Як видалити гру з комп'ютера повністю: стандартні і сторонні кошти

36 0 Новини високих технологій

Деколи за певних причин може знадобитися перевстановити певну програму або ж повністю позбавитися від неї. У зв'язку із цим виникає запитання: "Як видалити гру з комп'ютера повністю?" Неважливо, що викликало такий запит, але ми розглянемо всі способи від самого легкого до складного.

Загальна інформація

Отже, як видалити гру з комп'ютера повністю? Необхідно зазначити, що програмні засоби, які можуть допомогти в цьому, умовно можна поділити на два типи. Перший – це використання стандартних можливостей, які надає сама програма і операційна система. Другий підхід полягає у використанні спеціалізованих програмних засобів сторонніх розробників. Що ж вони пропонують?

Використовуємо стандартні можливості

Як видалити гру з комп'ютера повністю: стандартні і сторонні кошти
Найпростіший відповідь на питання: «Як видалити гру з комп'ютера повністю?» - знаходиться в папці з нею. Щоб переконатися в цьому, необхідно перейти у місце розташування розваги і пошукати файл, назва якого Uninstaller. Якщо нічого подібного немає, можна пошукати документи з розширенням EXE, тоді, цілком ймовірно, він відшукається. Але що робити, якщо його немає? За умови, що нічого в папці місця розташування не змінювалося, можна спробувати ще один варіант, щоб його знайти. Для цього необхідно натиснути на кнопку "Пуск" і перейти в «Мої програми», хоча, якщо встановлені сучасні операційні системи, досить просто прокрутити список програм, що видніється ліворуч. Потрібно знайти папку. Відкриваємо її, повинно бути видно щось на зразок того ж Uninstaller або ж "Видалення" « назва програмного забезпечення ». Натискаємо, з'являється "Майстер", який слід запустити, і він все зробить. Але що, якщо ці способи не допомагають?

Системні засоби видалення

Як видалити гру з комп'ютера повністю: стандартні і сторонні кошти
Тоді нам потрібно задіяти щось, що вже було передбачено при створенні програмної оболонки комп'ютера. А саме – системного майстра видалення. Отже, для цього нам необхідно перейти в панель управління (в останніх версіях називається «Налаштування»). Потім клацаем по «Системі». І нарешті – натискаємо на «Видалення» (або ж «Програми та засоби»). Після цього необхідно вибрати програму, від якої ми хочемо позбутися. І натискаємо на кнопку «Видалити». І почнеться процес ліквідації всіх файлів. Якщо ж нічого не виявлено, і залишився тільки ярлик, то буде запропоновано видалити його. Ось як видалити гру з комп'ютера повністю. Це допомагає в 99% всіх випадків. Але періодично буває і таке, що з певних причин цей метод не працює. Також можна зустрітися з таким негативним моментом, як видалення всіх файлів, коли залишається в системі «інформаційний слід». Що робити в такому випадку?

Вводимо важку артилерію!

Як видалити гру з комп'ютера повністю: стандартні і сторонні кошти
В особливих випадках на допомогу приходять програмні засоби від сторонніх розробників. Їх досить багато, тому, щоб більш-менш визначитися, в рамках статті буде розглянута програма CCleaner. Чи російською мовою – «Чистильник». Вона просканує операційну систему і регістри в пошуку всіх файлів, з якими не встановлено зв'язок, або що були як би видалені, і відрапортує про їх наявність. А людині потрібно лише погодитися з їх видаленням або ж ознайомитися з тим, що програмою ідентифіковано як сміття. Також, якщо від чого не вдалося позбутися, повірте, CCleaner заблокує всі захисні механізми. І програма буде видалено.
У яких же конкретних випадках може знадобитись її допомога? Ось, приміром, стоїть питання: "Як повністю видалити гру «Варфейс» з комп'ютера?" А якщо це піратська версія, де, ймовірно, щось хитромудро нароблено, то тут вже точно стандартні можливості не допоможуть. Усього кілька кліків в CCleaner – і вже не хвилює питання про те, як видалити гру з комп'ютера повністю. "Танки", "Ассасин скрид", "Епоха імперій" або щось інше – не має значення. Програма буде видалено.