Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів

66 0 Новини високих технологій

Бонусна програма від компанії МТС дозволяє не тільки отримувати бали за використання послуг зв'язку, але і ділитися накопиченнями зі своїми друзями та рідними. На отримані бали можна активувати додаткові опції і послуги, які можуть бути корисні, наприклад, в поїздках по Росії та ін. Про те, як подарувати бали МТС іншому абоненту і які умови при цьому необхідно виконати, буде розказано в цій статті.

Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів

Як стати учасником і регулярно поповнювати бонусний рахунок, використовуючи послуги зв'язку?

Для того щоб подарувати свої бали іншій людині, необхідно, щоб він також був абонентом компанії МТС і був зареєстрований у програмі лояльності, що дозволяє отримувати і переводити бонуси. Щоб стати учасником, необхідно на номер 4555 скинути текстове повідомлення, в якому великими літерами вказати слово БОНУС. Через кілька хвилин надійде повідомлення про успішне підключення. Як подарувати бали МТС іншому абоненту і єдине це умова, яке повинно бути виконано?

Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів

Додаткові умови

Що ще слід враховувати перед здійсненням операції з переведення балів? Як і у будь послуги, що надається стільниковими операторами, у розглянутій нами можливості є ряд особливостей, про які слід згадати, перш ніж розповісти про те, як подарувати бали МТС іншому абоненту. Кожен місяць допускається здійснювати перенесення трьох тисяч бонусних балів і менше. Таким чином, протягом тридцяти днів можна здійснити необмежену кількість «дарів», але в межах обумовленої суми.

Також встановлено обмеження на кількість абонентів, які можуть отримати в дар бонусні бали. В місяць «ощасливити» можна не більше десяти осіб. З початком наступного календарного місяця знову з'являється можливість ділитися своїм бонусним балансом з клієнтами стільникового оператора. Як подарувати бали МТС іншому абоненту, буде розказано далі. В рамках 24 години (добу) може бути здійснений тільки 1 переклад. При цьому сума, як вже говорилося раніше, не повинна перевищувати 3000 бонусів. При здійсненні переказу на максимальну суму другий і наступні переклади будуть доступні тільки з настанням нового календарного місяця.
Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів

Як подарувати бали МТС іншому абоненту через телефон?

Після ознайомлення з усіма умовами здійснення переказу бонусних балів зі свого рахунку на номер іншої людини, також зареєстрованого в даній програмі лояльності, можна перейти до опису можливих способів:
 • за допомогою мобільного телефону без підключення до інтернету (надсилання текстового повідомлення);
 • з допомогою інтернет-порталу програми «МТС Бонус», перейти на який можна через основний сайт стільникового оператора.
 • Отже, як подарувати бали МТС іншому абоненту за СМС? Для цього необхідно сформувати текстове повідомлення наступного вигляду: "ДАР Номер тієї людини, якій здійснюємо переклад кількість бонусів". Наприклад, якщо потрібно подарувати 45 балів, текст у повідомленні буде наступний: "ДАР 89YYYYYYYYY 45". Сформований у відповідності із зразком потрібно скинути СМС на номер 4555. Щоб переконатися, що процес завершено успішно, слід дочекатися повідомлення про переведення.
  Як подарувати бали МТС іншому абоненту: огляд доступних варіантів
  До речі, якщо ви не можете згадати точну кількість наявних на вашому рахунку бонусів, то досить зробити запит *111*455*0# для того, щоб уточнити, скільки балів є на балансі. Отримати інформацію можна також зателефонувавши в контакт-центр за номером 0890 або відвідавши портал програми лояльності.

  Як подарувати бали МТС іншому абоненту, з телефону через особистий кабінет?

  Якщо ви віддаєте перевагу використовувати інтернет або такий спосіб здійснення операцій здається найбільш зручним, то вам необхідно перейти на портал програми «МТС Бонус», пройти авторизацію. Після цього можна приступати до переведення балів. У відповідних полях слід здійснити введення номера телефону тієї людини, якій переводимо накопичення, та їх обсяг. Таким чином, для того щоб порадувати близьких і рідних, поділившись з ними своїми балами, накопиченими в програмі «МТС Бонус», не потрібно складних маніпуляцій. Усі перекази здійснюються через інтернет або телефону з абсолютно безкоштовно.