Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки

168 0 Новини високих технологій

Розвиток аксесуарів для будь-якої техніки підштовхує виробників удосконалювати свої вироби, чим вони з радістю займаються, радувати своїх шанувальників все більш цікавими новинками. Не залишився осторонь і іменитий виробник акустики і навушників, випустивши нещодавно оновлену модель бездротових навушників для комп'ютера Sennheiser RS 160. Огляд допоможе визначити сильні та слабкі сторони цієї моделі, а також ознайомить з відгуками користувачів, які вже встигли придбати і випробувати на собі. Розглянемо основні особливості та технічні характеристики.

Упаковка і комплектація

Поставляються навушники та аксесуари до них в блістерній упаковці. Вона дозволяє з усіх боків розглянути товар, ознайомитися з його дизайном перед покупкою. Надійна пайка по колу захищає від несанкціонованого проникнення в упаковку під час транспортування навушників в магазин або до вас додому, якщо замовлення робився через інтернет. На її звороті знаходиться повний перелік характеристик, а також стисла інструкція до навушників Sennheiser RS 160 з першого включення і експлуатації.


Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки
Комплектація досить обширна і дозволяє без проблем почати користуватися пристроєм відразу ж після покупки. В упаковці крім самих навушників можна знайти основну базу, яка служить для них передавачем сигналу, блок живлення для неї з перехідників під всі відомі типи електричних розеток, пару акумуляторів в полузаряженном транспортувальних стані і необхідні кабелі для передачі аудіосигналу. Такий комплект говорить про прагнення виробника подбати про всіх варіантах використання його товару.

Основні технічні характеристики

Дані навушники відносять до класу моніторних. Вони добре справляються з поставленими задачами, мають приємну і зручну форму, що дозволяє носити їх протягом довгого часу. Відсутність проводів в процесі використання забезпечує належний комфорт і дає можливість переміщатися по будинку, продовжуючи контролювати те, що відбувається на екрані комп'ютера на слух. На самих навушники Sennheiser RS 160 розміщений регулятор гучності, який дозволяє керувати інтенсивністю звучання, не звертаючись до системних налаштувань джерела звуку.


Як стверджує виробник, навушники здатні відтворювати звук в діапазоні від 18 до 21000 Гц, що є чудовим показником для портативного джерела звуку. Передавач працює на частотах, суміжних з частотами Wi-Fi, а саме від 24 до 248 ГГц, забезпечуючи якісну транспортування цифрового сигналу. На відкритій місцевості віддаленість від передавача, згідно з відгуками про Sennheiser RS 160 може досягати 20 метрів без переривання зв'язку, в квартирі або будинку цей показник залежить від товщини стін і наявності електромагнітних завад.

Акумулятори і автономність

Для живлення застосовуються акумулятори типу ААА в кількості 2 штук. При необхідності їх можна замінити звичайними батарейками того ж типу. Виробник заявляє, що одного заряду комплектних акумуляторів повинно вистачати в середньому на 24 години роботи бездротових навушників Sennheiser RS 160. При цьому час зарядки досить тривалий і може досягати 16 годин.
Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки
База при домашньому використанні живиться від спеціального адаптера і підключена до мережі, однак при необхідності її також можна живити від акумуляторів. Враховуючи компактні розміри бази, навушники можуть використовуватися як бездротова гарнітура для телефону або іншого джерела звуку.

Перше використання

Для того щоб почати користуватися навушниками після покупки, що йдуть в комплекті з ними слід зарядити акумулятори повним циклом, залишивши підключеними до зарядного пристрою на 16 годин. Це дозволить їм набрати початковий заряд для правильної роботи в майбутньому. Підключити до комп'ютера нескладно. Сигнал на базу передається простим кабель, на якому розташовані штекери 35 з обох сторін. Один з них підключається в лінійний вихід комп'ютера або іншого джерела звуку, другий — безпосередньо в базу. Після подачі живлення і установки акумуляторів навушники Sennheiser RS 160 готові до використання. Установка драйверів або додаткова настройка не потрібна.
Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки

Зовнішній вид

Важливу роль відіграє і привабливість дизайну, а також зручність використання. Дану модель можна назвати класичною, оскільки вона має закриту форму. Такий підхід забезпечив якісне, глибоке звучання з фільтрацією навколишніх шумів, які могли б відволікати користувача. Основні елементи корпусу є матовими і надають всьому образу якоїсь зовнішньої солідності. А глянсові вставки розбавляють строгий зовнішній вигляд. Проте, як наголошується в оглядах навушників Sennheiser RS 160 є у них і мінус — цей глянцева поверхня досить мазка, тому при використанні краще не торкатися до неї пальцями зайвий раз.
База виглядає акуратно і має форму невеликого плоского диска. Дивно те, що її не поєднали з підставкою, як це було зроблено в попередніх моделях. Хоча тоді база виглядала більш громіздко, вона могла виконувати ще одну корисну функцію — утримувати навушники в той час, коли вони не використовуються. При цьому вони гармонійно розташовувалися на столі. У цій же моделі для навушників доведеться підбирати інше місце, щоб вони не виглядали просто кинутими біля монітора.
Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки

Якість звучання

Мабуть, головними критеріями для такого гаджета є якість звуку. В даному питанні виробник відразу ж вирішив поставити крапку й зробити пристрій, який зможе передавати звук без втрат. Як вже говорилося вище, навушники працюють на частоті Wi-Fi-мереж, і завдяки цьому канал передачі даних досить широкий. Це дозволило не стискати звук, як це робиться при використанні стандарту передачі по Bluetooth з технологією A2DP. Те, що Sennheiser RS 160 бездротові, не зіпсувало якість звучання, а, навпаки, поліпшило його. Результатом стала передача в стандарті класичного CD-звуку з глибиною 16 біт і частотою дискретизації 44 кГц. Саме такі параметри потрібні, щоб взагалі не відчувати відсутність проводів і вони не позначалися на сприйняття звукового оточення.

Додаткова обробка звуку

Крім застосування унікального передавача виробник використовував ще й обробку звуку, одержуваного в цифровому форматі. У самих навушниках встановлені 2 мікросхеми, завдання яких — поліпшити якість звучання. Як відзначають деякі критики в оглядах Sennheiser RS 160 це дозволяє зробити звук краще, чистіше і глибше, ніж він є насправді. В результаті застосування бездротових навушників не тільки не погіршує звучання, але й привносить в нього додаткові приємні елементи.

Застосування декількох навушників

Передавач, який входить в комплект, володіє однією цікавою особливістю. До нього можна приєднати відразу кілька навушників для одночасної роботи, дотримуючись інструкції до Sennheiser RS 160. Їх число може досягати 4 штук. Для чого це може згодитися?
Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки
Якщо користувач живе в квартирі, а не у власному будинку, то пізній перегляд телевізора або прослуховування музики на акустиці можуть стати серйозною проблемою, аж до розглядів з поліцією. Однак, маючи кілька навушників, вся родина може переглянути улюблений фільм, не заважаючи оточуючим, в будь-який час доби. Завдяки наявності регуляторів гучності кожен зможе налаштувати прийнятний для нього рівень. В результаті комплект навушників дозволяє згенерувати збалансовану аудіосистему, здатну виконати будь-які завдання.

Позитивні відгуки про моделі

Настав час проаналізувати думки користувачів. Їх відгуки про навушники Sennheiser RS 160 допоможуть побачити остаточну картину щодо якості звучання і надійності гаджета в цілому. Серед основних позитивних моментів найчастіше відзначають наступне:
 • Висока якість зборки. У корпусі навушників немає тріщин або стирчать шматочків м'яких матеріалів, вони не скриплять при надяганні і в цілому створюють образ добротного пристрою, який не так легко пошкодити в разі падіння.
 • Просте управління. На корпусі розташовані всього три кнопки. Одна з них відповідає за включення, дві інші — за рівень гучності. Їх зручне розташування дозволяє швидко звикнути і використовувати кнопки на дотик.
 • Висока якість звуку. У навушниках застосовуються професійні мов, які здатні генерувати чистий, глибокий і насичений звук. Він розкриває окремі деталі звукового потоку і сподобається навіть прискіпливим до якості людям.
 • Цифрову обробку. Весь звук проходить обробку за допомогою спеціальних чіпів, і користувачі відзначають, що це дійсно надає позитивний ефект, адже якість іноді виходить довести до рівня вище, ніж в оригіналу.
 • Бездротове підключення. Багато хто в процесі експлуатації дротяних навушників забувають, що вони знаходяться на голові або шиї, і, різко встав, рвуть провід або виламують гніздо на джерелі звуку. З застосуванням цієї моделі така проблема виключена.
 • Велику дальність передачі сигналу. Навушників цілком достатньо, щоб прослуховувати музику в будь-якому місці двокімнатної квартири, якщо база розташована приблизно в її центрі, і навіть стіни не перешкода. А на відкритому просторі, наприклад в залі кафе, ця відстань може досягати 20 і більше метрів.
 • Поширені акумулятори, які легко замінити. На відміну від конкуруючих моделей, ці навушники не потрібно розбирати, щоб замінити «втомлені» акумулятори. Крім того, якщо гаджет дуже потрібний тут і зараз, а заряджених акумуляторів під рукою немає, то можна скористатися звичайними однотипними батарейками.
 • Як видно з цього короткого огляду Sennheiser RS 160 у навушників є великий список позитивних якостей, які полюбилися користувачам. Однак вони мають і ряд дрібних недоліків. Хоча вони і не такі серйозні, все ж краще дізнатися про них до, а не після покупки. Це дозволить насолодитися використанням гаджета в повній мірі.
  Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки

  Негативні сторони моделі

  Серед головних мінусів користувачі називають відсутність штатної підставки. В результаті навушники доводиться недбало залишати на столі або ж винаходити якісь інші методи, коли вони не використовуються або стоять на зарядці. Декого не влаштовує той факт, що навушниками не можна користуватися під час заряджання. В такому випадку, щоб отримати безперебійну роботу, рекомендується докупити ще один або два комплекти акумуляторів і окремий зарядний пристрій, який дозволить завжди мати запас під рукою і швидко повернути сіли навушники в робочий стан.
  Sennheiser RS 160: огляд навушників, характеристики, відгуки покупців, переваги і недоліки

  Висновок

  Ця модель навушників оптимальна для тих, хто не хоче плутатися в зайвих проводах, але при цьому любить по-справжньому якісний звук без втрат. На її базі можна створити цілу мережу акустичну для всієї родини. Згідно оглядам Sennheiser RS 160 вона проста у використанні і не вимагає специфічних налаштувань, тому може підійти для літньої людини, якому в навушниках переглядати телевізор буде просто комфортніше. Єдиний зупиняє фактор — це досить висока вартість, яка, втім, цілком окупається непоганими характеристиками та великим терміном служби пристрою.

  Популярі новини
  Загрузка...