Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів

46 0 Новини високих технологій

У грі Batman: Arkham City є лінійка додаткових квестів під назвою «Особливо небезпечні». Проходження цих місій допоможе вам повністю розібратися в історії Готем-сіті. Але це ще не все. Якщо ви хочете пройти гру на 100% і побачити всіх злочинців за ґратами, то вам необхідно виконати цю лінії квестів у Batmen: Arkham City. Проходження місій з серії «Особливо небезпечні», а також поради та рекомендації чекають вас у цьому гайде.

Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів

Помста Загадочника

Ця місія є найбільшою довжиною і складною з усіх побічних квестів у грі Batman: Arkham City. Проходження «Загадочника» вміщує в себе 10 випробувань, виконання яких дасть можливість в перший раз битися з цим злочинцем, а також звільнити жінку-кішку. Але для того щоб відправити лиходія за ґрати, знадобиться відшукати 243 трофею, розкиданих по всьому Готем-сіті, а також вирішити всі головоломки Риддлера. Перше випробування чекає вас в гаражі лиходія. Тут необхідно буде проїхати три кола об'їжджаючи перешкоди на Бетмобілі. Після цього необхідно розгадати загадку з ключами, а для цього виберіть той, який відповідає зеленої лампочки на екрані у Бетмена.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів


Для проходження другого випробування знадобиться заїжджати на платформи, і балансуючи на них відкривати героєм подальший шлях. Після того як досягнете вершини – заберіть відповідний ключ і вирушайте на таку головоломку. Третє випробування приведе вас в «Притулок Стусани». У фойє необхідно вирішити завдання з ключами. А для цього стріляйте по знакам питання, поки обертові кола на підлозі не утворюють потрібний малюнок. Всередині чекає наступна головоломка, вирішити яку можна, перемикаючись між героями. Як тільки розгадаєте загадку, відразу ж з'являться роботи, з якими доведеться вступити в сутичку.

Такі головоломки

Четверте випробування чекає вас в «Меморіальної лікарні Елліот». Перед входом в локацію досить сильний блокпост, так що краще проникати сюди на бетмобілі. Використовуємо трамплін і потрапляємо в зону загородження. Після цього зачищаємо місцевість і відключаємо камери супротивників. Далі вас чекає невелика гонка з перешкодами.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів
П'яте випробування почнеться в «Казино Готема» - ще однієї локації Batman: Arkham City. Проходження «Загадочника» у цій місії досить просте: в'їжджайте в катакомби і максимально розганяйтеся. Як тільки досягнете огорожі, катапультируйтесь з автомобіля і направляйте Бетмена в центр зеленої кнопки. Після цього відкриється дві наступні, і активувати їх потрібно таким же способом. У шостому випробуванні повертайтеся в «Притулок Стусани». У цьому завданні вам допоможе основний персонаж гри Batman: Arkham Knight – Жінка-кішка. Проходження цієї місії передбачає командне переміщення, так що перемикайтеся між героями, щоб розгадати цю головоломку.

Сьоме, восьме і дев'яте випробування «Загадочника»

Для проходження наступних місій буде потрібно більше спритності, ніж кмітливості. У кожному з цих завдань Бетмену знадобиться продемонструвати свої вміння у використанні підручних засобів. Тим болееесли ви дійшли до цього етапу, то головоломки не стануть чимось незвичайним, адже їх аналоги є в попередніх частинах: тут і гонки, і платформи, і перемикання між героями.

Фінальне випробування «Загадочника»

Для проходження цієї місії вирушайте в притулок «Фінальний іспит». Знайдіть приміщення з майданчиком з клітин. Вам необхідно за допомогою пристрою для пострілу електрикою потрапити у відкритий генератор – це призведе до того, що платформи почнуть рухатися. Стояти на них не можна, так що керуйте Селіною, стрибаючи зі стелі на вільний простір і назад. Як тільки жінка-кішка стане на платформу, то рух за її спиною припиниться. Так що використовуйте цю особливість з розумом. Мета головоломки – зробити порожнім квадрат, на який падає червоний промінь.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів
Згадайте гру квача, і тоді ця загадка не стане для вас чимось складним. Вирішити цю головоломку необхідно три рази, після чого відкриється таємне приміщення, в якому зберігається ключ. Звільнивши Селіну, вирушайте до виходу. Тут вас чекає Риддлер в компанії своїх роботів. Битва буде непроста, адже противники постійно змінюють свій «колір», а так як Бетмену необхідно атакувати тільки синіх ворогів, а Селін – червоних, то доведеться маневрувати. В цьому бою бос безсмертний, так що не приділяйте йому занадто багато уваги. Лише після того як знайдете всі знаки і розгадаєте всі загадки, ви зможете другий раз відвідати це місце і атакувати Загадочника. І тільки після остаточної перемоги можна відправити цього лиходія за ґрати.

Готем у вогні

У цій місії Batmen: Arkham City, проходження якої ви знайдете далі, Бетмену необхідно знешкодити лиходія Firefly і не дати того спалити місто дотла. Для початку відшукайте палаючу пожежну станцію, після чого використовувати лебідку і бетмобіль, які допоможуть вам активувати протипожежну сигналізацію, і тушкуйте вогонь. Відразу ж після цього почнеться гонитва за Вогником, і вона буде тривати, поки у лиходія не скінчиться пальне в бензобаку. У переслідуванні будьте обережні, Firefly вміє викидати вогненні пастки, які можуть пошкодити Бетмобіль. Після того як доженете Світляка, вам необхідно його перемогти у бійці. Через деякий термін пожежі відновляться, і Бетмену доведеться виконати той же шлях. Для успішного завершення місії необхідно три рази зловити Світляка, після чого його можна буде запроторити за ґрати.

Контрабанда зброї

Проходження гри Batman: Arkham City та цього завдання допоможе вам знешкодити такого відомого злодія, як Пінгвін. У цій місії вашим помічником стане Дік Грейсон, він же Робін, і разом з ним Бетмену доведеться знайти і знищити всі схованки Освальда Кобблпота. Перший з них ви знайдете в північній частині острова Миагани, у будинку біля парковки. Будьте обережні, околиця обладнана охоронними турелями і кишить ворогами.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів
Другий схованку зі зброєю захований в будівлі Sionis Industries. Наступний ви знайдете в Fish Market, а четвертий захований в водоочисної станції Готема, вхід в яку можна знайти в Китайському кварталі. Останній сховок захований в будівлі південно-сході острова Засновників. Всередині вас чекає не тільки безліч супротивників, але і сам Пінгвін. Для того щоб отримати перемогу над ним використовуйте подвійне добивання, після чого лиходія можна здавати в поліцію.

Королі доріг

Отримати цей квест можна після шостої глави основного сюжету. Опис проходження місії Batman: Arkham City «Королі доріг» зводиться до одного – вашому героєві необхідно відшукати і знищити 20 блокпостів бойовиків. Чотири з них розташовані на острові Блик. Вісім знаходиться на Миагани, стільки ж - на острові Засновників. Кожен з блокпостів захищений добре озброєними бандитами, крім того, деякі з них охороняються танками. Так що Бетмену доведеться гарненько повоювати. Знищення всіх блокпостів стане першим кроком в усуненні особливо небезпечного злочинця – Дефстроука. Але щоб запроторити цього лиходія за ґрати, знадобиться виконати ще дві місії, мова про яких піде далі.

Окупація Готема

У цій місії гри Batmen: Arkham City, проходження якої ми розбираємо, героєві належить знайти і знищити бандитські вишки на всіх трьох островах. Їх легко помітити, адже кожен такий об'єкт оточений транспарантами, червоними ліхтарями і прапорами. Крім того, вишки видно здалеку з миготливим ліхтарям. Щоб знищити кожен з цих об'єктів вам знадобиться насамперед зачистити від ворогів прилеглу територію, після чого підірвати комп'ютер за допомогою спеціального гелю.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів

Роззброєння

В цьому квесті гри Batmen: Arkham City, проходження побічних місій якої ми розглядаємо, Бетмену необхідно відшукати та знешкодити 14 бомб, розкиданих по карті Готем-сіті. Для того щоб розмінувати їх вам знадобиться завантажити особливий вірус. Зробити це можна за допомогою лебідки бетмобіля. Завдання ускладнить конвой безпілотних машин, що захищають кожну з бомб. Як тільки завершиться цей квест, за умови, що пройдені місії «Королі дороги» та «Окупація», Бетмену належить вступити в сутичку з Дефстроуком. Противник вкриється всередині важкого танка, крім того, в допомогу йому підійде кілька безпілотників. Так що для перемоги вам потрібно проявити всі свої навички управління бетмобілем.

Batman: Arkham City. «Нічний літун»

Проходження цієї місії короткий і досить просте. Після зустрічі з істотою Бетмену знадобиться відшукати дивне створіння і з'ясувати, що вона з себе представляє. Після зустрічі підніміться на високу будівлю і включіть режим детектива. Прислухайтеся до звуків, які видає цей монстр, і летите на шум.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів
Підібравшись ближче, хапайте «літуна» зі спини. Після цього ваш шлях лежить в лабораторію доктора Кірка Лангстрома, знайти яку можна на північно-заході острова Блик. Тут вам необхідно створити ліки, після чого знову відправитися на пошуки істоти. Ловити «Літуна» доведеться два рази, після чого сироватка подіє і можна буде доставити доктора в поліцейську ділянку.

Спадкоємець лицаря

Ця місія є однією з найбільш популярних у грі Batman: Arkham City. Проходження «Лицаря Аркхема» відкриється після того як ви отримаєте доступ до острова Миагани. Після місії з Оракулом Альфред розповість вам про таємничої постаті, поміченою на даху будівлі в Гранд Авеню. Саме там ви вперше і зустрінете Азраїл – незвичайного персонажа Batman: Arkham City. Випробування від цього героя являють собою сутичку з декількома супротивниками, при цьому з кожним завданням їх сила і вміння значно зростають.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів
Перший бій ви закінчите досить легко. Щоб почати другий, вирушайте в південно-західну частину Острова Засновників. Третє випробування чекає вас на даху будівлі, що стоїть навпроти Osamu Tower, що в Китайському кварталі острова Блик. Останній бій чекає вас в центрі Готем-сіті на вершині статуї «Леді Свобода». Після битви Бетмену необхідно відправитися в Годинникову вежу, де він дізнається все про особу Спадкоємця Лицаря», а також про його плани. Після цього вам належить вирішити, як вчинити з Азраілом. Якщо ви, будучи цим персонажем, нападете на Бетмена, то персонажа чекає в'язниця. Або ж ви зламаєте меч, і герої потиснуть один одному руки.

Batman: Arkham City. «Ідеальний злочин»

Проходження цієї місії стане доступним ще в першій частині гри, але щоб пройти його повністю знадобитися доступ до місць, відкривається практично у фіналі пригоди. Мета завдання – знайти і знешкодити маніяка, що залишає після себе спотворені трупи. Першого небіжчика по імені Ентоні Лунд ви виявите прив'язаним до мосту на північному сході острова Блик. При дослідженні трупа зверніть увагу на ліве вухо, живіт праворуч і ліве стегно. Друга жертва (Франклін Аккардо) знаходиться на даху будівлі, на якій стоїть рекламний щит «Batman Good for Gotham». Цей будинок стоїть на південному заході острова Блик – основний локації Batman: Arkham City. Версії про те, хто скоїв ці злочини, поки що не надто переконливі, так що шукайте наступні жертви. І тоді ви зрозумієте, хто цей маніяк. Наступні два трупи ви виявите на острові Миагани: Ліза Мендес на даху будівлі La Patastray, яке знаходиться біля моста до острова Засновників; Роберт Кинкейд, труп якого захований на даху будинку біля поліцейської дільниці. П'ята жертва, Елла Монтгомері, прив'язана біля ґрунтової дороги в північній частині острова Засновників. Останній труп, дівчину на ім'я Елісон Вірс, ви знайдете на даху одного з будинків, що стоять біля пірсу.
Batmen: Arkham Knight: проходження додаткової лінійки квестів
Дослідивши всі тіла і докази, Альфред дасть інформацію про місце знаходження маніяка – професора Піги. Фінальна битва з лиходієм буде досить важка, адже всередині притулку вас чекають натовпу супротивників. Сам маніяк не так вже сильний, але може завдати смертельний удар, якщо ви відвернетеся. Після перемоги Бетмену залишається тільки відкрити всі клітини і випустити в'язнів, а також відправити божевільного професора за ґрати.