МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки

40 0 Новини високих технологій

Компактне багатофункціональний пристрій з відмінними технічними характеристиками приладу початкового рівня і високою швидкодією — це HP Laserjet PRO M125R. Саме можливості даного універсального рішення від іменитого виробника будуть надалі детально розписані і розглянуті.

МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки

Ніша МФУ

Невеликий рекомендований обсяг місячної друку у поєднанні з досить скромною ціною вказують на те, що цей пристрій навіть самою компанією-виробником відноситься до продуктів початкового рівня. Таке МФУ чудово впишеться в будь-яку домашню обстановку за рахунок своїх досить мініатюрних розмірів і дозволить своєму власникові цілком і повністю покрити місячний обсяг друку і копіювання без особливих проблем. Також досить успішно застосувати розглянуте МФУ можна і в малому офісі з 5-9 робочими місцями з ПК. Ну а для чогось більшого вже точно технічних ресурсів розглянутого продукту не вистачить.


Комплект поставки

Типовий і цілком стандартний перелік поставки у HP Laserjet PRO M125R . У нього виробник включив наступне:
 • МФУ з повним набором всіх необхідних кришок і лотків.
 • Стартовий картридж з 70% запасом тонера.
 • Документацію, яка складається з керівництва для користувача і гарантійного талона. Також є і рекламні буклети щодо інших друкарських та розмножувальних рішень компанії НР.
 • Інтерфейсний шнур, з використанням якого можна підключити дане МФУ до комп'ютера.
 • Шнур живлення для організації електроживлення розглянутого універсального приладу.
 • МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки

  Папір: характеристики

  Максимальний формат аркушів папери для більшості бюджетних МФУ обмежений А4. Розглянуте рішення чимось примітним в цьому випадку вже точно не може похвалитися, і найбільший формат, на якому можна здійснити виведення на друк — це все той же А4. Список підтримуваних форматів в цьому випадку доповнено А5 і В5. Також в ньому присутній і letter. Ще однією важливою особливістю розглянутого рішення є те, що він може здійснювати друк на аркушах паперу довільного розміру, меншого А4. Мінімальне значення щільності аркушів паперу для цього БФП — 60 г/м 2 , а найбільше — 163 г/м 2 . Останнє значення дозволяє друкувати герою цього огляду на досить щільною глянцевому або матовому папері. Також передбачена в даному випадку можливість друку етикеток або карток.


  Швидкісні можливості

  Для універсального рішення бюджетного класу досить непоганим швидкодією може похвалитися HP Laserjet PRO M125R . В режимі принтера або розмножувального пристрою він витратить всього 95 секунди. Максимальна ж кількість сторінок, що на ньому можна отримати, дорівнює 20. Це значення в першу чергу справедливо для режиму принтера. Теоретично його також можна отримати і при переході в режим копіра. Але в цьому випадку швидкодія вже більше буде залежати від оператора МФУ. У разі ж сканування на даному багатофункціональному пристрої можна отримати 75 монохромного копії за хвилину і 55 кольоровий.
  МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки

  Специфікації по вирішенню

  Звичайно, наявність лазерної технології друку не дозволяє розраховувати власникам даного МФУ на те, що принтер HP Laserjet PRO M125R буде друкувати у високому дозволі, яке властиво струминної технології отримання відбитків. Максимально можлива роздільна здатність в цьому випадку — 600Х600. Причому це значення відноситься до режиму як копіювального апарату, так і принтера. У режимі сканера розглянуте універсальне рішення здатне видати картинки з 24-бітним кольором і роздільною здатністю вже 1200Х1200.

  Можливості підключення

  Дуже скромним вийшов комунікаційний набір у розглянутого рішення. Всього лише один провідний порт USB у нього є для обміну інформацією з ПК та надсилання йому цифрових копій. З іншого боку, це МФУ бюджетного рівня, і на щось більше в даному випадку не доводиться розраховувати. Встановлення одного додаткового порту або передавача істотно здорожить багатофункціональний пристрій. А для бюджетного рівня це вже точно неприпустимо.

  Картридж

  НР83А — саме така модель картриджа використовується в БФП HP Laserjet PRO M125R. Відгуки вказують на те, що однієї його заправки вистачає в середньому на отримання 1000 монохромних копій. З урахуванням того, що це бюджетний клас, чогось більшого від нього вже точно чекати не доводиться. Також необхідно відзначити, що картридж може виводити документи і картинки лише в монохромному режимі, і заправляється він тільки тонером чорного кольору.
  МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки

  Драйвери

  БФП лазерний HP Laserjet PRO M125R може похвалитися відмінним набором драйверів. Це рішення на рівні програмного забезпечення підтримується і «Віндовс», і "МакОС", і навіть «Лінукс». Як результат, з позиції програмної платформи при використанні такого МФУ будь-яких суттєвих обмежень не існує.

  Вартість багатофункціонального пристрою

  В 12000 рублів оцінено БФП лазерний HP Laserjet PRO M125R. З урахуванням можливостей і технічних специфікацій ця ціна на перший погляд здається трохи завищеною. Але якщо врахувати місячний об'єм друку, наявність фірмових рішень іменитого виробника і низьку вартість витратних матеріалів, то стає очевидним, що така ціна цілком виправдана і має місце бути.

  Відгуки

  Все ж акцентують увагу на певних недоліках фахівці і власники HP Laserjet PRO M125R. Відгуки все ж варто такі розглядати з тієї точки зору, що це рішення початкового рівня. Відповідно, очікувати, наприклад, значного списку підтримуваних інтерфейсів в даному випадку не доводиться. Як і феноменального швидкодії за замовчуванням не може бути. В іншому ж це типовий уявити МФУ початкового класу від іменитого виробника з підвищеною надійністю і прийнятною якістю друкованої продукції.
  МФУ HP Laserjet PRO M125R: технічні характеристики, можливості та відгуки

  Підсумки

  Відмінним рішенням для невеликих офісів і домашнього застосування є HP Laserjet PRO M125R. Він без особливих проблем покриє потреби в друку і документообіг в такому випадку. Також важливим його плюсом є досить низька вартість як самого пристрою, так і витратних матеріалів до нього. Ще один важливий його плюс — підтримка практично всіх існуючих зараз програмних платформ.