Обчислити втікачів: як дізнатися, хто відписався в "Инстаграме"

1085 0 Новини високих технологій

Якщо ви активно використовуєте "Instagram", то напевно вже вивчили його можливості уздовж і впоперек і не могли не помітити, що в ньому жодним чином не можна відстежити, хто від вас відписався. У більшості інших соцмереж, якщо користувач видаляє вас з друзів, то він зникає з френд-листа, але залишається в списку ваших підписок. Наприклад, залишиться напис "заявка відправлена" або following. У "Інстаграмі" ж отписавшийся людина зникає без будь-яких слідів.

Приховані можливості: як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі"

Отже, давайте розглянемо це питання докладніше. Якщо ви до досі поняття не маєте, як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі" - ви відстали від життя. Прогрес не стоїть на місці: додатки і веб-сервіси, що доповнюють функціонал програми, виникли чи не одночасно з цією соціальною мережею. І справа не тільки в прагненні задовольнити цікавість. Такі програми - необхідність для тих, хто використовує свій профіль в "Інстаграмі" для комерційної діяльності або просування якого-небудь проекту. Статистика активності передплатників дозволяє оцінити результати кампанії. Адже якщо від вас відписуються - ви явно робите щось не так.

Обчислити втікачів: як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі"
Відслідковувати поведінку вашої аудиторії можна як з комп'ютера, так і з телефону. У першому випадку ви заходите на спеціально створені для цієї мети сайти, у другому - завантажуєте на телефон додаток.

Корисні сайти для відстеження передплатників

Якщо ви цінуєте зручність роботи за комп'ютером і не хочете забивати пам'ять телефону зайвими додатками, то зверніть увагу на наступні сайти:
 • Unfollowgram.com.
 • колишній Unfollowers.com зараз відомий як Statusbrew.com дозволяє працювати не тільки з "Инстаграмом", але і з іншими соцмережами.
 • Принцип роботи простий: заходите на сайт, реєструєтеся з допомогою своїх же даних з "Инстаграма". Однак не чекайте, що на екрані відразу ж відобразиться, хто відписався від вас за весь час існування аккаунта. Навпаки, лише тепер сервіс почне відстежувати ваших передплатників.

  Обчислити втікачів: як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі"
  Чи можна дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі" до реєстрації на сервісі? На жаль, немає. Адже принцип роботи таких програм полягає у створенні початкової бази даних по вашому профілю. Згодом програма буде звірятися з нею і відстежувати, що змінилося. Ще на таких сайтах можна подивитися, хто фолловіть вас без взаємної підписки (ваші фанати) і з ким у вас загальна дружба.

  Шпигує з телефону: програми для стеження


  Якщо у вас в наявності тільки смартфон - не біда, так як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі" можна не тільки з комп'ютера. Під кожну з систем (Android, iOS або Windows Phone) написано кілька додатків подібного плану. Серед найбільш популярних:
 • Followers.
 • Instafollow.
 • Unfollow Spy.
 • Порядок роботи скрізь схожий: завантажуєте додаток і заходите з допомогою вашого логіна для "Инстаграма". Для майбутніх маніпуляцій з передплатниками програмі потрібен дозвіл для доступу до ваших даних. Це вимушена необхідність, як і у випадку роботи з сайтами, якщо ви ставите питанням про те, як дізнатися, хто відписався. У "Інстаграмі" діяльність програми-шпигуна не буде, якщо ви самі того не захочете (наприклад, відпишетеся відразу від декількох користувачів, використовуючи яку-небудь з перерахованих вище утиліт).

  У чому підступ?

  При всій своїй незамінності і корисності сторонні сервіси і залишаються такими. Грубо кажучи, ви зливаєте" свій логін і пароль, тим самим дозволяючи чужорідної програмі проникнути всередину вашого облікового запису.
  Обчислити втікачів: як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі"
  Тоді чи не суперечить дана стаття сама собі? Не турбуйтеся, ніхто по інший бік екрану не збирається зламувати ваш аккаунт - всі згадані сервіси дорожать своєю репутацією. Однак ви можете піддати свій аккаунт ризику, завантаживши додаток від невідомих розробників. Або сама адміністрація "Инстаграма" вважатиме дії сервісу всередині вашого профілю небезпечними і заблокує вас. Марно пояснювати службі підтримки, що вашою метою було не що інше, як дізнатися, хто відписався в "Інстаграмі". Додаток славиться не до кінця зрозумілими для кінцевих користувачів алгоритмами блокування. Тому не зловживайте використанням програм-шпигунів. Пам'ятайте, що все добре в міру. Застосовуйте отримані знання про програми і сервіси для відстеження з розумом, і вони не принесуть вам шкоди.