Номер 8800: підключити безкоштовну лінію для прийому дзвінків

57 0 Новини високих технологій

Власники великих і невеликих організацій все частіше замислюються над тим, як підвищити лояльність клієнта і збільшити кількість звернень від можливих партнерів. Одним із способів досягнення цих цілей може стати використання послуги «Номер 8800». Підключити безкоштовну для дзвонять в організацію людей лінію можна майже у кожного великого оператора стільникового зв'язку. Чим може бути вигідна дана послуга для компанії, які умови її використання? Про це і про те, як номер 8800 підключити, піде мова в даній статті.


Номер 8800: підключити безкоштовну лінію для прийому дзвінків

Загальна інформація

Деякі люди думають, що, підключаючи номер, що забезпечує прийом дзвінків, які не будуть тарифікуватися у абонентів, одночасно вони отримають навантаження деяку кількість каналів. Однак це зовсім не так. Мова йде про те, що буде придбано саме номер 8800. Підключити додаткові канали можна окремо, за певну вартість. Таким чином, організація може придбати номер (або декілька номерів при необхідності), налаштувати маршрутизацію і приймати дзвінки на свій звичний телефон. Що при цьому отримає клієнт? Нетарифіковані дзвінки на даний номер. Це дозволить йому не замислюватися про тривалість розмови, а зосередитися на головному, обговорюючи цікавить його товар або послугу з фахівцем компанії.
Номер 8800: підключити безкоштовну лінію для прийому дзвінків

Особливості послуги

Серед особливостей розглянутої опції хочеться згадати про декілька моментів, які допоможуть її потенційним користувачам краще дізнатися послугу «Номер 8800», підключити яку можна, навіть не будучи клієнтом обраного стільникового оператора.


Немає прив'язки до місця або конкретної номером, на який будуть надходити дзвінки, прийняті на 8800. Налаштувати маршрутизацію можна не тільки на номери свого регіону, але і на зареєстровані за його межами і навіть в іншій країні. Всі потенційні або діючі клієнти організації, які телефонують на встановлений номер навіть зі стаціонарного телефону, не будуть платити за дзвінок, який би тривалості він не був.

Номер 8800: підключити безкоштовну лінію для прийому дзвінків

Додаткові можливості

Є можливість організації голосового меню. При дзвінку на номер 8800 дзвонить вам людина буде потрапляти в IVR і зможе легко переміщуватися між пунктами меню, вибираючи ті розділи, які йому необхідні. Наприклад, подібна система використовується в контакт-центрах стільникових операторів, коли дзвонить людині пропонується натиснути певну клавішу для отримання інформації і з'єднання зі спеціалістом. Можливе отримання статистики по прийнятих дзвінків. Є додавання на сайт організації функції дзвінка в один клік. Відвідавши сайт компанії, клієнт побачить кнопку з повідомленням про можливість дзвінка. При її натисканні піде дзвінок на номер 8800. При цьому клієнту зовсім не обов'язково мати при собі мобільний. Якщо підключити номер 8800 («Білайн» і інші оператори), то можна отримати можливість інтеграції з системами взаємодії з клієнтами (CRM). Це зручно для реєстрації відповідних подій в єдиній базі, доступною співробітникам організації.

Чи можливо підключити номер 8800 без абонентської плати?

Такі оператори зв'язку, як «Білайн» і МТС, пропонують подібну послугу за певну абонентську плату. Розмір її може змінюватися в залежності від активованих додаткових послуг, що збільшують обсяг хвилин, що надаються клієнту кожний розрахунковий період. Наприклад, у МТС за абонентську плату 770 рублів можна отримати 550 хвилин. Після вичерпання доступних хвилин кожен вхідний дзвінок, що надходить на номер 8800 буде тарифікуватися.
Є можливість підключити номер 8800 («Мегафон») без абонентської плати. При цьому необхідно придбати номер (вартість його може становити близько 2000 рублів) і внести на рахунок 2000 рублів в якості гарантованого внеску, який надасть 570 хвилин нетарифицируемой вхідного зв'язку. Всі дзвінки, які будуть прийняті після використання безкоштовного пакету, будуть оплачуватися за тарифним планом. Умови використання та вартість послуг зв'язку слід уточнювати в кожному конкретному випадку на порталі стільникового оператора або на офіційному веб-ресурсі.
Номер 8800: підключити безкоштовну лінію для прийому дзвінків

Як підключити номер 8800 безкоштовно?

Підключити своєї організації номер 8800 який дозволить підвищити інтерес і лояльність клієнтів, безкоштовно не можна. Навіть якщо у якійсь статті на сайті оператора ви побачите іншу інформацію, то майте на увазі, що доведеться розщедритися ще як мінімум на гарантований внесок або внести разовий платіж за придбання номера. Крім того, залежно від потреби і бажання організації, яка встановлює цей номер може знадобитися активація додаткових опцій, наприклад «Автосекретар» (доступна в декількох варіаціях на «Білайні») для збереження залишених клієнтом повідомлень та ін. Крім того, для власників компаній можуть виявитися цікавими пропозиції, наприклад, від «Мегафона» про заміну стандартного гудка певною мелодією або привітанням для клієнтів, про віртуальної АТС для організації клієнтської служби, дзвінку з сайту (без використання мобільного) і т. д.
Номер 8800: підключити безкоштовну лінію для прийому дзвінків

Висновок

Підключення номера 8800 доцільно для середніх і великих підприємств, що спеціалізуються на обслуговуванні клієнтів (кол-центри, готелі, таксі, довідкові служби). Послуга надається тільки для організацій, її підключення здійснюється тільки через фахівців компанії. Заповніть заявку на сайті, вибравши в списку опцій «Номер 8800», і дочекайтеся дзвінка від менеджера компанії або відвідайте офіс для формування документації та уточнення питань, що цікавлять.