. Виробник не поскупився на якісний підсилювач, що дозволяє добре розкривати частоти, а тонке налаштування еквалайзера дає можливість налаштувати систему під встановлені динаміки.
 • Як видно, у цій моделі є непоганий список позитивних сторін. Однак перед покупкою не завадить ознайомитися і з її недоліками.

  Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки

  Негативні сторони магнітоли

  Серед основних недоліків в першу чергу багато водії називають неможливість вибору налаштувань еквалайзера у всіх режимах, крім радіо. При цьому задана раніше налаштування продовжує працювати. Змінити цей параметр можна, повернувшись в режим радіоприймача або ж скориставшись йде в комплекті з Mystery MDD-6270NV пультом ДУ. Другий істотний недолік — це відсутність можливості бездротового підключення по Bluetooth. Не завжди водіям може бути зручно приєднувати свій смартфон за допомогою стандартного AUX-кабелю.
  Автомагнітола Mystery MDD-6270NV: опис, технічні характеристики та відгуки

  Висновок

  Ця модель може добре підійти для тих, хто хоче об'єднати декілька пристроїв в одному. Часто навігатор просто заважає, якщо розташувати його на присоску на лобовому склі. Як видно з огляду Mystery MDD-6270NV, в цьому випадку вбудована навігація може стати непоганою підмогою і допомогти позбавитися від зайвих предметів. Магнітола добре вписується в інтер'єр більшості автомобілів, а з її установкою не виникає проблем, так як вона максимально відповідає сучасним стандартам.

  Популярі новини
  Загрузка...