Керування підписками номері: як вимкнути «Уроки англійської» на «Білайні»

49 0 Новини високих технологій

Кожен оператор зв'язку пропонує своїм клієнтам ряд унікальних послуг, які можуть бути пов'язані з умовами надання послуг (наприклад, знижки на дзвінки в інші міста), так і зовсім бути автономними. До другої категорії можна віднести опцію «Уроки англійської», що має два варіанти. Один з варіантів послуги на даний момент знаходиться в розділі «Архів», це означає, що активувати його абонент не зможе. При цьому ті клієнти, які раніше його підключили, цілком можуть продовжити вивчати англійську мову не зовсім звичайним способом. Друга версія опції, що прийшла на заміну першої, як і раніше доступна. Якщо ви вже встигли випробувати їх ефективність і хотіли б дізнатися, як відключити «Уроки англійської» на «Білайні», то в цій статті ви зможете знайти необхідну інформацію.


Керування підписками номері: як вимкнути «Уроки англійської» на «Білайні»

Відключення версії «Уроки англійської 1.0»

Так як названа раніше послуга вже знаходиться в числі архівних, нагадувати про умови її використання ми не будемо. А розповімо, як відключити «Уроки англійської» на «Білайні». Абоненту надається можливість вибрати варіант деактивації послуги. Нижче буде наведено повний перелік можливих варіантів відключення:
 • Дзвінок на номер сервісної служби – 068421202. Після завершення виклику абоненту надійде повідомлення про успішне позбавлення від непотрібного сервісу. Якщо подібне повідомлення так і не надійшло, то має сенс повторити операцію або скористатися іншим варіантом відключення.
 • Відправити текстове повідомлення зі словом «СТОП» на номер 6275. В якості підтвердження, що послуга успішно відключена, також надійде відповідне повідомлення.
 • Зателефонувати на телефон оператора «Білайн» (безкоштовний номер, якщо дзвонити з СІМ-карти оператора) – 611.
 • Скористатися веб-інструментами для управління послугами на номері. У їх числі: персональний кабінет " на сайті оператора і додаток для мобільних гаджетів.
 • Нагадуємо, що дана версія підписки не є чинною: відключивши її, повторно скористатися можливостями послуги неможливо.


  Керування підписками номері: як вимкнути «Уроки англійської» на «Білайні»

  Послуга «Уроки англійської» на «Білайні» (версія 2.0)

  Діюча донині послуга, що допомагає освоїти курси англійської мови, передбачає наступні можливості:
 • Отримання доступу до довідників, перекладачам, карт із зображенням значень слів та ін.
 • Отримання персонального плану навчання.
 • Перегляд навчальних відеороликів.
 • Переклад запитуваних слів або комбінацій в онлайн-режимі (особливо це актуально для людей, які не мають можливості скористатися інтернетом; відправивши запит у текстовому повідомленні на певний номер можна оперативно отримати його переклад).
 • Боротьба за грошовий приз з іншими користувачами даної послуги (хто володіє великими знаннями, той і може перемогти в інтелектуальній сутичці).
 • Керування підписками номері: як вимкнути «Уроки англійської» на «Білайні»

  Варіанти інтерфейсів для вивчення мови

  Освоювати англійську мову користувач може декількома способами в рамках даної підписки, а саме:
 • через веб-портал (для клієнта надається персональна облікова запис, відмінна від авторизаційної для особистого кабінету);
 • через додаток для мобільних пристроїв (воно може успішно використовуватися як на смартфонах, так і на планшетних ПК);
 • через сервіс СМС-повідомлень (подібний варіант зручніший, коли потрібно оперативно отримати інформацію про значення того чи іншого іноземного слова і немає можливості «погуглити»).
 • Якщо подібний варіант вивчення мови припав вам «не по душі», і постало питання про те, як відключити «Уроки англійської» на «Білайні, то нижче ви зможете знайти необхідну інформацію.
  Керування підписками номері: як вимкнути «Уроки англійської» на «Білайні»

  Фінансові умови надання послуги

  Перед тим як перейти до основного питання статті і розповісти, як відключити підписку на «Білайні» («Уроки англійської»), слід нагадати про фінансові умовах. Активація послуги, втім як і її відключення, здійснюється безкоштовно. Кожен день списується абон. плата – 8 рублів. При цьому всі запити, які абонент здійснює для перекладу або «дуелі», не тарифікуються. Для нових користувачів (тих абонентів, які підключають послугу на своєму номері перший раз) надається безкоштовний доступ на сім днів (абонентська плата за ці дні списуватися не буде). При необхідності, якщо послуга вам не сподобалася, можна здійснити деактивацію до закінчення пробного періоду - тоді списання відбуватися не будуть.

  Відключення підписки

  Для того щоб виключити зі списку послуг і опцій, активованих на номері, і відключити «Уроки англійської», необхідно скористатися одним з нижченаведених способів:
 • зателефонувати на телефон оператора «Білайн» (безкоштовний дзвінок з СІМ-карти даного оператора) – 611;
 • набрати номер 0684215044 і здійснити виклик (після успішної деактивації буде надіслано текстове повідомлення з відповідною інформацією);
 • скинути текстове повідомлення зі словом «СТОП» на номер 9884.
 • Керування підписками номері: як вимкнути «Уроки англійської» на «Білайні»

  Як відключити «Уроки англійської» на «Білайні» через особистий кабінет

  Як бути, якщо вищеперелічені варіанти відключення послуги не підходять абоненту? Як відключити «Уроки англійської» на «Білайні» в цьому випадку? Скориставшись особистим кабінетом, також можна відмовитися від непотрібних послуг, в тому числі і підписок на номері. Відвідавши офіційний ресурс оператора, слід авторизуватись і перейти в розділ з переліком послуг, підключених на номері. А потім у списку відшукати потрібну передплату і відмовитися від неї. Таким же чином можна активувати її повторно.