Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

384 0 Новини високих технологій

Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Це питання, який користувачі з кожним днем все частіше задають. Настирливі вікна з банерами постійно випливають у різних програмах, іграх і браузерах. Реклама займає більшу частину екрана, загороджуючи собою потрібну користувачу інформацію. Звикнути до цього не так вже й просто, тому багато людей витрачають багато сил і часу на те, щоб нарешті зрозуміти, як позбутися від реклами на android-пристроях.

Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

Чому є реклама

Як і будь-яка реклама у будь-якому місці, у мобільних додатках вона присутня заради прибутку для розробників. Творці безкоштовних ігор вставляють спеціальний код, що відповідає саме за показ реклами, що приносить їм додатковий заробіток. Адже це і справді є непоганим способом отримати зайві гроші. Але все ж поступово ця реклама стає більш агресивною і настирливої. Розробники дуже часто не тільки вставляють рекламні блоки після кожного пройденого рівня або ж через певну кількість часу, але і приховують кнопки їх закриття, тим самим змушуючи користувача натискати на рекламу.

Тому й виникає питання про те, як прибрати рекламу на "Андроїд". Найголовніше в цій справі - не погіршити роботу пристрою, що може статися через самостійного вирішення проблеми незнающими людьми.
Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

Навіщо відключати

Кожен власник смартфону повинен знати не тільки про те, як позбутися від реклами на "Андроїд", але і навіщо взагалі це потрібно робити. Основні причини відключення:
 • Комфорт. Докучливі блоки частенько заважають насолодитися грою, в яку хотілося зануритися і відволіктися від побутових проблем.
 • Економія інтернет-трафіку. Оголошення завантажуються на пристрій, а отже, користувач використовує свій трафік, щоб розплатитися за них.
 • Поліпшення роботи ігор і додатків. При завантаженні реклами пристрій також витрачає ресурси, внаслідок чого сповільнюється робота встановлених додатків.
 • Види реклами

  Перед тим як прибрати рекламу на "Андроїд", необхідно дізнатися, які різновиди реклами існують взагалі. Серед них:

 • Статичні. Банери не дуже великого розміру, як правило, відображаються всі час або ж вискакують на пару хвилин.
 • Виходять. У більшості випадків це відео, які тривають близько 30 секунд і випливають після пройденого рівня або ж просто через певний час.
 • В інтерфейсі. Часто з'являються пропозиції про покупку чого-небудь у внутрішньоігровому магазині, що також є рекламою.
 • Новий формат. Не так давно розробники почали використовувати вбудований формат реклами, який з'являється лише через пару днів після установки програми. Для творців такий варіант буде найбільш вигідним, так як користувачеві складно вирахувати розповсюджувача.
 • "Корисна реклама". В іграх буває пропозицію про перегляд будь-якого відео, взамін чого даються монети та інші доповнення, що спрощують гру.
 • Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

  Реклама в додатку "ВКонтакте"

  Любителі посидіти в соціальних мережах за допомогою своїх смартфонів часто задаються питаннями про те, як позбутися від реклами на "Андроїд", якщо вона випливає під час гортання стрічки новин чи листування з друзями. Користувачі "ВКонтакте" зовсім не чекали появи рекламних блоків в мобільному додатку, але все ж уникнути цього не вийшло. На щастя, позбавитися від непотрібної реклами в цьому випадку можна навіть без установки додаткових програм, необхідно лише виконати кілька простих дій:
 • Перейти в програму і відкрити "Налаштування".
 • Знайти та натиснути на останній пункт "Про програму". Після цього з'явиться стандартна інформація, а також всім знайомий логотип - "собака", на яку необхідно натиснути три рази. Після цього з'явиться можливість переходу в спеціальний розділ меню.
 • Перейти на головний екран, потім перейти в клавіатуру, куди вводиться код, який автоматично можна підібрати за допомогою сторонніх програм (наприклад: Secret Codes).
 • Після попадання в меню "ВК-налагодження" слід вибрати пункт "Відключити рекламу". Крім того, тут також можна включити всіма улюблений режим "Невидимка", який останнім часом здобув величезну популярність.
 • Пройшовши всього 4 кроки, можна користуватися соціальною мережею без проблем і відволікаючих блоків. На перший погляд, цей метод може здатися недієвим, хоча насправді це не так.

  Рекламний вірус

  З тим, як позбутися від реклами на "Андроїд" в додатку "ВКонтакте", ми розібралися. Не менш важливою проблемою є рекламний вірус, який з'являється в пристроях не просто так. Він являє собою програму, яка створена для запуску реклами, тому видаляти його потрібно як можна швидше. Для цього необхідно:
 • Перейти в "Налаштування", а потім в "Додатки".
 • Знайти серед них саме той, після установки якого почали випливати рекламні банери.
 • Зайти у "Про програму" і стерти дані, а після цього очистити кеш.
 • Видалити програму.
 • Програми для блокування

  Коли спливає реклама на "Андроїд", як правило, люди починають видаляти останні встановлені додатки. Але насправді робити цього не варто. Коли тільки з'явилася така проблема, досвідчені хакери розробили масу програм, які підкажуть, як позбутися настирливої реклами на "Андроїд", а також допоможуть зробити це. З часом вони стали досягати все більшого рівня, тому зі списку, наведеного нижче, кожен користувач зможе вибрати для себе відповідний варіант і з його допомогою вирішити назавжди проблеми з рекламою.

  Netguard

  Мобільний фаєрвол чудово допомагає, коли спливає реклама на "Андроїд". Він контролює мережеві підключення, не вимагаючи при цьому root-прав. Дана програма ніяк не відстежує дії власника смартфона і не передає цю інформацію куди-небудь, як це роблять деякі інші додатки. Варто відзначити і ще одна перевага, яка полягає в тому, що Netguard прекрасно функціонує на Android версії 4.0 і вище. Крім того, воно досить просто настроюється і не потребує особливих умінь у використанні. Серед нюансів є лише той факт, що завантажувати програму найкраще з офіційного сайту, так як сервіс Google Play надає версію без функції блокування банерів, побоюючись системних санкцій.
  Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

  Adaway

  Ця програма в першу чергу спрямоване на редагування файлу, який вміщує в себе звернення додатків до мережі. Отже, щоб дозволити блокировщику вносити зміни в системні файли, потрібен дозвіл на редагування, яке буде можливо лише при отримання root-прав. При першому запуску програма вимагає у користувача спеціальний дозвіл на використання прав суперкористувача. Коли вони отримані, блокувальник відкриває головне меню, де надається лише два варіанти вибору: "Відключити рекламу" та "Завантажити файл". Першим ділом потрібно буде завантажити на пристрій host-файл, який вже змінено, а після цього перезавантажити смартфон.
  Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

  LuckyPatcher

  Дана програма для блокування реклами на "Андроїд" є аналогом попередньої, але має змінений інтерфейс. Вона стане відмінним помічником у вирішенні проблем з випливающей рекламою і позбавить від постійної перевірки ліцензії в деяких іграх. Після запуску програма відразу ж починає процес сканування файлової системи, виводячи дані у меню додатків ("Налаштування"). Там буде показано вікно, у якому повідомляється про рекламу або вимозі перевірки ліцензії. Крім цього, особливістю є поділ додатків за категоріями:
 • зелена - потрібна ліцензія;
 • блакитна - присутня реклама;
 • жовта - пропатчено.
 • Коли користувач клікає по тому або іншому додатку, моментально з'являється вікно, де йому пропонується встановити спеціальний інтерфейс патч, а також прибрати рекламу, зробивши при цьому резервну копію. Готовий результат буде видно буквально через кілька секунд.
  Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами

  Adblock Plus

  Цей варіант також буде дієвим і допоможе грати на улюбленому смартфоні, не витрачаючи при цьому нерви і час на видалення зайвих вікон. З root-правами тут проблем не виникне, потрібно лише використання прав суперкористувача. Програма відповість на питання про те, як позбутися від вірусної реклами на "Андроїд", з амостоятельно ліквідувавши всю рекламу взагалі. Тому після установки можна сміливо відкривати будь-яку гру і насолоджуватися нею.
  Як позбутися від реклами на "Андроїд"? Програма для блокування реклами
  Іноді виникають проблеми, коли пристрій не дозволяє установку файлів з невідомих джерел, але це легко вирішується:
 • Через "Налаштування" перейти в "Додатки".
 • Відкрити "невідоме джерело" і відзначити галочкою пункт "Дозволити установку з невідомого джерела".
 • Зберегти зміни.