Огляд мобільного телефону "Моторола С200»

353 0 Новини високих технологій

Колись давно телефони компанії Motorola користувалися популярністю. Вони оснащувалися чорно-білими маленькими екранами. Для набору номера або тексту використовувалася механічна клавіатура. Такі телефони, звичайно, уже не привернуть увагу сучасного користувача. Однак коли такі функції були в новинку. Герой сьогоднішнього огляду – саме такий простий телефон «Моторола С200». У своєму роді це легенда. Дивно, але навіть зараз, якщо вставити в нього сім-карту, він буде працювати. Така якість заслуговує того, щоб сьогодні поностальгувати.

Особливості зовнішнього вигляду

«Моторола С200», фото якої є в статті, являє собою типовий моноблок. Електронні схеми та інші деталі укладені в пластиковий корпус. За формою він овальний. Від кутів виробник повністю відмовився. З одного боку, це виглядає дещо комедійно, але не можна не помітити, що саме така форма робить телефон зручним в експлуатації.


Огляд мобільного телефону "Моторола С200»
Лицьова панель чітко розділена на два блоки, які об'єднують між собою клавіші управління. Оригінальності апарату надає двокольорове рішення – поєднання темного і світлого відтінків. Елементи, розташовані з лицьового боку, всі стандартні: механічна клавіатура, про яку буде розказано трохи пізніше, логотип компанії, екран, динамік і мікрофон. Звичайно ж, ні про яку камері в цій моделі не йдеться. На дотик корпус телефону «Моторола С200» приємний. Зручно лежить в руці. Матеріал і складання якісні. Навіть при випадковому падінні тріщини на корпусі не утворюються.

Екран і меню

Дисплей – один з головних елементів в мобільному телефоні. Саме на його характеристики орієнтуються багато покупців. Отже, якою екран встановлений в Motorola C200? Дисплей графічного типу, невеликого розміру. Здатний відображати картинку в дозволі 98 x 64 рх. Багато скажуть, що мало, але претензій до зображення немає. Вся інформація відображається чітко. Є підсвічування. Вона світлодіодна, досить яскрава. На екрані поміщається чотири рядки тексту. Також на ньому постійно з'являються дві службові рядки: у нижній частині з позначеннями софт-клавіш, у верхній – з рівнем сигналу мережі та акумулятора. У режимі очікування на екран виводиться час та поточна дата.


Огляд мобільного телефону "Моторола С200»
До «Мотороле С200» інструкція не потрібна. Меню настільки просте, що розібратися з ним зможуть навіть діти. На робочому столі відображаються іконки додатків. Всього їх поміщається на екрані 8 штук. Якщо вибрати одну, то внизу з'явиться позначення. Кожен пункт меню запрограмований під певним номером. Це дозволяє швидко знайти будь-яку функцію. Також можна скористатися ярликами. Вони створюються для швидкого доступу до додатків. Можна зберегти до дев'яти ярликів. Меню складається з стандартних додатків: телефонна книга, повідомлення, налаштування і так далі. На апараті встановлені навіть ігри. Всього їх три, але вони самі прості.

«Моторола С200»: акумулятор

Для того щоб телефон був незалежний від розетки, виробник встановив у нього літій-іонний акумулятор. Його ресурс – 550 міліампер на годину. Враховуючи слабенький функціонал, батарея забезпечує в режимі очікування 120 ч. Якщо безупинно розмовляти по телефону, то ставити на зарядку його знадобиться вже через 6 годин. У комбінованому режимі можна сміливо розраховувати на 3-4 дні роботи без підзарядки.
Огляд мобільного телефону "Моторола С200»

Клавіатура

Як вже було сказано вище, «Моторола С200» оснащена механічною клавіатурою. На панелі управління софт-клавіші і двопозиційний джойстик об'єднані в один блок оригінальної форми. Кнопки прийому й скидання виклику ізольовані від інших. Користуватися ними зручно. Цифровий блок виконаний в тому ж стилі, що і весь телефон. Всі клавіші розташовані окремо один від одного, мають овальну форму. За розміром невеликі. При наборі номера можна зачепити сусідню, так як відстань між ними маленьке.
Огляд мобільного телефону "Моторола С200»

Враження

За великим рахунком «Моторола С200» – якісний та зручний телефон. Звичайно ж, на сьогоднішній момент його функціонал сильно застарів. Але, що стосується зв'язку, то вона на висоті. Висока якість прийому, абонента чути відмінно, в динаміці немає ніяких перешкод. Запасу гучності вистачає для комфортного розмови навіть в галасливих місцях. Зовні телефон сильно схожий зі своїм попередником. Але оновлень все ж присутні. Наприклад, виробник поліпшив меню, усунув всі програмні збої, тому апарат вийшов досить простим і збалансованим. З його функціоналом легко розбереться, як дитина, так і літній чоловік. А що ще потрібно від звичайної «дзвонилки»?!

Популярі новини
Загрузка...