Як поставити пароль на планшет. Чотири простих способи

527 0 Новини високих технологій

Практично кожна людина, який придбав собі планшетний ПК, через короткий час замислюється про те, як поставити пароль на планшет. І це правильно, так як на такому пристрої можна зберігати безліч особистої інформації: фотографії, відео, власні нотатки та багато іншого.

Як поставити пароль на планшет. Чотири простих способи
Якщо ви боїтеся, що ваша особиста інформація може потрапити не в ті руки, то чому б не поставити надійний пароль, який захистить вас у свій час? На щастя, розробники планшетів надають нам велику різноманітність видів пароля. Це може бути ключ, PIN-код, фейсконтроль або звичайний пароль. У цій статті ми дізнаємося, як поставити пароль на планшет (Android). Крім цього, ми наведемо кілька додаткових програм, які можуть підвищити захист вашого електронного пристрою і приховати деякі програми або особисті папки.


Графічний ключ

Для того щоб заблокувати планшет, необхідно через меню "Налаштування" зайти в розділ "Екран блокування", у першій вкладці "Блокування екрану" вибрати один з доступних видів паролів - в даному випадку "ключ".
Як поставити пароль на планшет. Чотири простих способи
Як поставити пароль на планшеті за допомогою ключа? Для цього не потрібно закінчувати художню школу або вже бути художником. Все, що необхідно - це провести лінію через точки на екрані, тим самим намалювавши певний графічний малюнок. Після цього потрібно буде його повторити і підтвердити введення.

PIN-код

Як поставити пароль на планшет, використовуючи PIN-код? У вкладці "Блокування екрану", де ставили ключ, тепер можемо вибрати "PIN-код" і ввести 4 цифри, які будуть служити нашим паролем для розблокування планшета.


Як поставити пароль на планшет. Чотири простих способи
Чотиризначний PIN-код - це найпростіша захист, тому не варто записувати в нього дату свого народження. Такий пароль легко буде вгадати, якщо зловмисники з вами знайомі.

Пароль

Чим відрізняється PIN-код пароля? Для розблокування PIN-коду потрібне ввести всього чотири цифри. Тому він вважається досить слабким захистом. А що стосується пароля, то у нас є можливість придумати не чотиризначну комбінацію, а набагато більше - 17-значне, наприклад. На додаток до цього в нашому арсеналі тепер можуть бути не тільки цифри, але також і букви, що значно ускладнить завдання для охочих скористатися вашою конфіденційною інформацією.

Поставив пароль на планшет і забув

Таке часто зустрічається. У цій статті ми розібрали, як поставити пароль на планшет, і познайомилися з різновидами паролів. Але що робити, якщо ви забули встановлений пароль? Така проблема може виникнути у будь-якої людини, тому дуже важливо знати, як з нею впоратися. На деяких пристроях після п'яти неправильних введень пароля вискакує повідомлення: "Забули пароль?" У цьому повідомленні буде підказка, залишена вами раніше, яка нагадає вам той пароль, який ви вводили для розблокування планшета. Для того щоб не потрапляти в подібні ситуації, рекомендується заздалегідь записувати пароль на окремому аркуші або в повідомленнях соцмереж. Крім стандартної служби безпеки, можна закачати додаткові програми, які допоможуть вам заблокувати певні програми або особисті файли.

Популярі новини
Загрузка...