Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

61 0 Новини високих технологій

Компанія Microlab вже давно відома серед аматорів і професійних музикантів. Це пов'язано з тим, що виробник випускає якісну техніку, перевірену часом. Цим музикантам не потрібно довго розповідати про цю компанію. Вона давно зайняла клітинку на російському ринку і не раз приходила на виручку тим, що бажає придбати хорошу техніку за цілком прийнятну ціну. У даній статті представлено огляд відомої моделі – Microlab M880. Головним завданням техніки є робота з комп'ютером або ноутбуком, вона повинна відтворювати всі звуки, що передаються їй через блютуз-модуль версії 4. Більш того, можна використовувати також смартфони і планшети.

Акустична система Microlab M880: огляд та відгукиКомплектація

Коробка, в якій поставляє виробник техніку, виглядає досить громіздкою, що дає зрозуміти – всередині серйозна апаратура. Комплектація Microlab M880 однак, достатньо скромна і на високу вартість не тягне. Все, що споживач побачить в коробці - кабель і саму акустичну систему. Пульта управління та інших подібних пристосувань виробник не надає. Це дає зрозуміти, що апаратура розрахована на використання в невеликих приміщеннях.

Характеристики

Модель продається в одному кольорі – чорному. Встановлені звичайні стереоколонкі і є сабвуфер. Підсилювач системи працює нормально. Співвідношення сигналу до шуму становить 75 дБ. Діапазон частот варіюється від 50 до 20 тис. Гц. Потужність кожного динаміка становить 16 Вт, що цілком адекватно для приладу даної цінової категорії. Сабвуфер має номінальну потужність 27 Вт. Працює він добре, претензій до функціонування немає. Сумарна потужність системи дорівнює 59 Вт.


З додаткових функцій можна відзначити підключення через блютуз-модуль, можливість регулювання тембру звучання шляхом посилення басів або верхніх частот. Кабель має роз'єм міні-джек, тобто на 35 мм. Система отримала також вихід для навушників. Регулятор гучності розташований на лицьовій частині. Колонки і сабвуфер мають однаковий матеріал оздоблення – МДФ. Мова йде про панелях середньої щільності. Вага пристрою становить 6.5 кг Розміри колонок – 10.5x21x12.5 см, сабвуфера – 18x21x33.5 див.
Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

Розміщення пристрою

З-за специфічних розмірів апаратури доведеться ще до покупки визначитися з тим, де вона буде розташовуватися. Необхідно проявити кмітливість і максимум креативності, інакше використання Microlab M880 перетвориться на суцільну борошно. На підлозі установку краще всього не розміщувати. Справа в тому, що регулятори звучання розташовані таким чином, що дотягтися до них буде складно. Найбільш раціональним рішенням стане установка на столі. Проблеми з цим варіантом полягають у тому, що не всі поверхні розраховані на розміщення таких габаритних приладів. В такому випадку є два рішення проблеми. Перше: використання бездротового підключення. Це дозволить уникнути використання кабелю, що значно розширить рамки вибору установки. Друге: Microlab M880 можна розташувати під столом, виставивши всі налаштування за один раз, без перспективи їх постійної зміни. Гучність в разі необхідності дозволяється змінювати за допомогою програмного забезпечення, встановленого на комп'ютері або планшеті.
Модель відмінно виглядає в якості окремого музичного центру. Її зовнішній вигляд вражає і приваблює будь-якого аудіофила.
Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

Збірка

Система Microlab M880 огляд якої дозволить зрозуміти, чи підходить ця модель споживачеві, зроблена з спеціально обробленої картону. Матеріал користується попитом у виробників, які створюють недорогу, але якісну техніку. Не варто думати, що він чимось гірше звичайної фанери. Різниця лише в собівартості, якість в обох випадках на відмінному рівні. Корпус системи Microlab M880 (інструкція описує більш докладні дані) отримав вражаючий за характеристиками динамік. Однак про решітці виробник забув. Комусь вона не важлива, деякі вважають, що захисний «гриль» виглядає надто жахливо, інші ж виділяють це як серйозний недолік. Звичайно, наявність решітки необов'язково, але все ж бажано. Якщо прилад впаде, є великий ризик пошкодити динамік, коли немає захисної поверхні. Акустичний кабель прикріплений до установки «намертво». Тому його краще зайвий раз не чіпати, інакше в процесі ремонту доведеться замінювати шнур повністю. Більш того, пошкодження даної деталі можуть призвести до неполадок, усунення яких влетить у копієчку. Акустична система для низьких частот (сабвуфер) поєднана з підсилювачем. Потрібно зауважити, що виглядають вони цілком симпатично, стиль виконання – суворий. Сам комплект також вселяє довіру; дизайн приємний і не викликає відрази. Він відмінно впишеться в будь-який з сучасних інтер'єрів, особливо якщо знайти для нього вдале місце.
Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

Управління

Акустична система Microlab M880 відгуки про яку можна прочитати нижче, на лицьовій стороні має всі необхідні важелі для керування установкою. Збоку ж можна виявити фазоінвертор. Важелів є зовсім небагато, тому розібратися в них буде легко. Серед них є регулятори тону, гучності і нижніх частот. Додатково встановлена кнопка включення і виключення пристрою. Дисплея у Microlab M880 (характеристики описані в даному огляді) немає. Єдине, що можна додати - є підсвічування важеля гучності, яка є свого роду інформатором, що установка включена.

Для чого підійде пристрій?

Даний прилад відмінно підійде для проведення дискотек в невеликих приміщеннях або для домашніх вечірок. Для тих, хто славиться своєю любов'ю до потужного відтворення, він не буде кращим варіантом. Купівля пристрою стане відмінним рішенням у разі необхідності прослуховування композицій різного жанру. Вона також підійде, якщо є бажання поліпшити процес гри. Сабвуфер Microlab M880 відгуки про який позитивні, в даному випадку проявить себе з кращого боку, особливо якщо крім музичного супроводу є постріли і вибухи.
Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

Звучання

Як правило, цю апаратуру підключають до стаціонарного комп'ютера і слухають жанрові композиції. Розглянемо, як звучить прилад у різних стильових напрямках.
 • Транс. Баси залишають бажати кращого. Загальне враження хороше. Звук чистий, всі музичні інструменти чітко прослуховуються.
 • Дарквейв. Звучання нормальне. На мінімальній і середній гучності відтворення чисте. На максимальній – з'являється шум. При цьому середні частоти помітно спотворюються, а вокал соліста перетворюється у звичайний «бубнеж».
 • Рок. Звук передається відмінно. Музичні інструменти добре чути, особливо скрипка.
 • Альтернатива. Хоч і вона є одним із стилів рок, акустична система справляється з нею погано. Занадто багато басів, які передаються надто агресивно. На його тлі альтернативні пісні стають схожими на хард-рок, тому що вокал практично губиться в шумі.
 • Чіллаут. Звучання можна віднести в розряд якісного. Максимально чистий звук, непередавані відчуття.
 • Потрібно зауважити, що цю апаратуру перевіряли на одній з відомих рок-композицій. Мова йде про Queen - Is This The World We Created. Звук можна назвати відмінним. Враховуючи великий діапазон частот, які присутні у цій пісні, гітара і вокал максимально гармонійно звучать. На високій ноті, на жаль, колонки проявляють себе не з кращого боку. Проте й інша недорога акустична система не здатна ідеально відтворити дану композицію. Тому колонки Microlab M880 постійно отримують відмінні відгуки за якість звуку. При підключенні до смартфону або планшету можна почути на тлі деякі шуми. Іноді проблемою є джерело звуку, в певних ситуаціях нею стає дана апаратура. Програючи треки через блютуз-модуль, можна помітити, що гучність кожного буде занадто маленька для окремої акустичної системи. Однак у цілому цей прилад повністю виправдовує свою вартість та всі очікування покупців.
  Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

  Відгуки

  Серед позитивних сторін пристрою споживачі відзначають наступні нюанси: відмінні баси, вражаючий дизайн, співвідношення ціни та якості, могутній і чистий звук, розміри, збирання, невелику вартість, регулювання з лицьового боку, довговічність, хороший сабвуфер, споживання 59 Ват і можливість підключення навушників. Розглядаючи недоліки, які так сильно не подобаються покупцям, потрібно відзначити короткі проводу (проте це залежить від особистого смаку і потреб кожного), занадто довгий сабвуфер, відсутність пульта управління, погану чутність високих частот, відкриту конструкцію динаміків. З проблем споживачі помічають, що з часом погано натискається кнопка включення і виключення, а також через певний строк починає відклеюватися металева панель. В цілому ж власники задоволені своїм вибором, і велика частина їх радить до купівлі саме цю модель з аналогічних бюджетних варіантів. Вона вразить якістю відтворення, яке помітно практично у всіх жанрах. Середню ціну на комплект можна побачити нижче.

  Цінова категорія

  Середня вартість моделі складає 5 тис. рублів. В якості подарунка цей прилад виступає ідеальним рішенням, для себе ж необхідно все зважити і подумати. У разі якщо бюджет невеликий, потрібно брати не роздумуючи. В іншому варіанті краще придивитися до більш дорогим моделям цього ж виробника.
  Акустична система Microlab M880: огляд та відгуки

  На закінчення

  Компанія Microlab вже давно вважається шанованою фірмою, яка має багату історію. На жаль, її епоха вже пройшла, але багато хто пам'ятає, як серії «Соло» і «Аш» отримали величезну популярність і побили рекорди з продажів у даному сегменті ринку. Зараз на зміну продукції цього виробника приходять більш сучасні та дорогі моделі, швидко завойовуючи прихильність споживача. Не можна сказати, що акустична система Microlab M880 сильно відстає від своїх аналогів, але серйозного аудиофилу рекомендувати її не варто.