Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

359 0 Новини високих технологій

Кожен автомобіліст, яким доводиться регулярно їздити, особливо на далекі відстані, намагається встановити собі в машину якісну акустику. Вона допомагає не нудьгувати в дорозі, згладжує самотність, якщо доводиться їхати самому, а в нічний час не дає заснути за кермом. Вибір підходящої магнітоли є досить складним завданням, адже на ринку дуже багато пропозицій. Є дуже дешеві варіанти, а деякі можуть коштувати більше самого автомобіля. Цей огляд присвячений моделі, яку можна віднести до середнього класу — Kenwood KDC-6051U. Вона володіє непоганими характеристиками, значним списком джерел звуку, і дозволяє без проблем насолоджуватися улюбленими мелодіями в дорозі. Але про все по порядку.


Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

Зовнішній вид

Творці і дизайнери цієї моделі явно прагнули домогтися мінімалізму у всіх його проявах. Елементи керування виглядають футуристично і розташовані в самих несподіваних місцях. Однак це не говорить про те, що вони незручні. Просто потрібен час, щоб звикнути до цієї магнітолі. У правій її частині знаходиться досить великий дисплей. Він розділений на п'ять окремих рядків, кожна з яких може відображати інформацію у текстовому варіанті. Це досить зручно, особливо, якщо врахувати, що магнітола підтримує кирилицю і має російськомовне меню. Ліва сторона панелі зібрала майже всі елементи управління, в число яких входить великий динамічний регулятор гучності і нечисленне кількість кнопок управління. Передня панель магнітоли Kenwood знімна, і без неї прилад виглядає непривабливо, гарне властивість, яка може захистити її від автокрадіїв, знімається вона не просто так. Всередині розташований лоток для дисків, який таким чином захищений від попадання пилу. Саме він найчастіше служить джерелом несправностей, пов'язаних з захоплюючими диск валиками або лазером.

Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

Управління

Як вже зазначалося вище, на самій панелі кнопок досить мало. Виробник вирішив не псувати зовнішній вигляд зайвими елементами управління і залишив тільки ті, які потрібні безпосередньо при відтворенні, а також для перемикання режимів. У свою чергу, вся настройка здійснюється за допомогою компактного пульта. Кнопки на ньому можна назвати дрібними і не дуже зручними, але при обліку того, що користуватися пультом доведеться не так часто, це не є суттєвою проблемою. Не обійшли стороною і необхідність винести елементи управління на кермо. До автомагнітоли Kenwood KDC-6051U можна підключити придбані окремо пульти, призначені для віддаленого керування. Підключення дротове і здійснюється за допомогою спеціального роз'єму, розташованого на задній стороні.

Меню та налаштування функцій

Всі налаштування винесені в окремі категорії. Основні з них мають графічне оформлення і іконки, тому знайти потрібний підпункт навіть не російською мовою буде нескладно. Завдяки одну особливість, яку ми розглянемо трохи пізніше, магнітола володіє дуже великим списком параметрів. Сюди входять як параметри відтворення звуку, так і налаштування зовнішнього вигляду.
Серед музичних параметрів варто відзначити хороший графічний еквалайзер, що володіє як стандартними пресетами, так і можливістю виставити частоти в ручному режимі. Є налаштування параметрів для кожного звукового каналу окремо, включаючи затримку звуку в мілісекундах або на основі відстані в сантиметрах. Розібратися в усьому цьому нескладно, тим більше, що в комплекті є інструкція до Kenwood KDC-6051U, в якій за допомогою зображень докладно описано кожний елемент меню.
Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

Джерела відтворення звуку

Відтворювати музику можна з різних носіїв і джерел. Найпростішим варіантом буде використання USB-пам'яті з записаної раніше музикою в одному з компресійних форматів. Оптимальним буде застосування MP3-файлів з високим бітрейтом, які можуть оптимально зберегти оригінальне звучання треку. Їх бажано заздалегідь розсортувати по папках у згоді з власними уподобаннями. Варто пам'ятати, що флешка повинна бути обов'язково відформатована за стандартом FAT32 інакше магнітола не зможе прочитати з неї інформацію. Другий варіант — це використання старих добрих дисків. Причому магнітола Kenwood може відтворювати з них не тільки класичні AudioCD-файли, але і звичні MP3. У першому випадку, звичайно ж, якість звуку вище, що не може не радувати. Тому, якщо є можливість виділити в автомобілі поличку для комплекту улюблених дисків, варто це зробити заради приємного звуку з максимально можливою якістю. Третій варіант — це задіяння AUX-входу. До нього можна підключити будь-лінійний джерело звуку, будь то смартфон, навігатор, ноутбук або плеєр. У такому разі магнітола Kenwood KDC-6051U буде виступати тільки в якості підсилювача, а все управління здійснюється через підключений пристрій.

Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

Додатковий Bluetooth-модуль

У самої магнітоли немає вбудованої підтримки Bluetooth. Однак при бажанні можна докупити фірмовий модуль, який дозволить підключати різні пристрої за допомогою бездротової мережі. У такому разі Kenwood KDC-6051U легко перетворити на повноцінну гарнітуру, і використовувати для відтворення музики, так і для здійснення голосових дзвінків. У комплекті з додатковим обладнанням є мікрофон, який можна розташувати недалеко від водія, і використовувати саме під час розмов.
Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

Звуковий процесор

Головною відмітною особливістю цієї магнітоли є наявність звукового процесора. Зазвичай він встановлюється тільки в дорогі варіанти, але дана модель є винятком з правил. Саме він забезпечує такий багатий набір налаштувань в Kenwood KDC-6051U, які можна застосовувати в залежно від поточних обставин. Пов'язано це з тим, що будь-який звук, який проходить через магнітолу, обробляється програмно. За рахунок цього згладжуються шуми, вирівнюється якість звуку, йому додається глибина. Еквалайзер працює на низькому рівні, обробляючи цифровий звук до його потрапляння на ланцюзі підсилювача, що дозволяє отримувати найменшу кількість спотворень. Завдяки такому підходу виробникові вдалося створити недорогий, але при цьому дуже приємний по звучанню апарат, який здатний задовольнити навіть найвимогливішого меломана. Головне — грамотно користуватися цими налаштуваннями, щоб такі здібності не пропадали даремно.
Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

Позитивні відгуки про моделі

Одним з основних критеріїв при виборі, варто купувати той чи інший гаджет, є думка тих, хто вже встиг скористатися. Серед основних позитивних моментів у відгуках про Kenwood KDC-6051U можна виділити наступні:
 • Якісний звук. Багато хто відзначає, що звук приємний навіть без додаткової настройки. Вона здатна забезпечити відсутність сторонніх шумів за рахунок тонкої системи фільтрації і потужного кінцевого каскаду підсилювача.
 • Процесорне управління і обробка. Саме процесор забезпечує високу якість, якого в іншому випадку було б важко досягти. Обробка цифрового сигналу дозволяє передавати звук більш чистим і глибоким.
 • Висока швидкість роботи. Магнітола швидко читає всі види носіїв і перемикається між папками та треками.
 • Приємний дизайн. Магнітола здатна прикрасити інтер'єр будь-якого автомобіля за рахунок продуманого зовнішнього вигляду як дисплея, так і елементів управління. Вона не виглядає громіздкою або недоречною.
 • Наявність роз'єм AUX. Можливість підключення будь-якого джерела звуку дозволяє користуватися магнітолою, як простим підсилювачем. Це особливо корисно, коли автомобілем користується не одна людина, і кожен з них має свої музичні уподобання.
 • Прийнятна вартість. Цю модель можна назвати однією з найдешевших серед процесорних варіантів. Такий підхід виробника привернув велику кількість водіїв, які цінують характеристики Kenwood KDC-6051U та її якісний звук.
 • Як видно, у магнітоли великий список позитивних сторін. Є у неї і деякі мінуси, на які варто звернути увагу перед придбанням.

  Негативні сторони моделі

  Серед мінусів основним можна по праву назвати недолік елементів керування панелі. Водії, які не встановили додатковий пульт на кермо, скаржаться, що деяких функцій відверто не вистачає, а користуватися штатним пультом при русі незручно. Періодично деякі користувачі відзначали, що магнітола може зависнути. Однак ця проблема лікується простий перезавантаженням, так що її не можна вважати критичною, особливо якщо врахувати, що виникає вона вкрай рідко.
  Автомагнітола Kenwood KDC-6051U: характеристики, інструкція, налаштування, відгуки

  Висновок

  Ця магнітола є першою сходинкою у світ процесорних акустичних установок для автомобіля. Її може дозволити собі практично будь-який автоаматор, і при цьому вона може порадувати приємним звуком навіть на недорогих колонках. Kenwood KDC-6051U можна придбати тим, хто не хоче сильно вкладатися в автозвук, але при цьому був би не проти подорожувати разом з улюбленими музичними композиціями.

  Популярі новини
  Загрузка...